Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5366681 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Justynka24.10

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 198
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10080 dnia: Kwiecień 03, 2013, 22:39:41 pm »
Uwaga Uwaga! :D Od piątku jest u mnie na stałe Tewie  :bunny:  :hura: wyczekany upragniony Tewiuś  :dookola: :hura: teraz własnie zgrzyta ząbkami a ja wpatruję się w niego zakochana po uszy  :balet: :brawo:

Offline Unkasowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10081 dnia: Kwiecień 03, 2013, 22:59:33 pm »
asigo aż miło się czyta takie wiadomości, że tak dobrze uszakom z Azylu i nie brakuje im niczego.  :lol

PS: mam szanse na jakieś nowe zdjęcia tego pięknego mężczyzny?  :DD

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10082 dnia: Kwiecień 03, 2013, 23:15:26 pm »
Justynka, gratuluję:)))
Czyli Tewiego ze str adopcyjnej mogę zdecydowanie zdjąć?

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10083 dnia: Kwiecień 03, 2013, 23:15:29 pm »
Tufi biedaku ;( maleństwo wyglada  strasznie

Justynka gratulacje :hura:

Olu jeszcze raz dziekuje :przytul:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2013, 23:18:33 pm wysłana przez emilia »
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline asigo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 318
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10084 dnia: Kwiecień 03, 2013, 23:39:35 pm »
Unkasowa może uda mi się jakieś ładne ujęcie zrobić... Femur teraz linieje na potęgę, więc dość osobliwie wygląda... w miejscach wyskubania zostają mu ciemniejsze plamy :P

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10085 dnia: Kwiecień 04, 2013, 08:12:18 am »
Ojjjj ja też bym obejrzała zdjęcia Tibii i Femurka :) :) Dawno ich nie było :)

A co do Azylantów - nie mogę uwierzyć jak one z dnia na dzień pięknieją! :) Serio! Większości nie rozpoznaję, ale sam fakt, że wszystkie są już tak ładnie puchate! :) No i Marzyciel :) To co było a to co jest teraz to porównanie bez porównania :P
WO AMIGO

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10086 dnia: Kwiecień 04, 2013, 09:09:28 am »
Justynka, gratuluję adopcji Tewiego :) Bardzo się cieszę, że ten uszak znalazł w końcu kochający domek :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10087 dnia: Kwiecień 04, 2013, 09:21:08 am »
Bardzo wszystkim dziękujemy za wszelkie dary, prezenty zarówno te które spłynęły do Azylu w ostatnim czasie jak i te, które na dniach przybędą :D  :przytul

Tak jak Ola napisała, domy tymczasowe cały czas są pilnie poszukiwane, na chwilę obecną mamy ok 50 DT ale to wciąż za mało - kiedyś cieszyłyśmy się z 2-3 ale to było dawno i nieprawda ;-) Na dzień dzisiejszy ilość wszystkiego (w tym przede wszystkim królików ;-)) zwiększyła się parokrotnie i stąd też coraz większe nasze potrzeby....

Brak wolnych transporterów też nam dokucza coraz częściej, każdy królik wyjeżdża z Azylu w azylowym transporterze i zanim ten wróci z powrotem mijają czasami tygodnie... :] A to znacznie utrudnia nam pracę....

Tak więc apelujemy o domu tymczasowe i oczywiście stałe oraz o transportery ;-)

Justynka24.10 bardzo się cieszę, że Tewie jest już u Ciebie - dziękuję Ci za jego adopcję, mały długo czekał na dom, ale w końcu się doczekał  :przytul Tewie jest jednym z niewielu uszatków, które znalazły swój dom poza granicami naszego kraju :D

Suzy dzień otwarty azylu będziemy musiały prawdopodobnie przenieść na późniejszy termin bo ciężko będzie nam zdążyć wszystko przygotować... :( Czasu wciąż na wszystko brakuje, marzymy o tym, żeby kiedyś zająć się tylko i wyłącznie królikami, ale póki co szara rzeczywistość i dużo pracy zawodowej nie pozwala nam na to ;-) Ale oczywiście dzień otwarty odwołany nie jest - odbędzie się na 1000% ale troszkę później - przed wakacjami postaramy się zdążyć :))

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10088 dnia: Kwiecień 04, 2013, 18:27:57 pm »
Tewie w domku i to daleko. Super. Faktycznie wszystkie uszaki pięknieją i to bardzo. Wspaniałe.

Offline Suzy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2067
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10089 dnia: Kwiecień 04, 2013, 18:40:05 pm »
Ale oczywiście dzień otwarty odwołany nie jest - odbędzie się na 1000% ale troszkę później - przed wakacjami postaramy się zdążyć usmiech2)

No nie,nie,nie! :P Wakacje to jest bardzo dobry termin...:D

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10090 dnia: Kwiecień 04, 2013, 20:11:25 pm »
Marzyciel - dzisiaj minął miesiąc od bydgoskiej interwencji. przez ten czas wiele się zmieniło.





jak widać Marzyciel bardzo lubi porządek, dlatego wyjął siano z paśnika swojego kolegi Torusia i w krótkim czasie rozniósł je po Azylu ;)



















marzycielska "pupa" i gimnastyka ;)





nasz nieśmiały niedźwiadek Aladyn











i czarujący Cherubinek





czyż nie jest posiadaczem wyjątkowo uroczego, króliczego pyszczka? :)











dzielna Kurt zaczęła jeść granulat. najbliższe dni będą dla nas ważne. zobaczymy czy miejsce po ropniu będzie się ładnie oczyszczać, ale póki co Kurt daje nadzieję :)









i Tufi





Truli w labiryncie tuneli...;) czyli tradycyjnie, kiedy ktoś sprząta, Truli szuka atrakcji i znajduje ;)









królik zawsze wie lepiej, gdzie jest fajniej ;)



Ninja - kolejna wierna kopia ojca Hugo :]



dzisiaj u doc jest

Marzyciel - wydaje mi się, że jednak ma zaczerwienioną skórę na pyszczku. mam nadzieję, że uda mu się też zbadać mocz - zobaczymy czy furagin pomógł.

Tufi - wenflon jest już niedrożny, więc trzeba założyć nowy. Tufi bez większych zmian. normalne bobki i biegunka. apetyt - trochę rodicare a poza tym papka.

Midas - prawdopodobnie doc pod znieczuleniem miejscowym usunie zmiany zaatakowane przez wirus brodawczaka - preparat w mojej ocenie nie pomógł. Midas oraz Gaja w najbliższych dniach trafią do nowego domu  :przytul

Momo oraz Lola - kontrola - niestety u Momo nadal jest problem z kaszlem, a u Loli, czego się obawialiśmy, po kilku dniach od antybiotyku, odnowił się katar (i tutaj myśl o Maszy :])

***

dzisiaj do Azylu trafił nowy podopieczny - jutro wrzucę jego zdjęcie

poza tym najnowsza informacja jest taka, że w sobotę do Azylu trafi 6 królików - matka z 4 maluchami oraz dorosły samiec...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2013, 20:14:41 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10091 dnia: Kwiecień 04, 2013, 20:35:53 pm »
ech, wszystkie są piękne, co do jednego! Biedna Kurt, dramatycznie ten pyszczek wygląda :/ - ale to przecież dla jej dobra. Super, że dziewczynka taka dzielna!
Macie co robić, doktor też :]
I jeszcze ta sobotnia "dostawa" narybku... Mam nadzieję, że  będą w dobrej formie!
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline asigo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 318
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10092 dnia: Kwiecień 04, 2013, 20:47:23 pm »
Zapraszamy wszystkich do udziału w małej zabawie charytatywnej :). Nagrodą w niej jest żwirek drewniany Orteusz Gold firmy Niezłe Ziółko... który powędruje do królików z Azylu Toruńskiego. Więcej szczegółów na FB www.facebook.com/niezleeziolkoo

Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10093 dnia: Kwiecień 04, 2013, 20:52:19 pm »
Jejku jakie piękności :)))) naprawdę zapomniałem już jak biedaki wyglądały miesiąc temu, teraz to mi buzia sie cieszy patrząc jak zdrowieja :) Kurt i Tufi bidulki będzie dobrze
A doopka Marzyciela - piękna :)
Dziewczyny - jesteście wielkie :)

A co tam u mojego Hugo ?
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10094 dnia: Kwiecień 04, 2013, 21:19:20 pm »
Filon pozdrawia z nowego domu :)

jak widać szybko zrobił w klatce porządek z paśnikiem ;)





Hugo czuje się doskonale :) o wiele lepiej niż w zeszłym tyg. szaleje, biega, je, robi piękne bobki - trudno za nim nadążyć ;)

jeśli tylko w miejscu rany u Kurt nie będzie gromadzić się ropa, wkrótce nie będzie śladu po zabiegu. naprawdę Kurt nie wygląda tak źle  :przytul



Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10095 dnia: Kwiecień 04, 2013, 21:25:14 pm »
Pięknieją nam maluszki oj pięknieją i oby tak dalej ! :D Tufinku i Kurt biedaczki wyjdą z tego ! :) trzymam mocnoo kciuki  maluszki. Momciu mój kochamy tak mi cię szkoda biedaczku :( jutro zaś poproszę o wieści w sprawie mojego malensta ;) czy wiadomo może ile zrzucił zbędnych kg. ? :)

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10096 dnia: Kwiecień 04, 2013, 21:25:34 pm »
Filon jest boski, po prostu boski! czarny baran z charakternym spojrzeniem, cudny!
Cieszą mnie bardzo dobre wieści o Hugo, to kolejny uszak o szczególnym statusie, kochane, pokrzywdzone przez los słoneczko, dla którego nastały lepsze dni :*
Co do Kurt, to pewnie nie jestem przyzwyczajona do takich widoków - ale wygląd zawsze jest drugorzędny wobec samopoczucia uszaka :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10097 dnia: Kwiecień 04, 2013, 21:36:53 pm »
Filon pozdrawia z nowego domu usmiech2
A to tu jest moj dzieciak :D a ja go szukalam gdzie on mi zginal :zakochany: znalazl druga mamcie czarnulek kochany :heart

Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10098 dnia: Kwiecień 04, 2013, 21:52:36 pm »
Hugo kochany :) same dobre wieści :*
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline szpaqus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #10099 dnia: Kwiecień 04, 2013, 22:30:57 pm »
Momuś ważył zdaje się że 2,85 :) jeszcze Ola pewnie potwierdzi bo nie wiem czy dobrze zapamiętałam, ale schudł dosyć wyraźnie od naszego ostatniego spotkania. W przeciwieństwie do mojej Loli, której przybyło 10 dag :D znowu ma zapalenie błony śluzowej i jedziemy z zastrzykami, ale teraz jest łagodniejsze niż ostatnio. To jest cudny zwierzak, energiczny i łagodny, chociaż ma swoje za uszami.