Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5527620 razy)

0 użytkowników i 12 Gości przegląda ten wątek.

Offline Unkasowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11500 dnia: Czerwiec 07, 2013, 22:51:31 pm »
Czy ktoś wie czy trzeba mieć jakieś specjalne papiery królika, szczepienia czy coś jak chce się przewieźć królika za granicę? Czy od tak można?

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11501 dnia: Czerwiec 07, 2013, 23:58:23 pm »
Mój Zająsio jak ślicznie wyszedł na zdjęciu! :) Ciotka z Wujkiem nie mogli nas odwiedzić, to sami ich odwiedziliśmy :) :)
Co ciekawe. Zając uwielbia jeździć autem :bunny: W transporterku się położył na naleśnika i spał słodko :zakochany: nic mu nie przeszkadzało :)
WO AMIGO

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11502 dnia: Czerwiec 08, 2013, 14:28:00 pm »
Śpieszę donieść iż dzisiaj po godzinie 14...czyli przed chwilą WARNER pożegał się z DT w Olsztynie (Sylwia  :onajego  :bukiet) i wyruszył w podróż do Rudy Śląskiej  ze swoimi nowymi opiekunami  w_daleki

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11503 dnia: Czerwiec 08, 2013, 14:30:17 pm »
czyli Warnera zdejmujemy z adopcyjnych ? :)))

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11504 dnia: Czerwiec 08, 2013, 14:41:21 pm »
jak najbardziej można :)

Hmm....dla odmiany powiem teraz że SALIM i MILKYWAY (maluch z Giżycka, który do mnie jakiś czas temu trafił) też kicają już jako parka w swoim nowym DS  :niegrzeczny

więc Salima i Milkyway też można z adopcyjnej zdjąć za jednym zamachem :P
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2013, 16:48:19 pm wysłana przez Deedee »

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11505 dnia: Czerwiec 08, 2013, 17:48:07 pm »
DS jak to fajnie się czyta.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11506 dnia: Czerwiec 08, 2013, 17:51:10 pm »
Salim to kolejny królik z bydgoskiej interwencji w nowym domu :) :) :)

jutro w T. odbędzie się kolejne bardzo obiecujące spotkanie adopcyjne, trzymajcie mocno kciuki :) jak widać w Azylu szykuje się królicza/osobowa rewolucja ;)

***

w Azylu nie ma czasu na nudę...i jest mnóstwo dobrego jedzenia, które wystarczy znaleźć - zielone pudło to najlepsza miejscówka ;)





wujaszek Marzyciel wkracza do akcji - jak widać Marzyciel ma doskonałe podejście do dzieci :P pozwala sobie dosłownie wejść na głowę ;)

















































































































***

:D



Frutina w pełni formy po sterylizacji :)











Coffee czeka na wtorkowy transport :)





czas odpocząć...

Matylda w zestawie z jej pięknym ogonem :P





Cherubin - słodko ;)





bardzo zmęczony Marzyciel...





***

w tej chwili bardzo zależy mi na tym, żeby jak najszybciej znaleźć DT dla Bonsai (oczywiście w Toruniu) i czynię w tym kierunku starania :P

mały teoretycznie czuje się dobrze, ale dzisiaj znowu miał mniejszy apetyt, w zw. z tym w pon. czeka nas wizyta u doc.







bardzo cieszy mnie to, że Kurt jest w naprawdę dobrej formie i tak niewiele brakuje, żeby cieszyć się tym w pełni...(odpukać).

Kurt jest bezklatkowcem i o ile w klatce korzysta tylko z kuwety, czasami nie chce jej się wracać z wybiegu, w zw. z tym ma kuwetę również poza - żeby nie przynosić nam wstydu po nocy :P

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2013, 18:20:33 pm wysłana przez Ola_19 »



sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11507 dnia: Czerwiec 08, 2013, 17:58:28 pm »
 :DD czy mi sie juz we lbie kreci ze starosci i nadmiaru przebywania na Forum,czy 2 zdjecia sa ruchome? :D :glupek:

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11508 dnia: Czerwiec 08, 2013, 18:06:22 pm »
Wydaje ci się :P :jezyczek:

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11509 dnia: Czerwiec 08, 2013, 18:11:17 pm »
nie :P Sonia ma rację :P ale nie wiem dlaczego dwa zdj. się ruszają :] od jakiegoś czasu obserwuję, że tego typu rzeczy po prostu dzieją się w albumach picasa, ale jak? nie wnikam :P



Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11510 dnia: Czerwiec 08, 2013, 18:12:38 pm »
Ciapciowata mina Marzyciela - bezcenna :))))
A rodzina żarłoków. Boska :)))))

Trzymam kciuki za nowe domki :)
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11511 dnia: Czerwiec 08, 2013, 18:23:43 pm »
Teraz juz 3 zdjecia sa ruchome...to sa te zdjecia na ktorych jest Marzyciel z dzieciakami kroliczymi na zielonym pudelku. Fantastycznie to wyglada!

Offline izaf

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8675
  • Płeć: Kobieta
  • A ser­ca - tak ich mało, a us­ta - ty­le ich.
  • Lokalizacja: Kobyłka
  • Moje króliki: Kleo, Herbi, Puszkin, Sami
  • Pozostałe zwierzaki: Gilbert, Izma, Mysz Stanisław
  • Za TM: Ala, Gabi, Maciek, Unkas, Nala , Franki, Lusia , Bukfa, Kropcia ...
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11512 dnia: Czerwiec 08, 2013, 18:26:30 pm »
To dobrze,że widzicie to co ja ,bo mało na zawał nie zeszłam...
Aż się bałam pokazać komuś....Jaka ulga...

Offline Ninia41

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 923
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Lilcia, już na zawsze w sercu [*]
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11513 dnia: Czerwiec 08, 2013, 18:50:11 pm »
A ja z kolei myślałam, że specjalnie tak zrobione, taka mała prezentacja, a wygląda super, jak na żywo :)
A tu samo tak, fajnie hehe
Nasi idealni towarzysze mają zawsze 4 łapy!

http://forum.kroliki.net/index.php?topic=8982.35 Galeria :)
Lilly :swieca:

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11514 dnia: Czerwiec 08, 2013, 18:57:46 pm »
ciekawe czy by dalo rade jedno ze zdjec jako Avatar dac..

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11515 dnia: Czerwiec 08, 2013, 19:34:20 pm »
Jezu, ja też miałam oczopląs :D
Sesyjka wiaderkowa - cudności!
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11516 dnia: Czerwiec 08, 2013, 20:20:40 pm »
Filon pozdrawia z nowego domu :)





Filon pokochał pewnego bernardyna, którego traktuje jak swoją maskotkę ;) skacze po nim, śpi na nim, jego ogon zagarnia pod siebie etc...:P



a Origami z olsztyńskiej interwencji z DT :) - na 17 czerwca zaplanowaliśmy zabieg sterylizacji Origami po którym być może trafi do nowego domu (trzymajcie kciuki, adopcja w toku :))










Offline szpaqus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11517 dnia: Czerwiec 08, 2013, 21:29:49 pm »
Filon <3 jeszcze pamiętam spotkanie adopcyjne z DS i ostrzeżenia Werki na temat charakternego Filona a tu proszę jaki rozkoszniaczek. Wystarczy właściwy towarzysz.

Olu, zdjęcia są coraz lepsze, a wydawało się jeszcze niedawno że to był szczyt. Gratuluję ;*  Marzyciel jest niesamowicie cierpliwy - nie podejrzewałabym go o to, bo o ile bardzo się zmienił od kastracji to jego spokój wobec maluchów zdecydowanie mnie zaskoczył, ale bardzo dobrze, lubię być mile zaskakiwana ;p


Offline adrienne

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 111
  • Płeć: Kobieta
    • Strona Królewskiej stolicy na fb:
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Karolina + Pierniczek, Ciasteczko + Czesio
  • Na DT: Stasia, Ryszard Trzynogi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11518 dnia: Czerwiec 08, 2013, 22:22:26 pm »
Do Poznania najbliżej macie chyba Wy dziewczyny... http://tablica.pl/oferta/oddam-za-darmo-kroliczka-miniaturke-samiczka-ID2veJN.html Wiecie jak skończy ten królik jak nikt go nie odbierze...
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora ~ Plut

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11519 dnia: Czerwiec 08, 2013, 22:28:04 pm »
Odezwę się do tej osoby.
WO AMIGO