Autor Wątek: Pan pozbywa się królika na allegro GDYNIA/POGÓRZE  (Przeczytany 2351 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

krukov

  • Gość
Pan pozbywa się królika na allegro GDYNIA/POGÓRZE
« dnia: Sierpień 29, 2011, 13:13:40 pm »
Widziałam na allegro aukcję-pan pozbywa się królika z klatką na allegro. A troszkę się martwię czy królik nie trafi np. jako pokarm dla węży.  Ja niestety już mam dwa-jeden jest u mnie dopiero tydzień a bo też trafił z takiej aukcji "za złotówkę". Co o tym myślicie?

http://allegro.pl/krolik-z-klatka-i1788648939.html?source=oo

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: Pan pozbywa się królika na allegro GDYNIA/POGÓRZE
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 29, 2011, 13:19:50 pm »
Jest dział Króliki z ogłoszeń. Tam podaje się link ogłoszenia,a ogłoszeniodawcę informuje o zagrożeniach takiego szukania domu oraz możliwosci skorzystania z posrednictwa SPK w szukaniu ds i adopcji . Tu piszą opiekunowie królikow,które szukają domow (właściciele, DT i Pośrednicy).
Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

krukov

  • Gość
Odp: Pan pozbywa się królika na allegro GDYNIA/POGÓRZE
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 29, 2011, 13:24:28 pm »
Ależ ja ślepa jestem:) wybaczcie i proszę o usunięcie tematu już go umieszczam gdzie trzeba, wydawało mi się że przeczytałam wszystko a jednak chyba okulary się przydadzą...