Autor Wątek: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!  (Przeczytany 21584 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline diunella

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 75
  • Płeć: Kobieta
Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« dnia: Sierpień 05, 2011, 14:09:00 pm »
Hey wszystkim!
Ponieważ tymczasowanie znacznie uszczupliło mój budżet, postanowiłam tę dziurę trochę załatać ;). Nie mam zdolności do żadnych robótek ręcznych, ani talentu malarskiego, a, że kocham dłuugie i pachnące kąpiele postanowiłam skupić się właśnie na nich ;). I tak oto powstał pomysł na własnoręcznie robione Musujące Kule do Kąpieli :).

Musujące Kule do Kąpieli wykonuję sama w domu z najwyższej jakości produktów naturalnych i ekologicznych. Pięknie wyglądają, wspaniale pielęgnują ciało i zniewajaląco pachną.

Na razie wyrabiam 5 różnych kul:

-   Lawendowe Pole:
Na bazie oleju sojowego, który natłuszcza i nawilża skórę oraz białej glinki, która zawiera cenne mikroelementy, sole mineralne oraz aluminium (odpowiadające za właściwości ściągające i zabliźniające). Glinka delikatnie oczyszcza, jednocześnie nie pozbawiając skóry bariery ochronnej, a także ujędrnia, remineralizuje i nadaje skórze zdrowy odcień. Cudowny zapach kuli zawdzięcza się suszu kwiatów lawendy (Lavendura vera) i olejku lawendowego (Lavandula angustifolia), które regulują działanie centralnego układu nerwowego. W stanach rozdrażnienia działają relaksująco i kojąco, natomiast w przypadku wyczerpania delikatnie pobudzają. Ułatwiają zapamiętywanie. Zapewniają spokojny, regenerujący sen.


-   Czerwień Glinki:
Na bazie czerwonej glinki pochodzącej z Francji, dzięki której Twoja skóra pozostanie delikatnie odtłuszczona, a jej pory zostaną zamknięte. Czerwona glinka oczyści skórę z toksyn i dostarczy jej cennych składników mineralnych, dzięki czemu będzie piękna,  zdrowa i zregenerowana.  Olej sojowy natłuści i nawilży skórę, zaś olejek z drzewa różanego (Dalbergia nigra) pochodzącego z Brazylii. poprawi nastrój, załagodzi napięcie, orzeźwi ciało i pobudzi zmysły.


-   Pachnąca Palmaroza:
Na bazie oleju sojowego, który natłuszcza i nawilża skórę. Jej cudownym składnikiem są aromatyczne płatki róży czerwonej (Rosa damascena) pochodzące z jedynego, wyjątkowego miejsca na świecie Doliny Róż w Bułgarii, które poprawiają nawilżenie skóry i przywracają jej prawidłowe Ph, a także ją regenerują. Dzięki nim poczujesz się wyciszona i zrelaksowana. Pięknie pachnący olejek Palmarozy otrzymywany jest ze świeżych liści palczatki imbirowej (Cymbopogon Martinii). Sprawi on, że Twoja skóra będzie cudownie nawilżona i delikatna.


-   Pomarańczowy Nagietek:
Na bazie skrobii kukurydzianej, która posiada właściwości antyseptyczne i ściągające. Łagodzi miejscowe podrażnienia i chroni skórę oraz maceratu z knagietka, który pielęgnuje, odżywia, wygładza, regeneruje, natłuszcza i odkaża skórę, działa też przeciwzapalnie. Suszone kwiaty nagietka (Calendula officinalis) ukoją i przyspieszą regenerację zniszczonej, przesuszonej skóry. Pięknie pachnący olejek pomarańczowy w czasie kąpieli działa korzystnie na układ oddechowy oraz nerwowy. Pomocny jest przy stresie, bezsenności i depresji. Ma także działanie antyseptyczne.


-   Zielone Algi:
Na bazie oleju z alg laminaria (Laminaria  digitata), które są pełne soli mineralnych a szczególnie jodu, stymulują ogólny metabolizm i powodują wzrost wymiany osmotycznej, przyczyniając się tym samym do eliminowania nadmiaru płynów z organizmu. Kolejnym składnikiem są mikronizowane algi laminaria, które posiadają właściwości rewitalizujące, wyszczuplające, detoksykujące, antycellulitowe i nawilżające. Wspomagą syntezę kolagenu i poprawią elastyczność skóry, jednocześnie ją zmiękczając. Olejek rozmarynowy z rozmarynu lekarskiego (Rosemarinus officinalis) zadziała stymulująco na centralny układ nerwowy, rozjaśni umysł, ułatwi proces myślenia i poprawi pamięć. Stosowany też jako afrodyzjak. Olejek lawendowy zaś ukoi i zrelaksuje.



- Waniliowy Goździk NOWOŚĆ!
Na bazie oleju sojowego, który natłuści i nawilży skórę. Główny składnik to zmielone laski wanilii płaskolistnej (Vanilla planifolia Andrews) pochodzącej z Madagaskaru. Wanilia sprawi, że Twoja skóra stanie się nawilżona i zmiękczona. Wspomoże w procesie jej regeneracji, zapobiegnie jej wysuszaniu i starzeniu. Wanilia poprzez swoją słodkawą woń sprawi, że poczujesz się odprężona, zrelaksowana i pozytywnie nastrojona. Olejek z goździkowca korzennego (Syzygium aromaticum), swoim cudownym zapachem pobudzi i rozjaśni Twój umysł, a także rozgrzeje i odświeży ciało.
Połączenie obydwu zapachów będzie również silnym afrodyzjakiem.

- Tymiankowe Mleko NOWOŚĆ!
Na bazie oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia, która wspaniale natłuści i nawilży ciało, także podziała antybakteryjnie. Głównym składnikiem kuli jest kozie mleko, które obfituje w cenne witaminy, aminokwasy, kwasy tłuszczowe oraz mikroelementy. Dzięki niemu Twoja skóra stanie się elestyczniejsza i bardziej wygładzona. Kozie mleko złagodzi, odmłodzi, nawilży i zregeneruje Twoją skórę. Wszystko to dopełni olejek tymiankowy otrzymywany z macierzanki tymianku (Thymus vulgaris) uprawianego w Hiszpanii, którego charakteryzuje intensywny, pikantny zapach o właściwościach energetyzujących i tonizujących. Podziała on stymulująco na umysł i poprawi koncentrację. Olejek ten ma także silne właściwości antyseptyczne, przeciwirusowe oraz przeciwgrzybiczne.

- Miętowa Kawa NOWOŚĆ!
Na bazie oleju sojowego, który natłuści i nawilży skórę. Głównym składnikiem jest kawa arabica zbieranej z krzewu kawy arabskiej (Coffea arabica) rosnącej w Etiopii, która dzięki temu, że zawiera dużą ilość naturalnej kofeiny, podziała stymulująco na organizm oraz na Twoje ciało. Pobudzi krążenie, a także poprawi mikrocyrkulację krwi i limfy. Oprócz tego arabica ma również silne właściwości detoksykujące, antycellulitowe oraz opóźniające proces starzenia. Olejek miętowy z mięty pieprzowej (Mentha ×piperita) sprawi, że poczujesz się odświeżona. Olejek ten podziała też chłodząco, lekko znieczulająco i ukoi podrażnienia.

- Rumiankowa Melisa NOWOŚĆ!
Na bazie oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia, która wspaniale natłuści i nawilży ciało, także podziała antybakteryjnie. Płatki rumianku pospolitego (Matricaria chamomilla) pomogą przywrócić skórze blask i koloryt, wygładzą ją oraz pomogą oczyścić. Uspokoją również Twoje zmysły, pomogą się odprężyć przed snem. Olejek melisowy z melisy lekarskiej (Melissa officinalis),  ma właściwości kojące i uskokajające. Zapach tego olejku podziała jako delikatny środek nasenny, obniży ciśnienie krwi i uspokoi pracę serca. Wyreguluje także menstruację, pomoże przy zaburzeniach gastrycznych i podziała antyseptycznie na Twoją skórę. Płatki ślazu dzikiego (Malva sylvestris) pomogą uregulować pracę układu oddechowego, podziałają także zmiękczająco i łagodząco na Twoją skórę.

- Herbaciany Pieprz
Na bazie oleju sojowego, który natłuści i nawilży skórę. Głównym składnikiem są liście czarnej herbaty, które posiadają właściwości antyoksydacyjne. Herbata ma dużą zawartość związków mineralnych i witamin, dzięki czemu sprawi, że Twoja skóra będzie piękniejsza. Pobudzi ciało i podziała odtruwająco na skórę, pomoże usunąć objawy zmęczenia. Pieprz Cayenne pomoże oczyścić ciało z toksyn i je rozgrzeje. Cudowny zapach olejku geraniowego z pelargonii pachnącej (Pelargonium Graveolens) wprawi Cię w cudowny nastrój, podziała uspokajająco, antydepresyjnie, tonizująco i antyseptycznie, wspomoże również usuwanie cellulitu. Pomoże także złagodzić bóle napięcia przedmiesiączkowego.

---
[b ]Ceny:
duża [ok 110g; śr. 60mm] - 15zł
średnia [ok.30g; śr. 40mm] - 8zł
mała [ok 10g; śr. 15mm (łezka)] - 3zł

w zestawie taniej!

Koszt wysyłki pokrywa kupujący wg cennika PP. W Warszawie możliwy odbiór osobisty.

Kule zapakowane są pięknie w celofan, żeby nie ulatniał się cudowny zapach olejków eterycznych. Kule po przygotowaniu zastygają 24h.

---
Możecie też mi proponować z czym byście chciały kule lub o jakich właściwościach :)

//Zmieniono na prośbę użytkownika--Blacky
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2011, 16:23:04 pm wysłana przez Blacky »

TPRlover

  • Gość
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 05, 2011, 15:22:25 pm »
Wow, ale super pomysł! :wow  :brawo:
Receptury też przygotowujesz sama? Byłoby możliwe połączenie z wanilią?

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 05, 2011, 15:31:23 pm »
Ja chętnie spróbuję, jako że uwielbiam moczyć się w wannie, najchętniej z książką (niejedną utopiłam :P ). Poproszę o jedną średnią lawendową i jedną średnią palmarozę i o info na maila jak tam z przesyłką sprawa wygląda.


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

szyszula

  • Gość
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 05, 2011, 16:18:46 pm »
gdyby nie to, że aktualnie nie mam wanny w mieszkaniu, tylko kabinę prysznicową to bym brała, ale tak to no cóż :<

a może jakieś mydełka czy coś wyrabiasz (czy jak to nazwać :D)?

Offline Króliczara

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 451
  • Płeć: Kobieta
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 05, 2011, 17:52:57 pm »
Na allegro jest taki zestaw do robienia musujących kul kąpielowych :)
http://allegro.pl/salon-pieknosci-03546-i1744999951.html

Lub można zrobić takie kule wpisując w google
jak zrobić kule kąpielowe .
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2011, 17:56:32 pm wysłana przez Króliczara »

szyszula

  • Gość
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 05, 2011, 18:56:23 pm »
a co to ma do tematu Króliczara?

Inga

  • Gość
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 05, 2011, 19:52:36 pm »
No właśnie? Pomyśl trochę, dziewczyna potrzebuje kasy i zakłada giełdę, a ty wyskakujesz z tym że samemu można zrobić taką kulę  :?:
Świetne hobby, może zdecyduję się na zakup  :balet:

Offline otka_a

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 828
  • Płeć: Kobieta
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 05, 2011, 21:36:11 pm »
Szkoda, że nie mam wanny bo bym się skusiła. A może nadają się do mycia pod prysznicem? ^^

TPRlover

  • Gość
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 05, 2011, 22:16:01 pm »
Cytuj
Szkoda, że nie mam wanny bo bym się skusiła. A może nadają się do mycia pod prysznicem? ^^

otka_a to dobre pytanie :) Też preferuję prysznic, więc jakby się dało zrobić z nich mydełka... lub coś innego w tym prysznicowym stylu, to byłoby super ;)

Offline Króliczara

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 451
  • Płeć: Kobieta
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 05, 2011, 23:05:03 pm »
A robisz kulki o zapachu cytrusów?

Offline diunella

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 75
  • Płeć: Kobieta
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 05, 2011, 23:28:04 pm »
wow! dziewczyny nie spodziewałam się takiego odezwu!
ależ wspaniałe jesteście !!!  :heart  :heart
już każdemu odpowiadam :)

TPRlover, niedawno moją przygodę z kulami zaczęłam właściwie, ale tak, będę przygotowywała receptury sama :). i na pewno będzie coś z wanilią, ponieważ już kilka osób mi się zgłosiło, że taką by chciało ;).
będę wytwarzała też rzeczy pod prysznic :)

kata_strofa, szczerze mówiąc radziłabym do kąpieli dużą, jeśli tak lubisz przesiadywać w wannie [ja też :D], bo większa jest i dzięki temu zawiera więcej składników odżywczych itd itp.
co do złożonego zamówienia, to robię partię dopiero jak się zbierze trochę osób, bo nie chcę, żeby za długo u mnie leżały. wszystko wyrabiam samodzielnie, także chciałabym, żeby wszystko było tip-top ;). będę ogłaszała oficjalnie "koniec zbierania zamówień na partię 2". mam nadzieję, że cię to nie zniechęca ;)!

szyszula, zamierzam wyrabiać jeszcze mydełka, mydła w płynie, szampony i pomadki, ale to za jakiś czas dopiero, bo zakupienie produktów itd itp tanie nie jest niestety :(

Króliczara, dzięki za "antyreklamę" ;). o zapachu pomarańczy jest np kula nagietkowa :).

Inga, dziękuję, mam nadzieję, że się zdecydujesz w takim razie :D

otka_a, niestety nie. kule wrzuca się do wanny i rozkoszuje ich zapachem + wtedy uwalniają odpowiednie dla danej kuli właściwości i pielęgnują skórę. choć np ja używam średnich/małych kul do kąpieli stóp ;)
zawsze można też zakupić na prezent ;)

szyszula

  • Gość
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 05, 2011, 23:39:53 pm »
to ja będę czekała na mydła, mydła w płynie i szampony, niestety takie kule tylko by u mnie leżały, jakbym miała wannę (kocham długie pluskanie w wannie, ale co poradzić), to bym brała po jednej każdego rodzaju :D

Offline diunella

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 75
  • Płeć: Kobieta
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 05, 2011, 23:47:18 pm »
szyszula, zawsze można na prezent  :&gt; :D
jutro wstawię zdjęcia jak wygląda zapakowana 1. partia :)

szyszula

  • Gość
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 05, 2011, 23:57:57 pm »
no to jak będę musiała komuś go sprawić, to na pewno tu zajrzę :D

TPRlover

  • Gość
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 06, 2011, 10:24:27 am »
Cytuj
na pewno będzie coś z wanilią,

Bardzo się cieszę, bo zapach wanilii to jeden z sensów mojego życia ;) Po prostu sprawia, że się rozpływam i mam ochotę zjeść to, co go emituje  :icon_biggrin

A pomadki też chętnie wypróbuję, więc będę Cię odwiedzać  :bunny:

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 06, 2011, 11:37:57 am »
Ok, jak będziesz wyrabiała, daj znać.  Wezmę wtedy dużą/ duże :)


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline diunella

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 75
  • Płeć: Kobieta
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 06, 2011, 11:41:48 am »
kata_strofa ok :) bardzo dziękuję :)

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 06, 2011, 11:45:22 am »
A powiedz mi jeszcze jak pachnie ta Palmaroza? Różanie czy inaczej?
Ja niewiele zapachów trawię - znoszę lawendę, różę, jaśmin, ogólnie zapachy kwiatowe,  nie lubię natomiast zapachów owocowych, waniliowych, korzennych.


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline diunella

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 75
  • Płeć: Kobieta
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 06, 2011, 13:46:18 pm »
hmm.. palmarosa pachnie trochę inaczej niż róża. ciężko mi określić jej zapach szczerze mówiąc, bo ma swój specyficzny zapach. w każdym razie pachnie pięknie i kwiatowo :)

Offline diunella

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 75
  • Płeć: Kobieta
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 08, 2011, 11:08:57 am »
Cytat: Aleksandra59
Kule są super  :ok:  :ok:  :ok:  :ok:  :ok:  :ok: Bardzo odpowiadają i mnie, jak również osobie która dostała je w prezencie  :ok:  :ok:  :ok:  :ok:
:lol

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 08, 2011, 22:23:10 pm »
Poproszę dwie małe czerwone glinki i dwie małe algi :)
A jak one przetrwają podróż? Nie kruszą się czy coś?
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Inga

  • Gość
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 08, 2011, 22:53:38 pm »
Poproszę 2: jedną małą 'Lawendowe pole' i jedną nagietkową. Poproszę PW z danymi do przelewu i terminem, kiedy wpłacić pieniądze i ile :)

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 08, 2011, 22:58:41 pm »
Dla mojej mamy jeszcze po jednej dużej: czerwona glinka i algi. :) Wysyłka będzie pod 1 adres. Też proszę o dane do przelewu na pw :)
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline diunella

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 75
  • Płeć: Kobieta
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 09, 2011, 11:04:29 am »
Inga, Blacky, pisałam już tutaj w wątku wcześniej, że najbardziej na kąpiel polecam duże. Małe to na pewno tylko do kąpieli stóp/dłoni [ja robię twarzy, zanurzając sobie ją w misce :)].
Kule pakowane są w celofan, folię bąbelkową, kopertę i kartonowe pudło, wiem, jak działa wspaniała PP nasza, więc maxymalnie staram się elminować ewentualne uszkodzenie. Mogą się troszkę ukruszyć [raczej małe, bo mają kształ łezki, a nie zwarty kulkowy], ale nie tak, żeby się do niczego nie nadawały i to też raczej z winy poczty niestety :(.

Wiejka

  • Gość
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 09, 2011, 11:30:35 am »
Witam, ja bym też poprosiła jedną średnią lawendową i jedną średnią pomarańczową;). I jakieś info na PW:)

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 09, 2011, 12:19:41 pm »
Ja zostanę na próbę przy małych. Nie chciałabym wydać 30 zł, żeby okazało się, że zapach czy coś innego mi nie pasuje. :)

Więc dla mnie łącznie: czerwona glinka - 1 duża i 2 małe i algi 1 duża i 2 małe :)
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline gumijagodowysok

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3137
  • Płeć: Kobieta
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 11, 2011, 15:46:47 pm »
ja bardzo, bardzo czekam na pomadki. :)
Na moje i królicze potrzeby: http://gumijagodowysok.blogspot.com/

Nasz wątek

Inga

  • Gość
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 11, 2011, 17:22:24 pm »
Ja zostaję przy małych. Również poczekam na pomadki, to by ewentualnie poszła za jedna przesyłką.

Offline diunella

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 75
  • Płeć: Kobieta
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 12, 2011, 21:40:52 pm »
Inga, Wiejka, zapisane :lol

Offline Króliczara

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 451
  • Płeć: Kobieta
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 12, 2011, 22:37:54 pm »
A robisz też kule o zapachu morskim lub o zapachu wiśni
albo wieloowocowym (Multiwitamina) ?

Offline diunella

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 75
  • Płeć: Kobieta
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 13, 2011, 01:02:26 am »
Króliczara, masz napisane w 1. poście jakie kule wyrabiam.
Zapach morski, to zapach sztuczny, u mnie tak nic nie będzie pachniało w takim razie ;). O stworzeniu czegoś o zapachu wiśni mogę pomyśleć :). Wieloowocowy to musiałabym zmieszać wiele olejków eterycznych, przez co cena kuli byłaby chyba kosmiczna, także na razie takiego nie będzie ;).

Sassenka

  • Gość
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 16, 2011, 10:33:43 am »
a można zobaczyć zdjęcia 1 partii zapakowanej?

Offline diunella

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 75
  • Płeć: Kobieta
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 16, 2011, 10:54:57 am »
proszę bardzo :) :


Sassenka

  • Gość
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 16, 2011, 11:02:45 am »
Świetne aż serce żałuje, że nie ma się wanny :(
a pomadki będą też takie efektowne? jakiej ceny można się spodziewać?

Offline diunella

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 75
  • Płeć: Kobieta
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 16, 2011, 11:51:02 am »
dziewczyny bardzo proszę o przelewy i dane do przesyłek, bo w Warszawie jestem tylko jeszcze jutro i we wtorek, a potem wyjeżdżam na 2 tyg i chciałabym, żebyście podostawały kule przedtem [a ja prawie nie śpię, żeby się wyrobić ze wszystkim ;)]

Sassenka, pomadki jeszcze nie wiem, jak będę pakowała ;). chciałabym, żeby też było wszystko pięknie i ręcznie pakowane.
cenę też ustalę dopiero po powrocie, jak już będę je wprowadzała do oferty ;)

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 16, 2011, 11:54:32 am »
Mój przelew poszedł jakiś czas temu, więc już powinien być. :)
Kiedy możemy się spotkać?
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline diunella

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 75
  • Płeć: Kobieta
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 16, 2011, 12:02:46 pm »
Blacky, poszła PMka :)

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 16, 2011, 12:12:01 pm »
dziś puszczę przelew, jak tylko dotrę do domu


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline diunella

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 75
  • Płeć: Kobieta
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 16, 2011, 12:48:32 pm »
kata_strofa, ok :). jak dojdzie przelew przed moim pójściem jutro na pocztę, to przesyłka pójdzie dla ciebie też jutro, jak nie, to we wt przyszły :)

Inga

  • Gość
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 17, 2011, 17:24:36 pm »
Mój przelew poszedł właśnie.

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 22, 2011, 14:50:45 pm »
Jest kula i pachnie mi tu w pracy cudnie lawendą! Nie mogę się doczekać jak wrzucę do wanny :D


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

szyszula

  • Gość
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 22, 2011, 15:17:52 pm »
jak wrócisz, to jak będziesz miała czas, to napisz coś więcej o tych pomadkach itd, bo byłabym chętna :D

Offline diunella

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 75
  • Płeć: Kobieta
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 23, 2011, 15:23:06 pm »
Jest kula i pachnie mi tu w pracy cudnie lawendą! Nie mogę się doczekać jak wrzucę do wanny :D
mam nadzieję, że się podoba :D czekam na opis wrażeń z kąpieli :D

szyszula, pomadki itd to dopiero jak wrócę. ja ledwo wiem jak mam na imię, tyle mam roboty i zero snu prawie ;)

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 23, 2011, 15:32:29 pm »
Na razie kula leży w szafie i pachni ubrania :P


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

szyszula

  • Gość
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 23, 2011, 15:39:04 pm »
diunella, oczywiście :)

Offline diunella

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 75
  • Płeć: Kobieta
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 23, 2011, 15:42:05 pm »
kata_strofa wszyscy tak używają, bo mówią, że im jest ich szkoda, bo za ładnie pachną lol

szyszula, napisałam do mnie diunella, a ja się przez moment zastanawiałam czemu tak :P. tu na SPK korzystam z konta koleżanki, a wszędzie indziej klauduska jestem i jakoś mnie wryło przez moment co diunella ma z kulami wspólnego ;)

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 25, 2011, 20:38:51 pm »
czy można jeszcze zamówić?



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Inga

  • Gość
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 25, 2011, 21:26:38 pm »
Do mnie dziś dotarły pachnące cudeńka! Dzięki!

Offline diunella

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 75
  • Płeć: Kobieta
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 08, 2011, 10:13:46 am »
czy można jeszcze zamówić?
cały czas można zamawiać :)

wróciłam w nocy z wakacji, także max w weekend powinnam dodać nowe zapachy kul :D

Offline gumijagodowysok

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3137
  • Płeć: Kobieta
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 08, 2011, 10:23:04 am »
ja nadal czekam na inne pieknie pachnace rzeczy. :P kiedy mozna sie spodziewac nowosci, ale nie wsrod kul, tylko nowych produktow? :&gt;
Na moje i królicze potrzeby: http://gumijagodowysok.blogspot.com/

Nasz wątek

Offline diunella

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 75
  • Płeć: Kobieta
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 08, 2011, 10:33:19 am »
gumijagodowysok nie wcześniej niż w przyszłym tyg, bo brakuje mi składników, moje mieszkanie wygląda jakby przeszło przez nie tornado (serio!), muszę odebrać swoje szczury i ukochać bom stęskniona i przyjeżdżają na dt w weekend 3 koty do mnie i muszę ogarnąć się z tym wszystkim ;).

Offline gumijagodowysok

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3137
  • Płeć: Kobieta
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 09, 2011, 09:48:26 am »
ok, ok, czekam. :) choć bardzo niecierpliwie... ;)
Na moje i królicze potrzeby: http://gumijagodowysok.blogspot.com/

Nasz wątek

Offline diunella

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 75
  • Płeć: Kobieta
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 10, 2011, 20:19:14 pm »
Spis nowych zapachów już gotowy, ale niestety sama edytować posta nie mogę. Jak tylko Blacky doda je do 1. postu, dam znać jeszcze tutaj :D

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 10, 2011, 20:24:52 pm »
A ja mam takie pytania.... Na ile przeciętnie starcza duża, mała i średnia kula? I chciałabym się jeszcze dowiedzieć, czy któraś kuleczka wspomaga rozjaśnianie rozstępów? A na cellulit coś jest? :P

Offline diunella

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 75
  • Płeć: Kobieta
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 10, 2011, 20:44:32 pm »
Madzia7, wszystkie są jednorazowe, chyba że uda ci się wyłapać dużą z wody ;). co rozmiar, to po prostu więcej przyjemności, nawilżania itd itp :)
na cellulit jest algowa, a także których opisu jeszcze nie ma: herbaciana i kawowa.
co do rozstępów, to raczej nie. na nie to bardziej pilligi ziołowe są lepsze.

Offline Szaraczek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 938
  • Płeć: Kobieta
  • DT POZNAŃ
  • Moje króliki: Grubson
  • Pozostałe zwierzaki: Piorun, Leon i Dasza oraz Doti i Carmen
  • Za TM: Lusia i Grubson (króliczki), Cuma, Ściema (psy), Singha i Axl (koty)
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 10, 2011, 20:45:51 pm »
Madzia7 He, he ciekawa sprawa z tymi rozstępami, bo moje (stare już) są właśnie białe i się nie opalają   :hmmm
A cellulitem się nie przejmuj, komórki tłuszczowe człowieka są tak zbudowane, że zawsze będą tworzyć cellulit,to  tylko świnki mogą być super otłuszczone, a pozostaną gładkie  :diabelek

klauduska Mam nadzieję, ze nie znikniesz z tymi kulami, bo w przyszłym miesiącu mam kilka uroczystości i na prezenty, jak znalazł ;)


Offline diunella

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 75
  • Płeć: Kobieta
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 10, 2011, 21:08:02 pm »
no właśnie mnie też zdziwiło, że chcesz Madzia7 rozstępy rozjaśnić. takie czerwone masz? na to są jakieśtam zabiegi specjalne, ale się nie znam, bo nigdy rozstępów nie miałam [odpukać, żeby tak do końca zostało ;)]

Szaraczek, nie zniknę :). lubię to robić :). niedługo dojdą inne rzeczy także :D

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 11, 2011, 10:17:13 am »
A no mam czerwone rozstepy dopiero niedawno mi sie pojawily wiec szukam taniej alternatywy na nie poki sa "swieze" :)

Offline Szaraczek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 938
  • Płeć: Kobieta
  • DT POZNAŃ
  • Moje króliki: Grubson
  • Pozostałe zwierzaki: Piorun, Leon i Dasza oraz Doti i Carmen
  • Za TM: Lusia i Grubson (króliczki), Cuma, Ściema (psy), Singha i Axl (koty)
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 11, 2011, 17:37:00 pm »
Z tego co mi wiadomo w dziedzinie rozstępów, to można im jedynie zapobiegać :( Jest taka rozjasniajaca maśc na blizny z masą perłową - no scar. Tylko, że rozstepy z czasem i tak będą białe więc nie wiem, czy to nie strata kasy... Podobno laserowo można je usunąć, ale ja jakoś nie wierzę  :icon_curve Ja już z moimi się pogodziłam, a jak byłam w ciąży to intensywnie wcierałam krem anty i masowałam i nic nowego nie przybyło :)

Offline diunella

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 75
  • Płeć: Kobieta
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 12, 2011, 11:14:52 am »
nadeszła ta chwila i Uwaga, uwaga! są już nowe zapachy :D :D !!!!!!

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 13, 2011, 16:24:15 pm »
w zestawie taniej!

A ile by wyszło za 3 lub 4 duże kule?
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline niuniusia90

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 372
  • Płeć: Kobieta
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 13, 2011, 17:00:03 pm »
Byłabym zainteresowana zakupem zestawu Rumiankowo Melisowego jaka byłaby kwota?
I jaki byłby koszt przesyłki?
,

Krysia&Mały Bobinek

Offline diunella

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 75
  • Płeć: Kobieta
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 13, 2011, 19:01:36 pm »
w zestawie taniej!
A ile by wyszło za 3 lub 4 duże kule?
do każdych kupionych 5. kul danego rozmiaru dodaję gratisy :)

Byłabym zainteresowana zakupem zestawu Rumiankowo Melisowego jaka byłaby kwota?
I jaki byłby koszt przesyłki?
zestaw kosztuje 24zł. wysyłka: 5zł (pol eko) lub 6 (pol prio) :)

Offline diunella

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 75
  • Płeć: Kobieta
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 20, 2011, 00:01:22 am »
wstawiam na razie tutaj zdjęcia kul, ponieważ nie chcę męczyć Blacky za bardzo i jak wszystkie 5 nowych rodzajów obstrykam, to dodam do 1. postu zbiorczo ;)

Waniliowy Goździk:


Tymiankowe Mleko:


Herbaciany Pieprz:


---
zapraszam serdecznie do zakupów !

Offline klauduska

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Kobieta
    • KDJD - Musujące Kule do Kąpieli
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 23, 2011, 00:13:33 am »
korzystałam do tej pory z konta koleżanki, ale mam już swoje. zgłosiłam to do Blacky :)

jeśli ktoś z Was napisał do mnie jakąś PMkę na tamto konto [diunella], to proszę o ponowny kontakt :)

kolejne kule:
Rumiankowa Melisa
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2011, 00:23:39 am wysłana przez klauduska »
moje zwierzaki: 2 kotki hodowlane Norweski Leśny i domowa kotka Socia :)
Ręcznie robione Musujące Kule do Kąpieli

Offline klauduska

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Kobieta
    • KDJD - Musujące Kule do Kąpieli
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 24, 2011, 17:39:24 pm »
i kolejne fotki. Tym razem "Miętowej Kawy" :)


moje zwierzaki: 2 kotki hodowlane Norweski Leśny i domowa kotka Socia :)
Ręcznie robione Musujące Kule do Kąpieli

Inga

  • Gość
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 25, 2011, 12:16:32 pm »
Chciałam zapytać czy mój przelew już doszedł??

Offline klauduska

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Kobieta
    • KDJD - Musujące Kule do Kąpieli
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 25, 2011, 16:29:37 pm »
Inga, tak tak :). wysyłać kule będę jakoś na początku tyg :)
moje zwierzaki: 2 kotki hodowlane Norweski Leśny i domowa kotka Socia :)
Ręcznie robione Musujące Kule do Kąpieli

Inga

  • Gość
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 25, 2011, 22:30:06 pm »
Oh, to dobrze, bo już się przestraszyłam że coś poplątałam i przelew nie poszedł. Nie musisz się spieszyć z wysyłką.

Inga

  • Gość
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #69 dnia: Październik 12, 2011, 16:11:05 pm »
Niestety kule nie doszły do tej pory. Pozdrawiam Pocztę Polską.

Offline klauduska

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Kobieta
    • KDJD - Musujące Kule do Kąpieli
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 19, 2011, 00:15:03 am »
proszę o zamknięcie tego tematu i usunięcie.
założę nowy pod swoim nickiem, żeby nie było bałaganu :)
moje zwierzaki: 2 kotki hodowlane Norweski Leśny i domowa kotka Socia :)
Ręcznie robione Musujące Kule do Kąpieli

Offline Amy

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2205
  • Płeć: Kobieta
Odp: Musujące Kule do Kąpieli - ręcznie robione !!
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 22, 2011, 08:49:13 am »
zamowienia mozna skladac pod nastepujacym linkiem: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=12826.0

Temat zamykam


Pinuś ['] , Fluffy ['] , Pysio ['] & Flip [']