Autor Wątek: królik z ropniem w Arkadii- w Kakadu  (Przeczytany 6645 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nubijka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 359
  • Płeć: Kobieta
królik z ropniem w Arkadii- w Kakadu
« dnia: Czerwiec 01, 2011, 21:45:59 pm »
Dziś w kakadu- w Arkadii zobaczyłam królika- z raną na grzbiecie. Na moje pytanie- co to? sprzedawczyni odpowiedziała, że królikowi powrócił ropień. Spytałam jakie będą jego losy- wiec zostałam skierowana do kierownika sklepu, który stwierdził, że królik jest w kwarantannie- i jest leczony (w małym "akwarium"- narażony na podglądaczy- obok innych królików). Szczerze mówiąc to wątpię czy to się dobrze skończy- bo jak np. mój Maciek- był w sklepie i zachorował na ropień- to zabrali go do lecznicy na ok miesieczne leczenie- a nie sterczał w gablocie i nie stresował się :(

Aż sie serce sciska, kiedy się patrzy na coś takiego- czy można coś z tym zrobić?  :placze
"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem. Los zwierząt jest nierozerwalnie związany z losem człowieka"
Emile Zola

moje: 2 psy, 11 szczurków i Maciek (król)

Offline Stachu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: królik z ropniem w Arkadii- w Kakadu
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 02, 2011, 01:10:23 am »
HALO!! niech ktos POMOZE!!

Offline nubijka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 359
  • Płeć: Kobieta
Odp: królik z ropniem w Arkadii- w Kakadu
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 06, 2011, 06:53:07 am »
cisza...
"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem. Los zwierząt jest nierozerwalnie związany z losem człowieka"
Emile Zola

moje: 2 psy, 11 szczurków i Maciek (król)

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: królik z ropniem w Arkadii- w Kakadu
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 06, 2011, 07:56:24 am »
Zgłos to do TOZu albo do dzialu interwencji SPK

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: królik z ropniem w Arkadii- w Kakadu
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 06, 2011, 10:37:52 am »
Byłam w Arkadii w piątek, ale nie widziałam tego królika. Jest na sklepie czy na zapleczu gdzieś? Byłam tam bardzo krótko, ale na pewno nie ma go z przodu przy królikach.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline nubijka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 359
  • Płeć: Kobieta
Odp: królik z ropniem w Arkadii- w Kakadu
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 14, 2011, 16:16:15 pm »
królik był w głębi sklepu- ale faktycznie, już go nie ma...mam nadzieję, że jest na leczeniu :/
"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem. Los zwierząt jest nierozerwalnie związany z losem człowieka"
Emile Zola

moje: 2 psy, 11 szczurków i Maciek (król)

Offline nausicaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 262
  • Płeć: Kobieta
Odp: królik z ropniem w Arkadii- w Kakadu
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 15, 2011, 19:13:23 pm »
jeśli trzeba, ja mogę odebrać królika, o ile zechcą go oddać i nadal tam jest...mogę go  podleczyć i zatrzymać do powrotu do zdrowia

nie mieszkam blisko arkadii, jeśli ktoś tam będzie, proszę o kontakt, czy mam tam po niego jechać
zeMną:Króliki:LaziXenaNiedźwiadka
Szczury:CumbobumbulusAgutkaEspriKokoLunetaMufkaMulinaSkinnerPiankaPirliPirliOwieczkaWałeczekPszeniczny
3myszyPająkChromkaChomikKrzesełkoPsinkaBecia
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyńka4KluskiAllelekWałeczekNiebieskiChoryWałekDowódca MlekoKoalaPlamkaChomikKriksos2myszyTrututuWałeczekPomidorowy

Offline nubijka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 359
  • Płeć: Kobieta
Odp: królik z ropniem w Arkadii- w Kakadu
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 15, 2011, 19:16:12 pm »
już go tam nie ma...a z odbiorem to ja nie miałabym problemu- chodziło o to, że nie chcięli go ani oddać, ani sprzedać...wyjątkowo dziwny i niewrażliwy kierownik....
"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem. Los zwierząt jest nierozerwalnie związany z losem człowieka"
Emile Zola

moje: 2 psy, 11 szczurków i Maciek (król)

Offline nausicaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 262
  • Płeć: Kobieta
Odp: królik z ropniem w Arkadii- w Kakadu
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 15, 2011, 19:21:32 pm »
szkoda:( może trzeba było nie pytać kierownika? ja ostatnio  tak chomika pogryzionego wyciągnęłam, ale babki też bał się kierownika właśnie, że chorych zwierząt się nie sprzedaje. nie mogły oddać, bo są rozliczane (pewnie byłby dla węża, bo akurat mieli na sklepie), więc jedyne co to dali zniżkę.
zeMną:Króliki:LaziXenaNiedźwiadka
Szczury:CumbobumbulusAgutkaEspriKokoLunetaMufkaMulinaSkinnerPiankaPirliPirliOwieczkaWałeczekPszeniczny
3myszyPająkChromkaChomikKrzesełkoPsinkaBecia
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyńka4KluskiAllelekWałeczekNiebieskiChoryWałekDowódca MlekoKoalaPlamkaChomikKriksos2myszyTrututuWałeczekPomidorowy

Offline nubijka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 359
  • Płeć: Kobieta
Odp: królik z ropniem w Arkadii- w Kakadu
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 15, 2011, 22:17:16 pm »
ale on nie był do sprzedania- więc już nic nie miałam do stracenia- poszłam do kierownika....zresztą pracownicy nawet jakby chcięli to nie mogą sprzedać czy oddać...choć swoją drogą to dziwne, bo Maćka zabrałam za darmo też z Kakadu (w innym C.H.) i nikt nie robił problemu z tym...nawet się cieszyli, że będzie miał dom i poprosili o informacje za jakis czas- co u niego.
"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem. Los zwierząt jest nierozerwalnie związany z losem człowieka"
Emile Zola

moje: 2 psy, 11 szczurków i Maciek (król)

Offline nubijka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 359
  • Płeć: Kobieta
Odp: królik z ropniem w Arkadii- w Kakadu
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 25, 2011, 08:58:25 am »
Wątek można zamknąć- wg pracownika sklepu- królik jest w nowym domu- czy to prawda, czy nie- nie dojdziemy
"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem. Los zwierząt jest nierozerwalnie związany z losem człowieka"
Emile Zola

moje: 2 psy, 11 szczurków i Maciek (król)