Autor Wątek: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany  (Przeczytany 47328 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Skittles

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 673
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Egon,Bobo,Bajka
  • Na DT: Pimpcia,Skiper
  • Pozostałe zwierzaki: Cherie&Carrie
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #80 dnia: Wrzesień 16, 2011, 15:26:16 pm »
Iskra-Dokładnie ostatnie zdjęcie najlepsze hehe ;)
Piękny on jest!
Te jego oczka :)

Offline herbata

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2462
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Lupcio-22.05.2011 r. Filuś-10.07.2014 r. Nika-4.09.2014 r.
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #81 dnia: Wrzesień 16, 2011, 17:56:34 pm »
Ale szczęśliwy i rozbrykany - dobry domku gdzie jesteś?
Lupcio - mój pontonik
Filuś - uszaty przyjaciel
Nika - pasiasty stwór 
                          

Offline evans7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 547
  • Płeć: Kobieta
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #82 dnia: Wrzesień 18, 2011, 10:44:40 am »
dobry domku gdzie jesteś?
No właśnie? ;)
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy?
- Nic wielkiego. -zapewnił go Puchatek. -Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.

Offline klara703

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 317
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #83 dnia: Wrzesień 19, 2011, 20:19:51 pm »
Tofik czeka na transport do Warszawy!!!:)

Offline j_j

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 741
  • Lokalizacja: Opole
  • Moje króliki: Dumbo & Pysia, Popo & Nelson
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #84 dnia: Wrzesień 20, 2011, 12:13:58 pm »
A to do DS?? Ojejku a Kremik dalej czeka :(

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #85 dnia: Wrzesień 22, 2011, 08:34:22 am »
No gdzie ten domek dla Kremika?



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #86 dnia: Wrzesień 22, 2011, 13:19:07 pm »
A co z Cynglem, o Cyngu nikt nie pamięta?  :(
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline j_j

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 741
  • Lokalizacja: Opole
  • Moje króliki: Dumbo & Pysia, Popo & Nelson
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #87 dnia: Wrzesień 22, 2011, 16:59:03 pm »
Iskra a co słychać u Cyngla?? Ja byłam przekonana że on juz na DS jest :(.

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #88 dnia: Wrzesień 23, 2011, 09:27:22 am »
Cyngiel miał się odjajecznić......tylko Tofik ma domek. Cyngielek i Kremik proszą o domek.



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline ksianti

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #89 dnia: Wrzesień 23, 2011, 15:20:34 pm »
23.09.2011
Cyngiel przeszedł zabieg kastracji. Z połowicznym efektem - udało się usunąć jedno jądro. Drugie jest prawdopodobnie uwięźnięte w jamie brzusznej. Nie udało się drugiego jądra wydobyć, za duże były zmiany miejscowe w otaczających tkankach. W praktyce oznacza to, że Cyngiel przeszedł dłuższy i bardziej skomplikowany zabieg, przez co mam obawy co do jego zdrowienia. Jądro pozostawione w brzuszku ma duże szanse na przemianę nowotworową. Poza tym, jeśli jest aktywne hormonalnie, będzie utrzymywało wydzielanie. Dam znać, jak Cyngiel dochodzi do siebie.

Offline klara703

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 317
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #90 dnia: Wrzesień 23, 2011, 16:08:41 pm »
zgaga14 Tofik też chyba miał jakoś dziwnie umieszczone jadra bo coś mi tak wet wspomniał iż miał szwy na brzuszku.

Offline ksianti

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #91 dnia: Wrzesień 25, 2011, 19:16:49 pm »
Cyngielek pięknie doszedł do siebie. Zjada, kica, bobeczkuje. Wszystko u nas w porządku.

Offline klara703

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 317
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #92 dnia: Wrzesień 30, 2011, 14:44:21 pm »
Tofik wyjeżdża dziś do DS.

Offline j_j

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 741
  • Lokalizacja: Opole
  • Moje króliki: Dumbo & Pysia, Popo & Nelson
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #93 dnia: Wrzesień 30, 2011, 17:20:19 pm »
Cudownie, przynajmniej trochę dobrych wieści.

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #94 dnia: Październik 05, 2011, 22:04:31 pm »
Co słychać u Kremika?



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline j_j

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 741
  • Lokalizacja: Opole
  • Moje króliki: Dumbo & Pysia, Popo & Nelson
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #95 dnia: Październik 06, 2011, 12:18:18 pm »
Kremik troszkę chorował ale już jest dobrze, bryka jak szalony :) szczególnie rano jak przychodzę go nakarmić. Daje się głaskać czasem, ale jednak do głaskliwych królików nie należy. może uda się dziś jakieś fotki zrobić małemu to wstawimy.

zerduszko

  • Gość
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #96 dnia: Październik 14, 2011, 16:01:33 pm »
Witam po dłuższej przerwie :) Jeśli dobrze rozumiem, tylko Tofik ma ds, pozostali panowie są w dt? Świetnie wyglądają :)

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #97 dnia: Październik 24, 2011, 18:04:09 pm »
Tofik w Ds. Reszta w dt....a co u nich słychać?



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline ksianti

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #98 dnia: Październik 25, 2011, 18:45:52 pm »
Cyngielek miewa się świetnie. Apetyt pierwsza klasa, bobeczki wzorcowe, stosunek do człowieka bardzo pozytywny. Jeszcze trochę ucieka, jak się go łapie, ale wzięty na kolana daje się wygłaskać. Dziś obcięłam mu pazurki, zniósł to bardzo dobrze. Nie było zainteresowania adopcyjnego.

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #99 dnia: Listopad 20, 2011, 00:08:39 am »
Podbijam :)