Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5311590 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline AgaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 329
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10600 dnia: Kwiecień 24, 2013, 11:15:10 am »
co u Pączusia?

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10601 dnia: Kwiecień 24, 2013, 16:05:52 pm »
widziałam u niego "adopcja w toku" ;)

Offline KuroUsagi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10602 dnia: Kwiecień 24, 2013, 16:44:07 pm »
Ponoć jest już w nowym domu :)
Przydałyby się jakieś zdjęcia Pączusia :D

Offline AgaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 329
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10603 dnia: Kwiecień 24, 2013, 18:02:20 pm »
Właśnie słyszałam, że Pączuć jest już w nowym domu :D jestem ciekawa nowych opiekunów - możecie uchylić rąbka tajemnicy? :)

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10604 dnia: Kwiecień 24, 2013, 19:38:33 pm »
Kanapa dla uszaków super. Moje napewno też chętnie z takiej by korzystały.

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10605 dnia: Kwiecień 24, 2013, 19:40:56 pm »
Kanapa dla uszaków super. Moje napewno też chętnie z takiej by korzystały.
A moje to by obsiuraly,ze bylaby tylko do wyrzucenia.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10606 dnia: Kwiecień 24, 2013, 20:14:15 pm »
wczoraj Kurt oraz Tufi byli u doc na kontroli. nie działo się nic nadzwyczajnego, ale chciałam być spokojniejsza...Kurt i Tufi utrzymują nas w stanie ciągłego napięcia.

Tufi rano czuł się stosunkowo dobrze, ale nie aż tak jak po poniedziałkowych kroplówkach. u doc okazało się, że stan zapalny jelit nadal częściowo się utrzymuje, dlatego Tufi otrzymał kolejną kroplówkę. dzisiaj Tufi był w dość dobrym nastroju. kręcił się po Azylu. chciałabym, żeby miał większy apetyt, ale chyba musimy uzbroić się w cierpliwość.
myślę, że jeśli jutro nie będzie znacznej poprawy, pomęczymy Tufiego kolejną kroplówką.

Kurt w nocy po zabiegu zjadła sałatkę warzywną. podczas wizyty u doc, na szczęście nie działo się nic nadzwyczajnego (a po takim zabiegu może być różnie...). podajemy leki, oczyszczamy i myślimy tylko o tym, żeby nie pojawiła się ropa. Kurt dzisiaj była w lepszym nastroju. w Azylu otrzymała nową miejscówkę, tym razem na parterze, tak aby nie ograniczać jej dostępu do wybiegu. Kurt tak jak Tufi najlepiej czuje się w niewielkim króliczym gronie - nasze azylowe świry ją onieśmielają, dlatego teraz ma pełną swobodę.











***

Hippi jest niezwykłą króliczką. bardzo odważną, towarzyską, łagodną. myślę, że po sterylizacji szybko znajdziemy dla niej wspaniały dom  :przytul



























Toffinka cieszy się w Azylu wolnością, której do tej pory nie znała. nie wykazuje terytorializmu, jest łagodna i ciekawa świata. w tej chwili Toffinka zaczyna walkę z nadwagą. potem zostanie wysterylizowana :)















Toffinka i Chocapic



Toffinka w duecie z Hippi





Baksik jest niesamowity - pięknie korzysta z kuwety,







uwielbia pieszczoty



























teraz czas na naszą śniadaniową rodzinkę - rozpoznawanie ich na zdjęciach w różnych ujęciach nie należy do najłatwiejszych, ale podpisałam po jednym ze zdjęć dla rozróżnienia maluchów :)

Nesquik







Cheerios



Kangus













Chocapic





mama Frutina





































rodzinna uczta









Rumcajka najpóźniej w przyszłym tygodniu zostanie wysterylizowana :)









***

jutro kontrola u doc czeka na pewno Pesteczkę. króliczka nadal kicha, chociaż ilość wydzieliny z nosa jest mniejsza. nadal nie podoba mi się bardzo to, jak chodzi i jej mocz.
wizyty nie odpuścimy też Kurt oraz Tufiemu :] oby tylko dla świętego spokoju ;)

***

Pączuś jest już w domu stałym. muszę usunąć ogłoszenie.
Pączuś w swoim nowym domu zaczyna pokazywać swój charakterek :) ładnie je zioła i sianko. dieta w pełni.












Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10607 dnia: Kwiecień 24, 2013, 20:22:38 pm »
Jak fajnie, że Pączuś znalazł domek !!!! Toffinka - aż się serce rwie do tej baraninki... :przytul
W ogóle wszystkie zdjęcie (i oczywiście obiekty na zdjęciach :P ) przecudowne :onajego
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10608 dnia: Kwiecień 24, 2013, 20:50:40 pm »
Baksik w swoim dotychczasowym domu większośc czasu spędzał poza klatka dlatego powinien miec domek w którym miałby dużo swobody,miał kuwete do której był nauczony sie załatwiac no i przytulanie jak Ola pisała uwielbia :przytul: jak go odbierałam to Pani niosła go do mnie trzymając wtulonego na piersi,uroczy widok był taki spokojny i szczęśliwy....POKOCHAJCIE BAKSIKA  :icon_rolleyes
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10609 dnia: Kwiecień 24, 2013, 20:54:01 pm »
Sniadaniowa rodzinka jest boska :) a tato gdzie? Chyba go nie dojrzalam :) czyżby domek znalazł? Kurt i Tufinek - dzielne dzieciaki :* Paczus słodki do schrupania :) Tofinka, Hippie i miziasty Baksik  :)
A co u moich Pay i Pal, Nelly i Hugonka ? :)
Czy paczka z uszatkowa dotarła ? Trochę zwirku, rodi i ziolka :) smacznosci
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline wagabunda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 258
  • Płeć: Kobieta
    • Maluszki :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10610 dnia: Kwiecień 24, 2013, 20:54:37 pm »
Toffinka... kolejny króliś którego bym ukradła! :*
a śniadaniowa rodzinka! :D

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
WO AMIGO

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10612 dnia: Kwiecień 24, 2013, 21:16:04 pm »
Hipcia... :heart
Odezwała się do mnie dziewczyna zainteresowana jej adopcją....nie zapeszajmy, ale może uda się znaleźć Hipcioszce fajny dom :)

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10613 dnia: Kwiecień 24, 2013, 21:19:48 pm »
a gdzie moja maleńka lwiczka andziulkowata:(

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10614 dnia: Kwiecień 24, 2013, 21:23:13 pm »
na zdjęciach jest tylko ułamek królików z Azylu...;) następnym razem skupię się na Cornie i andziulkowatej ;)



Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10615 dnia: Kwiecień 24, 2013, 21:27:05 pm »
Hehe Paczus uwielbia obgryzac ranty ścian, dokładnie jak Gucio hihihiihihi
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10616 dnia: Kwiecień 24, 2013, 21:38:49 pm »
na zdjęciach jest tylko ułamek królików z Azylu...;) następnym razem skupię się na Cornie i andziulkowatej ;)
:*

Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10617 dnia: Kwiecień 24, 2013, 21:49:47 pm »
Toffinka kochanie jesteś cuudowna ! Zakochałam sie :heart ! Z resztą wszystkie Azylowe ucholki - cudaaa :heart . Czy mała ma charakter jak mój kochany Momi ? Wydaję się  być bardzo podobna charakterem. :*

Offline DużyZając

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona o Zającach i Królikach
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10618 dnia: Kwiecień 24, 2013, 21:55:26 pm »
Ja wiem, że marudzę.. ale co z Matyldą?

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10619 dnia: Kwiecień 24, 2013, 22:06:16 pm »
znalazłam zdj., których jeszcze nie wrzucałam - Matylda







inne zamówienia zrealizujemy wkrótce ;)