Autor Wątek: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)  (Przeczytany 501806 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szprotka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 215
  • Płeć: Kobieta
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #920 dnia: Grudzień 21, 2012, 19:42:06 pm »
dziewczyny, a poidła to jakiej wielkości są potrzebne? litrowe, czy większych szukać?

Offline kasia72w

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 895
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Nasze Ujeścisko
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Pozostałe zwierzaki: pies, kot
  • Za TM: Zuzia, Zygmuś, Kulek, Pinio, Misia
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #921 dnia: Grudzień 21, 2012, 19:46:23 pm »
Dobrze, że na tygodniu się skończyło. Masz szansę rozpocząć nowy rok zdrowa :)
Robię dużo za dużo, ale tak się rozpędziłam, że nie mogę przestać.:)

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #922 dnia: Grudzień 21, 2012, 20:05:07 pm »
Poidła i litrowe i większe i te małe a'la dla chomikow tez bo sa idealne dla maluchow.

Kasia - na razie tydzien ;)

Offline kasia72w

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 895
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Nasze Ujeścisko
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Pozostałe zwierzaki: pies, kot
  • Za TM: Zuzia, Zygmuś, Kulek, Pinio, Misia
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #923 dnia: Grudzień 21, 2012, 20:28:02 pm »
W poniedziałek przywiozę dla maluchów poidła 100 ml - jak dla chomików. Ile sztuk potrzeba? 9?
Robię dużo za dużo, ale tak się rozpędziłam, że nie mogę przestać.:)

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #924 dnia: Grudzień 21, 2012, 20:44:15 pm »
O matulu  :wow tyle kulek  przeciera_oczy chora ręka  :rowerek: muszę pomyśleć  :knuje

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #925 dnia: Grudzień 21, 2012, 20:46:19 pm »
Sorki nie chce mi się czytać całego wątku i się spytam na jaki adres wysłać potrzebne Wam rzeczy ? Może uda się coś nie coś kupić :)

Wirtualny opiekun

Offline Skittles

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 673
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Egon,Bobo,Bajka
  • Na DT: Pimpcia,Skiper
  • Pozostałe zwierzaki: Cherie&Carrie
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #926 dnia: Grudzień 21, 2012, 21:36:25 pm »
U mnie w rodzinie postaram się załatwić kilka WO.
Tylko ja się zastanawiam jak my zmieścimy tyle królasów ? ;O

sonia

  • Gość
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #927 dnia: Grudzień 22, 2012, 00:15:44 am »
Dzisiaj mi obie karmy ratunkowe przyslali....spakowalam i jutro rano wysylam przez DHL
Normalnie idzie 3-4 dni,ale teraz swieta to pewnie dluzej.

jutro...to juz dzisiaj,bo juz po 24 godz.

Offline klaudiapiwo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4508
  • Płeć: Kobieta
  • Łatka Borsuk oraz Kokosio
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #928 dnia: Grudzień 22, 2012, 00:35:29 am »
Dziewczyny, podesle Wam trochę przysmaków. Paczkę postaram sie nadać jutro.
Łata przykicała z Wawy 15.05.2012 majac ok 8 miesięcy,
Kokos z Krakowa 1.06.2013 jako 2,5 roczny prosiak,
Borsuk z Krakowa 20.11.2013 mając ponad 2 lata

Wątek mojego stada http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14105.0.html
Uszata Przystań http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16284.0.html

Offline Beka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 175
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Moje króliki: Cezary
  • Za TM: Dola 13 lat, Emi 2 lata
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #929 dnia: Grudzień 22, 2012, 10:07:08 am »
Trzymam kciuki  :* jestescie wspaniale, na poczatek wspomoge "zastrzykiem" finansowym  :przytul:

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #930 dnia: Grudzień 22, 2012, 10:32:17 am »
Napiszcie mi adres  :)

Wirtualny opiekun

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #931 dnia: Grudzień 22, 2012, 16:28:36 pm »
Darowizny można wpłacać na konto:

79 2130 0004 2001 0516 7234 0001
Volkswagen Bank Polska S.A.
Stowarzyszenie Pomocy Królikom
ul. Ringelbluma 3/21
01-410 Warszawa
Tytułem: Darowizna na rzecz maluchów z Sopotu
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #932 dnia: Grudzień 22, 2012, 16:35:15 pm »
Dzięki a pod jaki adres wysłać paczkę ?

Wirtualny opiekun

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #933 dnia: Grudzień 22, 2012, 16:36:38 pm »
to po kolei :
maluchy i mamka oraz samiec sa juz bezpieczne  !!
Mamka dostala nowe imie : Westa - to imie samo za siebie mowi  ;) sami zobaczcie :
jeszcze w transporterze

juz w klaciorze ( big klatka od soni  :bukiet )

bardzo sie balam ze mamka odrzuci maluchy ale wyglada na to ze chyba nie ma takiego zamiaru uffff
na razie tyle , musze leciec ( w koncu musze ogarnac chalupe  ;) ) , wieczorem kochani wieczorem
p.s.
a mowilam juz wam ze maluchow jest DZIEWIEC  !! - Pan ma z liczeniem na bakier


Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #934 dnia: Grudzień 22, 2012, 16:53:29 pm »
Pan ma z liczeniem na bakier
ogólnie chyba z myśleniem  :diabelek
Jak mamka Westa to może malcom też boskie imiona ponadawać ?
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline otka_a

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 828
  • Płeć: Kobieta
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #935 dnia: Grudzień 22, 2012, 18:11:01 pm »
A czy tym razem też można nadać imię temu, którego chce się wziąć na WO? :D

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #936 dnia: Grudzień 22, 2012, 23:51:57 pm »
to na poczatek moze kilka wiesci z Torunia , Dona i Czesia byly dzisiaj u dr Krawczyka i tak :
Czesia
Czesia wczoraj kolejny raz gorzej jadla  ;( , waga znowu w dol , dzisiaj okazalo sie ze ma zapalenie jelit , znowu Czesiulka nasza musi dostawac metronidazol , dzisiaj czuje sie juz lepiej , p. Dr krawczyk powiedzial ze tym razem to wiek Czesi , ze te problemy jelitowe to normale zjawisko u krolisi w jej wieku i ze juz beda sie te klopoty jelitowe pojawiac nie raz , zdaje sie ze Czesia bedzie sie musiala zaprzyjazniac z "metronidazolowym  cukiereczkiem" co jakis czas   :/ ale jest tez dobra widomosc ! - ropien czesi zmalal - mozolna praca czyszczenia daje efekty i to duze - pojawilo sie swiatelko w tunelu - jest dobrze i mam nadzieje ze bedzie lepiej  !! - ile to jeszcze czasu zajmie tego nie wie nikt ale jest szansa  :)
Dona
tygodniowe leczenie nivalinem , witaminami z grupy B i karmami ratunkowymi wyglada na to ze pomaga  :nie_powiem - wyglada na to ze Dona zaczela sie podnosic - tzn na razie zaczela od przodu - podnosi glowe i uszyska - na razie robi to przez chwile moze dwie ale  ...wyglada na to ze kontroluje to  !! nie sa to juz chaotyczne "drgawki" - matko jak ja trzymam kciuki zeby nie bylo to chwilowe , z reszta sami zobaczcie  :lol:


Pan dr Krawczyka powiedzial ze Dona duzo lepiej wyglada niz tydzien temu, ze rana bardzo ladnie sie goi i ze raczej nie ma przerzutow  - Donkaaaaa !! - tylko tak dalej
i jeszcze pomoc dla dziewczynek :
Pani Aneto  :bukiet :bukiet :bukiet

Panie Jarku  :bukiet :bukiet :bukiet



i dostalam jeszcze wadomosc od soni - przesylka idzie - jak to sonia napisala w ekspresowym tempie !! - jakby kurier wiedzial ze to takie pilne  :lol  - przekroczyla juz granice -zaraz dojdzie do Torunia - czesiulkaaa idzie owsianka !!  tylko nie choruj nam juz wiecej - ida swieta daj ludziskom odpoczac troszke od tych zmartwien ok ? - soniu cos czuje ze jakis twoj dobry duch macza w tym palce  ;)

a w Sopocie
rodzinka sie zadomowila w klaciorze - maja duzo miejsca wiec na jakis czas wystarczy  :lol

westa i maluchy wygladaja zdrowo choc w kontenerzy w ktorym przyjechaly byla kromka chleba - moze tylko na podroz dostaly - nie wiem
wole nie myslec czym westa byla karmiona ale wyglada dosc pokaznie i mamy nadzieje ze to tylko otylosc bo ... wole nie myslec , nie teraz ..
w kazdym badz razie westa tak na oko wazy 3-4 kg i jest strasznie opiekuncza i strasznie lagodna i opiekuje sie maluchami ( i mam nadzieje ze tak zostanie) ...
a maluchy calkiem zwawe jak zostaly wpuszczone do klatki to najpierw zbily sie grupe ale po chwili niektore zaczely zwiedzac najblizsza okolice i nawet skubac sianko  :lol  jest juz pierwszy lider - bialy z czarnymi pregami na grzbiecie  :lol - najodwazniejszy
sa trzy krolisie bure , dwa biale z czarnymi przebarwieniami i reszta bielutkich z plamkami czarnymi i bezowymi w roznych miejscach ( tak w ogole wygladaja na dzieci westy ;) , gdybym nie wiedziala ze nie to pomyslalabym ze sa  ]:->)

i jeszce chcialm wam przedstawic Pana krolika :

jest duzo bardziej wystraszony niz westa i maluchy, nalezy do tych co to musza miec wiecej czasu aby sie przystosowac
Ciekawa historia z ta rodzinka . dostalismy info ze byly wlasciciel westy i tego krolasa bawil sie w nazwijmy to tak "uszlachetnienie ' rasy krolika miniaturki i " mieszal "
efektem miala byc  baraniasta angorka ale z westy i Pana krolika to moim osobistym zdaniem raczej to nie mozliwe  :lol , jak otrzymalismy ta informacje to pomyslalam ze jedzie do nas Pan baran i krolica angorka a tutaj , Pan krolis to typowa miniaturka krotkowlosa ze sterczacymi uszkami o wadze 1.5-2kg - tez jest troszke otyly a westa to jakis mieszaniec miniaturki z .. nie wiem z czym - w pierwszej chwili pomyslalm ze to hodowlaniec ale wyglad ma miniaturki tyle ze jest duuuzzaa ale potem pomyslalam ze to dobrze bo ma wieksza szanse wykarmic dziewiatke maluchow  :lol , wieksza niz jakby byla typowa miniaturka . Zobaczymy ...

dodatkowym plusem w tej calej historii jest to ze obydwaj Panowie i niedoszly hodowca i wlasciciel slepu , obywaj zrezygnowali z dalszych "eksperymentow" i miejmy nadzieje ze na dobre. I ta wiadomosc jest dosc wazna bo oprocz tego ze westa pod naszymi skrzydlami juz nie bedzie musiala byc samica rozplodowa tak jak jej towarzysz niedoli , to jest calkiem mozliwe ze cala ta historia wyeliminuje potencjalne dwa zrodla "dzikich " hodowli . I to jest wiadomosc ktora dodaje skrzydel , ktora uswiadamia ze warto bylo zdecydowac sie na ten krok .

Jeszcze jedno , dla mnie najwazniejsze  - Wy
Wy dajecie sile , Wy dajecie wiare ze sie uda , Wy nie jestescie obojetni na niedole zadnego uszaka , Wy nie pozwalacie zwatpic, Wy nie pozwalacie zawahac sie , Wy nie pozwalacie samemu borykac sie z przeciwnosciami losu , bo coz czlowiek sam moglby zrobic , chyba tylko siasc i rozplakac sie z niemocy i wscieklosci ze nic nie moze zrobic  , ale Wy nie pozwalacie , Wy ufacie nam, Wy motywujecie nas,  Wy wierzycie w nas ze nam sie uda ,  a jak Wy wierzycie to przeciez my tez mozemy uwierzyc w nas samych ze sie uda dzieki Wam bo nie jestesmy same bo pomoc idzie , idzie z calego kraju i nie tylko ..... nie spodziewalam sie takiego odzewu, to od razu "uskrzydla" , chce sie na nowo dzialac , zle mysli odchodza ... bo dzieki Wam jest szansa , jest , ze sie uda. 

pan Jarek, Pani aneta, Solvieg, MartaP , joac, PippiLotta, magii0, marta1984, asiol, sonia, Beka, Minka., klaudiapiwo, mysza, worrek, nezuminotabi, otka_a, Kamulka84, szprotka, duszka01, Skittles, Pan Jarek, bosniak i wszystkm innym ktorych nie udalo mi sie wymienic ...    :heart 

Sytuacja w sopocie na ta chwile jest opanowana , wszystkie kroliki zostaly rozlokowane , maja przytulne katy , maja co jesc i pic ale za chwile .. przejrzalam nasze zapasy, zwirek i siano na razie jest a potrzebujemy ;

- podklady ( to co dostalysmy jest prawie zuzyte - czesc tez  pojechala do Torunia na start dla Dony i Czesi )
starsze maluchy sa jeszcze na podkladach , wczesniej podczas kuracji musialy byc teraz to moze zbytek wielki ale to strasznie usprawnia prace - przyspiesza - jest nas w zasadzie tylko dwie i trzech wolontariuszy wiec czesto na dyzurze jest tylko jedna osoba ! wiec kazda ilosci sie przyda - 60/60 a najlepiej 60/90 
- karma - mamy lekki zapas ale na ile to teraz wystarczy .. - najlepiej CC , ale wszystko jedno jaka byleby byla taka "lepsiejsza" - starsze maluchy sa nia karmione i 2 starszaki ( Rudo i Borowik) tez i teraz westa doszla i zaraz mluszki beda ja szamac
i to o czym najczesciej sie zapomina :
- ziola  !! - dla westy wspomagajacce laktacje : pokrzywa , mniszek lekarski, rumianek, melisa, bazylia, natka marchewki - kazda ilosc
- pojniki - najlepiej 0.5l i mniejsze ale to kilka a 0.5 kazda ilosc
- kuwety - w tej chwili rozdysponowane sa wszystkie ( jedna zostala) - a trzeba starsze maluchy juz uczyc - 7 kuwet na dzien dobry - i jedna dla Łaciatej bo skonsumowala juz prawie cala a potem 9 jak nic nie uda sie wyadoptowac do tego czasu - kuwety najlepiej z twardego plastiku bo te standardowe to szybko sie zuzywaja ale w zasadzie to kazda moze byc 
- pasniki i to pelne - azurowe sie nie sprawdzaj tez x 9
- no i klatki - mamy w tej chwili cztery duze wolne klatki - a przydadza sie chociaz dla maluchow jeszcze trzy a potem zobaczymu moze sie cos zwolni i znowu musze tu napisac - najlepiej 100- ferp0lastu z otwierana przednia cala scianka - to tez usprawnia prace - nie trzeba jej sciagac z regalu i cale ropzbierac a potem na nowo  "uzbrajac"

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #937 dnia: Grudzień 23, 2012, 09:51:28 am »
Ile wiadomości - ale w sumie naprawdę dobre  :nie_powiem - choć biedna Dona wygląda jak kupka nieszczęścia, ale na pewno i tak lepiej niż przed kuracją. Oby króliczka się podźwignęła z choróbska z wydatną pomocą dra Krawczyka i czułych opiekunów :*
Czesiulka jest dzielna, walczy, a skoro ciocia Sonia załatwiła owsiankę, to już tylko wypatrywać kuriera  :)
Natomiast nowe "nabytki" są tak cudowne, że aż piszczę przed ekranem. Westa jest prześliczna i "jej" maluszki też - też bym nie powiedziała, że nie są jej. nawet po minie widać, że ona się bardzo w nie wczuła. Tylko dużo ich :/ miejmy nadzieję, że uda jej się je wykarmić i żadnego nie odrzuci. Klatkę, widzę, mają ogromną - to ta po Donie, prawda?
Pan królik to taka bida, widać, że zestresowany - ale cudowny, mój ulubiony typ, widzę, że oczka niebiesko-brązowe?
Strasznie się cieszę, że taki odzew z całej Polski (i nie tylko ) nastąpił, to bardzo, bardzo budujące - przede wszystkim dla Was i królisiów, ale i dla nas wszystkich, miłośników królików.
Oby święta minęły Wam i króliczkom spokojnie, ciepło, bezpiecznie :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #938 dnia: Grudzień 23, 2012, 11:42:15 am »
tak jak napisalam na ta chwile sytuacja jest opanowana ale ja osobiscie jestem przerazona faktem co bedzie za chwile ... jak krolisie osiagna taki wiek ze trzeba bedzie je rozdzielic i jak starsze maluchy nie beda sie juz miescily w "60" tkach - to jest nasza najwieksza bolaczka !! - ja wiem ze to za chwile , wiem ze to nie juz teraz ale juz teraz trzeba sie na to jakos przygotowac !! bo jak nie przygotujemy sie odpowiednio wczesniej to za chwile bedziemy mialy tragedie 27 uszatych sierot i kazda w osobnej klatce - 27 !! - 27 osobnych "uzbrojonych" klatek , 27  osobnych miejsc , ja nawet nie wiem ile to bedzie jadlo ! i czy znajdziemy miejsce na tyle klatek  27 to chyba wiecej niz w nawet w Toruniu !! - ludzie !! a jest nas do opieki duzo, duzo mniej , dzialamy tak naprawde od pol roku Torun zdecydowanie dluzej ! , nieudalo sie nam jeszcze skompletowac odpowiedniej "obsady" wiec kochani , kazda pomoc jest wazna juz teraz , kazdy pomysl jak zorganizowac fundusze juz teraz , jak znalezc domy dla naszych podopiecznych juz teraz , Pomozcie tez nam - organizujcie ( my juz w ogole na to czsu nie bedziemy mialy ) - organizujcie co sie da i gzie sie da - podpowiadajcie nam co potrzeba organizowac jaki material przygotowac zeby trzeba bylo gdzies "wrzucic " oglosic .... tak jak :
 Minka. oglosila na koszatniczkowymi jak przygotuje dla nas suszone warzywa ( kazda ilosc sie przyda !)  , jak MartaP na facebooku , jak mysza wrzucila na na fg SPK - pomaga internetowo , nezuminotabi mysli o aukcji , szprotka organizuje poidla ( szprotka 0.5l lepsze te 1l sie kiepsko trzymaja - lepiej dw 0.5 zamontowac niz jeden 1 litrowy ) , kombinujcie juz teraz ( ja nawet z  internetem nie jestem tak oblatana .. czas! a w zasadzie jego brak ) ale dzialajcie bo my to juz w ogole nie damy rady !! - listopad dal nam do wiwatu jak trzeba bylo jezdzic do maluchow dwa razy dziennie !! a teraz to ....

worrek podawajcie kontakt do mnie : mirella@gd.pl i do bogusi  : bogumila.szulakowska@kroliki.net
- bedziemy odpisywac - bedziemy na pw podawac adres na ktore slac paczki - ( na grottgera w sopocie nie ma szans to bylby tylko dodatkowy klopot)

ale wazne piszcie zapytanie o adresy na pw - moge nie wychwycic posta z propozycja - przepraszam - za duzo sie dzieje !!

teraz jakos damy rade choz bogusia jest "uziemniona" potlukla sie bardziej niz napisala ale ja mam na szczescie urlop jest Skittles na miejscu i zglosila sie jeszcze jedna dziewczna do pomocy -jakos to bedzie ale pomoc sie przyda kazda i to

DLUGOTERMINOWA POMOC :

SZUKACIE WIRTUALNYCH OPIEKUNOW !! - wszedzie gdzie sie da - Skittles super pomysl rozgladnac sie w swojej rodzinie teraz sa swieta wiec spotkania rodzinne - wieksza szansa znalezc kogos !! - mozna szukac tez w srod znajomy i sasiadow i w pracy ( mnie sie udalo zwerbowac dwoch) - pytajcie gdzie sie da !!

wirtualnych opiekunow potzreba dla nowej dziewiatki maluchow (postaram sie jakos zrobic zdjecia im osobno )
oczywiscie O-tka  wznawiamy "konkurs :

PIERWSZY WO WIRTUALNY OPIEKUN NADAJE IMIE  DLA SIEROTKI Z SOPOTU

wystarczy juz tylko 25.00pln co miesiac aby zostac WO -trzeba sie jednak najpierw zglosic :
(Dokładny regulamin Wirtualnych Adopcji znajdą Państwo tutaj: http://www.kroliki.net/pl/adopcje/wybor-trybu-adopcji-krolika/regulamin-wirtualnej-adopcji
Aby objąć królika Wirtualną Adopcją, należy wysłać zgłoszenie pocztą elektroniczną na adres: adopcje.wirtualne@kroliki.net ,
zaś wpłaty prosimy dokonywać podając w tytule przelewu : WIRTUALNA ADOPCJA - [IMIĘ KRÓLIKA]  - [MIESIAC] za który jest dokonywana wpłata." )

i nie zapominajmy jeszcze o mamce Wescie i nowym panu krolisiu ( moze tez ktos zechce zmienic mu imie ) i o Borowiku i Chicie i Czarku i Lisku i Nevilu i Sucharze, Sweetim, Wacku, i Żibie - oni tez czekaja na WO

ok wiem nie wszystko naraz ale im wiecej tym lepiej ...

i jeszce jedno

agitujcie DS i DT - poszukiwane domy tymczasowe ( a najlepiej stale) dla naszych "seniorow" - aby zrobic miejsce dla maluchow !!

no i nie mozna tez zapomniec o takim malym drobiazgu : oplaty za czynsz i prad no wlasnie prad , mamy ogrzewanie elektryczne ( innej mozliwosci nie ma ) a przeciez nie mozemy dopuscic zeby maluchy nam pomarzly - wiec prosimy datki :

79 2130 0004 2001 0516 7234 0001
Volkswagen Bank Polska S.A.
Stowarzyszenie Pomocy Królikom
ul. Ringelbluma 3/21
01-410 Warszawa
Tytułem: Darowizna na rzecz maluchów z Sopotu

Offline kasia72w

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 895
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Nasze Ujeścisko
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Pozostałe zwierzaki: pies, kot
  • Za TM: Zuzia, Zygmuś, Kulek, Pinio, Misia
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #939 dnia: Grudzień 23, 2012, 11:57:59 am »
A tak wygląda Miśka, która polubiła grzybka. Obecnie jest ogolona,grzyb na szczęście nie rozprzestrzenia się. Przypominam, że Miśka bardzo pilnie potrzebuje DT. Nie może u mnie zostać. Jeszcze jakoś funkcjonuje, ale nie wychodzi z klatki i niestety klatka jest przykryta.
Zdjęcia nie są najlepszej jakości, ale w chwili obecnaj nie mam możliwości zrobienia lepszych.
Miśka także potrzebuje WO - podkłady, leki, karma kosztują, nie daję rady utrzymywać jej z własnych pieniędzy.





Robię dużo za dużo, ale tak się rozpędziłam, że nie mogę przestać.:)