Autor Wątek: ulotki, informacja.?.  (Przeczytany 3425 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Gosiek

  • Gość
ulotki, informacja.?.
« dnia: Luty 17, 2006, 23:32:58 pm »
Zapieram się rękoma i nogami,żeby nie zostać członkiem SPK, bo znam siebie...nie potrafię się zdystansować i za dużo by mnie to kosztowało (może po prostu za słabą mam psychikę..nie ważne).Poza tym mam krach finansowy  :P
Jednak tak całkiem bezczynnie siedziec też nie mam zamiaru.Staram się robić ile mogę.
I tak sobie pomyślałam,że dobrze by było dostarczać do lecznicy dr Piaseckiego ulotki dotyczące SPK i powiesić jakies ogłoszenie o Serwiesie Adopcyjnym.Sądzę,że problemu z tym nie będzie, bo podobne materiały dotyczące fretek już sie tam znajdują.Bardzo ujął mnie faktem,że między dyplomami naukowymi i zaświadczeniami ukończenia różnych kursów wisi dyplom za uznanie od fretkowych forumowiczów (otrzymał tytuł "Weterynarza przyjaznego fretkom") z podpisami szefostwa.
A niestety na mapie członków stowarzyszenia Wrocław nie istnieje i da się tę lukę zauważyć w świadomości mieszkańców.Sama mam kilku znajomych "miłośników zwierząt",ale do tej pory nikt nie miał pojęcia o istnieniu SPK i o możliwości adopcji.A zauważyłam,że ludzie to czytają i spisują właśnie np kontakt do Serwisu Adopcyjnego Fretek (a ostatnimi czasy bywam w klinice często,więc wiem co mówię  ;-) )
Matko znowu się rozpiałam...sorry
W każdym razie skąd mogłabym wziąć podobne materiały?Czy ktos mógłby mi je udostępnić?I co jeszcze podobnego mogłabym zrobić (oprócz tego,że w 99% będę mogła zostawić ulotki w jeszcze jednej lecznicy)?

Offline weraw85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 263
ulotki, informacja.?.
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 24, 2006, 10:35:21 am »
Gosiek... ja sobie sciagnelam broszurke ze strony spk w dziale pobierz czy cos takiego... sa to dwie stronki - opisana jest dzialalnosc SPK, jak sie zajmowac krolisiem, jest info o serwisie adopcyjnym... takie kompedium wiedzy, zaraz Ci wkleje linka do tego:)
Oto i on: http://kroliki.net/?p=do_pobrania
:) Ja sobie wydrukowalam i przy najblizszej okazji powiesze w lecznicy gdzie przyjmuje Milena Wojtyś raz w tygodniu:)

Pozdrawiam