Autor Wątek: co lepsze?  (Przeczytany 14832 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: co lepsze?
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 02, 2011, 12:56:42 pm »
Monika- gdyby twoja koleżanka nie chciała rozmnożyć kotki, toby ją wysterylizowała. I napisałaś- nie ma młodych, bo nie wychodzi! Czyli gdyby wychodziła, to młode by miała.... Co z tego, ze tysiące kotów ginie na ulicach, w schroniskach, w domach tymczasowych. Co z tego, ze twoja koleżanka jest osobą, która kompletnie nie zna się na rozrodzie.
Rybki też trzeba umieć rozmnażać i dbać o nie, a nie po prostu mnożyć bez opamiętania  :icon_evil ale co tam, to tylko tybki, prawda?
Koniec tematu z mojej strony.
Radziła bym ci Moniko zastanowić się, czy ty chcesz jakiekolwiek zwierzę, czy tylko mieć coś ładnego i puchatego. Jak to drugie, polecam pluszaki, są świetne, sama mam kilka.
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline xxxastarothxxx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2223
Odp: co lepsze?
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 02, 2011, 12:58:32 pm »
Jak widzisz piszesz tak, że żadna z dziewczyn nic nie rozumie... A to chyba coś oznacza...
I dziewczyny powiedzcie sobie szczerze, że SPK nie dałoby jej pod opiekę królika...
Adopcja to czasami kwestia kilku miesięcy, po to, żeby wybrać jak najlepiej tylko się da...
To odpowiedzialna decyzja podjęta świadomie przez dorosłe osoby, więc nie oszukujmy się.

Po 2gie po co pytanie co lepsze świnka czy królik? O każdym z tych zwierząt wiesz tyle co nic...
Najpierw się uczymy, potem bierzemy zwierzaka... A nie najpierw bierzemy królika,
potem żeby nie czuł się samotny zabieramy go do królika koleżanki...
No żałosne według mnie.
Moim zdaniem Kitty dobrze mówi... Kup sobie pluszaka i dorośnij do prawdziwego zwierzęcia.
Bo to nie misiek, którego można zabrać wszędzie i zakolegować z królikiem czy kotem koleżanki...
I nie oburzaj się, bo po to jest te forum, żeby uczyć...
Zadałaś pytanie, więc ludzie odpowiadają... I nikt tutaj nie ma 12 lat jakbyś nie zauważyła


Offline SremoGirl

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1298
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Królisia
  • Pozostałe zwierzaki: Oscar
  • Za TM: Marjanek, Puszek
Odp: co lepsze?
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 02, 2011, 14:00:15 pm »
O matko, nie ma to jak foch nastolatki..
Naucz się szacunku do starszych, dobrze?

Radzę ci nie kupować żadnego zwierzaka, bo nie jesteś jeszcze dojrzała i niedoświadczona.


Zapraszamy do naszej galerii :)

Offline Skittles

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 673
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Egon,Bobo,Bajka
  • Na DT: Pimpcia,Skiper
  • Pozostałe zwierzaki: Cherie&Carrie
Odp: co lepsze?
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 02, 2011, 14:06:45 pm »
"gdyby twoja koleżanka nie chciała rozmnożyć kotki, toby ją wysterylizowała."
Iskra-Tak na marginesie :P no nie koniecznie bo moje suczki nie są wysterylizowane a ich nie rozmnażam ;) (chociaż jedną będę niedługo sterylizować bo ciągle ma urojoną i może być rak Oo)
Aha! Mam Cię Moniko!!
Wkopałaś się! Znam Cię z e-chomik...wiedziałam że coś mi nie pasi! Na e-chomiku pisałaś że bierzesz świnkę z zoologa bo jest na "zdechnięciu" a wcześniej pisałaś że czekasz aż twój chomik"zdechnie" oraz napisałaś że mu nowej klatki nie będziesz kupować bo zaraz "zdechnie"
Proszę użytkowników to jest ten temat:http://www.forum.e-chomik.eu/topic/8625-kupieprzyjme-chomika-syryjskiego-ok-3-lat/page__st__60

Przeczytajcie sobie od początku....najpierw chciała kupić chomika w wieku 3lat dla swojego drugiego chomika Oo

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: co lepsze?
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 02, 2011, 14:26:20 pm »
Ahhh, czy jej chomika w końcu nie wzięła Agnieszka "paprykarz" z forum świnkowego?
Bo coś mi się kojarzy małoletnia panienka, co chciała świnkę, i czekała, aż jej chomik umrze, bo "stary" i zabrała chomika w końcu moja znajoma ze Szczecina.
Heh, widzę, że to nie ta sama osoba, bo ona teraz pisze o starym chomiku, a Agnieszka jakiś czas temu zabrała.... ale tok rozumowania identyczny :/

Skittles- dla mnie każdy, kto nie chce rozmnażać, powinien wysterylizować swoje zwierzątko, ot co.
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline Skittles

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 673
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Egon,Bobo,Bajka
  • Na DT: Pimpcia,Skiper
  • Pozostałe zwierzaki: Cherie&Carrie
Odp: co lepsze?
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 02, 2011, 14:34:52 pm »
Aha no ok ;P Ale wiesz to jest także nie bezpieczne jeżeli zwierzątko się nie obudzi i wgl. mogą być komplikacje.
Ja tak akurat nie uważam bo moje suczki jeżeli chodzą na smyczy i wgl. nie rozmnażam itd. to poco je na to narażać ? jeszcze 4suczki to kupa pieniędzy fakt faktem że 13letniej suczki nie wysterylizuje...heh(ale jedną będę sterylizować było napisane w poprzednim moim poście)
Sorka za offa
A ogólnie to ja porozglądam się na innych forach bo Monika może się podawać ...dlatego trzeba patrzeć po nr.gg,który podała haha ;)

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: co lepsze?
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 02, 2011, 14:37:31 pm »
O ludu.... błagam, uchrońcie zwierzaki przed tym dzieckiem !!

Offline xxxastarothxxx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2223
Odp: co lepsze?
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 02, 2011, 14:42:51 pm »
Najpierw chciała chomika, a potem że jak "zdechnie" to już chce większe zwierzęta np. króliczka...
Ona nadaje się do piaskownicy i do zabawy w dom, a nie do opieki nad jakimkolwiek zwierzęciem...
Ja proponuję zamknąć ten temat a Monikę po prostu zignorować, bo sama nie wie czego chce.
A po co mamy sobie ciśnienie podnosić i się denerwować  :nie_wiem


Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: co lepsze?
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 02, 2011, 14:44:49 pm »
Ja proponuję zamknąć ten temat a Monikę po prostu zignorować, bo sama nie wie czego chce.
A po co mamy sobie ciśnienie podnosić i się denerwować  :nie_wiem

Jestem za ...
Kolejny rozwydrzony nastolatek.

Offline Skittles

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 673
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Egon,Bobo,Bajka
  • Na DT: Pimpcia,Skiper
  • Pozostałe zwierzaki: Cherie&Carrie
Odp: co lepsze?
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 02, 2011, 14:46:59 pm »
Także jestem za...tylko na e-chomiku jeszcze muszę napisać aby zamknęli bo nie ma sensu...