Autor Wątek: Porządkowa wyprzedaż u xxxastarothxxx-na Tomciową sterylkę  (Przeczytany 2484 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xxxastarothxxx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2223
Porządkowa wyprzedaż u xxxastarothxxx-na Tomciową sterylkę
« dnia: Sierpień 25, 2011, 18:00:20 pm »
Witam.
Odkąd się przeprowadziłam mieszkam w dość małym pokoju i konieczne były porządki :)
Ponieważ mam kilka rzeczy, których już nie używam, a które może komuś się przydadzą postanowiłam je posprzedawać.
Szkoda ich wyrzucić, bo nie mam komu ich dać, a w najbliższym czasie czeka mnie sterylizacja Tomci,
której koszt wynosi 300zł u dok. Rafała Magonia. Cena nie mała, więc przyda się każdy grosz :)
Nie jestem dobra w wycenianiu rzeczy, więc można się targować :)
Koszt wysyłki pokrywa kupujący wedłóg cennika Poczty Polskiej.
Zapraszamy serdecznie.

Torebka w panterke. Użyta może ze 2 razy. 10zł



Torebka New Yorker. Niestety po jednym praniu czarne paski trochę wyblakły nie wiedzieć dlaczego. 8zł




Torebka na ramię H&M 15zł




Sówka z patyków i jakiejś trawy :D Do zawieszenia. Dość duża-30zm z ogonem. 6zł



Książka kryminalna autorstwa Danielle Steel "Dom przy Hope Street". Muszę przyznać, że dość ciekawa. 5zł



Misiek na telefon w stylu japońskich pierdół do telefonu kupiony na ebayu ok.12cm x 12. 5zł



Koszykowy królik z wikliny. ok9cm wysokości z uszami i 15cm długości z ogonem. 8zł




Królicza figurka. 9cm. 1zł


Pluszowy bałwanek na święta. 20cm z nogami. 3zł



Ręcznie robiony słonik. ok 6cm. Z drugiej strony słonika jest dziura. Była tam już w czasie zakupu nie wiem po co. 3zł



Maleńka figurka bałwanka. Ok 4cm. 1zł



Nowy koszyczek z muszelkami. Ok.9cm szerokości i 4cm wysokości.We foli . 3zł




Zestaw pięciu słoników. Każdy ma jakieś 3cm. Są wykonane z gipsu, więc gdzieś mogła odpaść im troszkę farba. 2zł






Praktycznie nie używany oryginalny portwelik SheepWorld. Metka trochę się wytarła przez drobniaki, które w nim były. Jest naprawdę słodki.10cm x 10cm - 5zł




Konikowa doniczka. Nie była używana, jednak spód trochę się pobrudził. 8cm x 8cm. 2zł



Oryginalny Grecki wazonik. Niestety podczas przewozu z mojego domu przez moją znajomą ze spodu ułamał się kawałeczek. 12cm - 3zł



Również przywieziony z Grecji i również uszkodzony zestaw: wazonik, popielniczka i dzbanuszek. Komplecik śliczny, niestety trochę poturbowany. 2zł



Mikołaj na choinkę. 8cm- 1zł


Zabawka z McDonaldu Hello Kitty w jabłuszku. 3zł



Pluszowy szop. Powiem szczeże, że dość śmieszna z niego maskotka :D Stał na półce i się kurzył, więc może teraz komuś innemu posłuży. Dość duży-26cm
10zł




Spódniczna mini sportowa z Croppa. Na bardzo szczupłą osobę. Rozmiar M długość jakieś 30cm. 8zł




Żakiek. Dziwnie wyszedł na fotkach.Kupiłam go rok temu. W realu jest kruczo czarny. Ja nosiłam go do rurek i trampek. Również na bardzo szczupłą osobę. rękawy:56cm, szerokość w pasie:36cm, długość:59cm- 20zł




Telefon LG Shine (KE970). Niestety nie mam do niego ładowarki, bo ktoś ją pogryzł, ale mogę dołączyć kabel USB, którym też można ładować podłączając do komputera.
(Działa każda inna ładowarka do LG, ponieważ ma uniwersalne LGkowskie wejście)
Telefon jest trochę porysowany. Nie używałam niestety pokrowca. Nie ma ściągniętego simlocka. Wchodzą karty podchodzące pod ERE. Długo go nie używałam,
ale niedawno przeglądał go kolega i jest sprawny. Sama nie wiem ile jest warty. Ma nową baterię LG kupioną za 20zł.  
35-40zł. Można negocjować :)







Tak jak pisałam wyżej nie jestem dobra w wycenianiu, więc możliwa jest negocjacja :) Jeśli uzbiera się kilku chętnych pojadę na pocztę.
Szczeże mówiąc nie będę jeździła z kazdą jedną rzeczą, bo po prostu wyjdzie mnie to bardzo drogo. Co do ceny przesyłki nie jestem w stanie dokładnie tego określić.
Te rzeczy nie są jakieś ciężkie, więc przesyłka nie będzie kolosalna. Większość z nich można wysłać w kopercie bombelkowej.
Jeśli komuś coś się spodoba, niech zarezerwuje sobie daną rzecz.
Na razie to tyle. W najbliższym czasie dodam kilka innych rzeczy.
Zapraszamy :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2011, 22:46:09 pm wysłana przez xxxastarothxxx »