Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5355450 razy)

0 użytkowników i 12 Gości przegląda ten wątek.

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11120 dnia: Maj 20, 2013, 22:42:55 pm »
Tak bardzo mi przykro.



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline dota

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11121 dnia: Maj 20, 2013, 22:54:26 pm »
Widziałam Tufiego kilkakrotnie,cieszę się że mogłam z nim spędzić sobotni dzień,będąc na szkoleniu. Jest mi podwójnie ciężko,bo moja Pusia także boryka się z ropniem i tak jak  Tufi  ostatnio bardzo spadła na wadze,boję się co będzie dalej :zab:
Bądż szczęśliwy Tufinku tam gdzie jesteś :swieca:
Olu byłaś największym szczęściem,jakie spotkał na swojej drodze :przytul:

Offline Zajęcowa

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2003
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Papajka i Szkwał
  • Pozostałe zwierzaki: Luba, Filip - psy
  • Za TM: Franuś, Gomiś, kochana Rózia ;(
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11122 dnia: Maj 20, 2013, 23:27:28 pm »
:( Trzymajcie się dziewczyny dzielnie! Najważniejsze że był szczęśliwy. Mam nadzieję,że teraz za TM jest szczęśliwy i całkiem zdrowy.
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11123 dnia: Maj 20, 2013, 23:37:14 pm »
dota, pamiętasz jak Tufi był naszym pasażerem na tylnym siedzeniu? :) Kochane Słoneczko... Będę go zawsze bardzo ciepło wspominać :swieca:
WO AMIGO

Offline Donia

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Moje króliki: Carlos
  • Za TM: Niunieczka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :
« Odpowiedź #11124 dnia: Maj 20, 2013, 23:39:06 pm »
Nie jedna łza spłynęła mi po policzku, gdy przeczytałam tą okrutną wiadomość :(
Jeszcze mały był tak podobny do mojego skarba, bez którego sobie życia nie wyobrażam ... :(
Dobrze, że miał Was przy sobie
Trzymajcie się !

Offline tristeza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 197
  • Bunia
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11125 dnia: Maj 20, 2013, 23:53:27 pm »
momentalnie łzy mi poleciały, wystarczyła sekunda...

Offline martini_86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Opole
  • Moje króliki: Kokolino i Fifi :***
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11126 dnia: Maj 21, 2013, 00:18:42 am »
Bardzo mi przykro :( jego odejście pokazuje jak bardzo jesteście dziewczyny ważne w ich życiu i jak piękną robotę wykonujecie. Dzięki Tobie Olu Tufi miał piękne życie i był szczęsliwy.  :przytul  :przytul  :przytul


Offline Siwa20

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11127 dnia: Maj 21, 2013, 00:24:43 am »
Tufinku kicaj sobie tam szczęśliwie za TM :*

Pani Olu dziekuje ze dała mu Pani tyle Ciepła i miłości przez cały jego czas w azylu..


łzy mi ciekną po policzkach.. najważniejsze ze do ostatnich chwil swojego zycia był szcześliwy

Offline Ev

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 398
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warmińsko- Mazurskie
  • Moje króliki: Haszysz czyli Haszyk :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11128 dnia: Maj 21, 2013, 00:53:25 am »
Tuffi, słodziaku prześliczny  :swieca:

Offline Solvieg

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11129 dnia: Maj 21, 2013, 07:12:37 am »
Tuffinek - dobry duch Azylu  :swieca:
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline Agness

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 172
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Toska & Turasek <3
  • Za TM: Czarek, Kitka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11130 dnia: Maj 21, 2013, 07:37:25 am »
Odejście. To jedno się nie zmieni. Pod tym względem wszyscy jesteśmy sobie równi....

W chwili odejścia najsmutniejsze jest odejście samotne. W bólu, cierpieniu.
Tuffi nie był sam. Był z nim Ktoś bardzo ważny dla niego, przy kim czuł się bezpieczny, ważny i bardzo kochany, jak nigdy dla nikogo  :heart
Ta Miłość Olu, którą dajesz tym bezbronnym istotom, jest najcenniejszym darem. I one to wiedzą   :bunny:
I Tuffi, i jego wszyscy azylowi przyjaciele czują to, całym swoim malutkim sercem i stąd Ich siła. Dlatego tak walczą.  Walczą dla Ciebie i wszystkich kochających mamusiek azylowych.
Cieszę się, że są tacy ludzie: wrażliwi, empatyczni, kochający....   

Offline agusiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11131 dnia: Maj 21, 2013, 08:34:32 am »
Tufi już nie cierpi, a wróci do nas na pewno. Takie decyzje sporo kosztują, wiem o tym bo sama musiałam taką podjąć oddając do uśpienia mojego pieska, którego miałam 9 lat. Ale wiedziałam że nie ma sensu żeby dłużej cierpiał. Pamiętam jak na mnie patrzył jak wychodził z domu po raz ostatni, on wiedział co go czeka. A Tufi mial wolę życia, ale choroba niestety okazała si,ę silniejsza. W sobotę jak go dotknęłam to się przeraziłam, nie wiedziałam że jest aż tak chudy, ale mimo to cieszę się że zdążyłam go pogłaskać i napatrzeć się na niego. Sam podchodził żeby go głaskano, w końcu też chcial się zintegrować :) Olu, trzymaj się.
  
Herbi

Offline oscarez

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Mężczyzna
    • muzyka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11132 dnia: Maj 21, 2013, 09:35:41 am »
kibicowałem Tufiemu po cichu. bardzo smutne choć żadna z Was nie ukrywała, że to kwestia czasu.


Offline DużyZając

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona o Zającach i Królikach
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11133 dnia: Maj 21, 2013, 09:56:56 am »
No teraz to mnie rozwaliło do reszty... Moja ulubiona płyta Floydów będzie mi się z Tufikiem kojarzyć..

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11134 dnia: Maj 21, 2013, 09:58:58 am »
Oj Tufiaku ;(

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11135 dnia: Maj 21, 2013, 10:12:52 am »
Żegnaj maleńki , czekałam  na info o tobie i bardzo ci kibicowałam   :swieca:

Offline mimi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4316
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Lotta i Gami
  • Za TM: Pusia (02.10.14)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11136 dnia: Maj 21, 2013, 11:23:51 am »
Śledzę ten wątek już od jakiegoś czasu i historię Tufiego też. Miałam cichą nadzieję, że jednak stanie się cud i że Tuffi da radę. Stało się inaczej ;( Samotność, rozpacz i pustka to niestety cena jaką przychodzi nam płacić w tym świecie po odejściu bliskich :icon_sad Trzymaj się Tuffi, radosny króliku, gdziekolwiek teraz jesteś :przytul

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11137 dnia: Maj 21, 2013, 11:36:28 am »
Jaki piękny obrazek, Oscarez! cudowny i wymowny...
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline 82franchesca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 78
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11138 dnia: Maj 21, 2013, 12:02:23 pm »
 :swieca: dla Tufinka, kicaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem

Offline tymek79

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11139 dnia: Maj 21, 2013, 14:53:07 pm »
Witajcie.
Jestem tu nowa i nie nowa, sledze Was od wielu, wielu lat, zdecydowalam sie zarejestrować, szkoda, że w tak przykrych okolicznościach...Tak trzymalam kciuki z Tufinka... Dołączył do grona tęczowych uszaków, tam gdzie jest mój pierwszy i najukochańszy... smutny_krolik
Medale dla opiekunek za odwagę i poświęcenie, jesteście WIELKIE!!!

A z innej beczki to staram sie o status domku adopcyjnego dla pewnej uszatej panienki :icon_biggrin i niech ktoś mi tylko przeszkodzi  :bejzbol