Autor Wątek: [TORUŃ] Maja czeka na kochający dom  (Przeczytany 10890 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
[TORUŃ] Maja czeka na kochający dom
« dnia: Czerwiec 19, 2011, 18:24:32 pm »
Maja została znaleziona na ulicy w Gdańsku. Nie jest już prawdopodobnie najmłodszą królinką. Ma sporą nadwagę, duże wole. Zauważyłam też nieznaczny problem z jednym skokiem (odchyla się jakby na zewnątrz). Maja jest bardzo ciekawska i towarzyska, interesuje się bardzo tym, co dzieje się wokół niej - zwiedza, wtrynia wszędzie nosek. W ogóle nie czuje się u nas skrępowana :) Lubi sobie warknąć jak się jej coś nie spodoba, ale też nie robi tego z agresji, raczej broni swojego terytorium. Maja ładnie załatwia się do kuwety (w klatce gubi pojedyncze bobki). Rzuca się na koperek i nać pietruszki, chętnie wcina też siano. U nas rozpoczyna proces odchudzania, więc bardzo się cieszę, że nie stroni od niskokalorycznego jedzenia.
Maja odwiedzi doc Krawczyka za tydzień, jak ten wróci z urlopu i wówczas zostanie najprawdopodobniej wysterylizowana.
Prosimy o kochający dom dla tej uroczej królinki, której ktoś chciał się tak nieładnie pozbyć...
Zdjęcia są nieostre, bo Maja w miejscu długo nie usiedzi ;)

Bardzo lubi przesiadywać w transporterze


No daj ten koperek, no!






Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline nubijka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 359
  • Płeć: Kobieta
Odp: [TORUŃ] Maja czeka na kochający dom
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 19, 2011, 18:40:54 pm »
śliczna maleńka :)
"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem. Los zwierząt jest nierozerwalnie związany z losem człowieka"
Emile Zola

moje: 2 psy, 11 szczurków i Maciek (król)

Offline ewa2610

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6868
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Gips i Eklerka
  • Za TM: Gin, Tonic, Alf, Cola, Koka, Kuba, Fuzel i Gaja
Odp: [TORUŃ] Maja czeka na kochający dom
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 19, 2011, 18:53:57 pm »
śliczn, wygląda jak nasz Fuziak! Życzymy szybkiego znalezinenia domku!

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: [TORUŃ] Maja czeka na kochający dom
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 19, 2011, 18:58:02 pm »
Dziękujemy  :bukiet
To w takim razie jeszcze kilka zdjęć Majuchny :)









Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline nubijka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 359
  • Płeć: Kobieta
Odp: [TORUŃ] Maja czeka na kochający dom
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 19, 2011, 19:02:55 pm »
mam słabość do czekoladowopodobnych zwierzaków :)
"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem. Los zwierząt jest nierozerwalnie związany z losem człowieka"
Emile Zola

moje: 2 psy, 11 szczurków i Maciek (król)

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: [TORUŃ] Maja czeka na kochający dom
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 19, 2011, 21:15:28 pm »
Maja jest u nas drugi dzień, a już mnie zaskakuje. Właśnie urządziła galop wokół mieszkania, ślizgając się na płytkach jak pijany na lodowisku, nic sobie z tego nie robiąc  :crazy: Oj trzeba jej pilnować jak oczka w głowie, bo to żywe srebro. Popyla aż się kurzy :D Kto by pomyślał, że to dojrzała kobieta, a nie królicza dziewczynka  :niespodzianka


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: [TORUŃ] Maja czeka na kochający dom
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 21, 2011, 20:52:44 pm »
Maja jest naszym trzecim tymczasem i jak do tej pory moim ulubionym  :icon_biggrin  Jak jej się coś nie podoba to potrafi warknąć i skoczyć na dręczyciela (albo karmiciela :P ). Nie lubi gwałtownych ruchów. Czymże jednak byłoby królicze życie bez fochów  :jezyczek:
Za to ślicznie staje słupka żeby dostać koperek. Biega w różne miejsca, zwiedza i eksploruje. Jest bardzo ciekawska i towarzyska. Jak się koło niej usiądzie na podłodze, to zaczepia i podlizuje  :D  Można ją głaskać bez końca, rozkosznie zgrzyta przy tym ząbkami. Bardzo kontaktowy z niej królik. Tak jakoś mądrze z oczu jej patrzy (w przeciwieństwie do naszego własnego królika :P )


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: [TORUŃ] Maja czeka na kochający dom
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 22, 2011, 13:59:07 pm »
Hihi mialam okazje Maje przelotnie poznac i musze przyznac ze przytulasna z niej krolinka byla :)

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: [TORUŃ] Maja czeka na kochający dom
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 25, 2011, 12:47:20 pm »
Wszyscy święci! Z tej Mai to istne tornado  :krzywy2 Jak ją braliśmy to myśleliśmy, że będzie kolejny przytulas (taka była spokojniutka i miała też taką opnię ;) ), a mamy świra jakich mało  :crazy:
Jakbym miała ją określić jednym słowem, byłoby to CWANIARA. Cały czas ma kombinatorski wyraz pyszczka, włazi dosłownie wszędzie. Wskakuje nie tyle na kanapę, co na kanapę plus bezpośrednio na mnie (co tam będzie celowała w wolne miejsce...). Ładuje się za meble, za zasłony, robi slalomy między nogami stołu i krzeseł. Słyszę tylko odgłos pazurków na panelach i nagle zza krzesła/ ławy/ regału wyłaniają się ciekawskie uszy i świdrujące spojrzenie. Po każdej rundce wywala się jak długa na dywanie, po czym po minucie, dwóch znów zaczyna swój rajd Paryż - Dakar.
Wczoraj brykając po kanapie spadła z oparcia. Majutka jedynie się zdziwiła, że jest nagle o piętro niżej. Ja natomiast mało zawału nie dostałam  :krzywy2
O zagonieniu do klatki po wybieganiu wręcz nie ma mowy - jest warczenie i skakanie na mnie. Co ja śmiem w ogóle królową do czegokolwiek zmuszać  :icon_eek Obecnie łatwiej mi ją z zaskoczenia do klatki zanieść niż zagonić ;) Za chwilę jednak Majunia podtyka pyszczek do głaskania, trąca noskiem i natychmiast zapominam o fochach. Charakterku nie można jej odmówić.
Jak po sterylce opadną hormony i troszkę zostanie utemperowany jej terytorializm, będzie wspaniałym przyjacielem. W najmniejszym stopniu nie jest płochliwa, niczego się nie boi.
Jeśli chodzi o czystość to w tym względzie bez zastrzeżeń - siku i bobki wyłącznie w kuwecie, nawet jak biega po mieszkaniu, wraca do kuwety się załatwić i jak do tej pory jeszcze nie zostawiła mi ani jednej niespodzianki  :P
Jak małżonek zwróci aparat, będą nowe zdjęcia cwaniary.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2011, 12:52:39 pm wysłana przez kata_strofa »


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: [TORUŃ] Maja czeka na kochający dom
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 30, 2011, 09:15:15 am »
Maja została wczoraj wysterylizowana. Wbrew obawom o stan jej narządów rodnych (w końcu to nie najmłodsza królinka - doktor mówi, że może mieć 4 lata - w dodatku spaślaczek), nie było wcale tak źle - żadnych śladów guzów, tylko małe torbiele. Maja była w trakcie rujki (co może też tłumaczyć jej zaczepne zachowanie). Poza tym doc skorygował jeden ząb ( i pozwolił mi zajrzeć w jej paszczę  :lol ). Zęby ogólnie będą do kontroli za 2-3 tyg., bo była już śluzowa wydzielina (nie ropna na szczęście), ale być może to sprawka tego podciętego już trzonowca i będzie lepiej. Jeśli nie, Maję czeka niedługo większa korekta. Poza tym doktor pobrał wymaz z ucha (jest podejrzenie świerzbu). To, co jest wydrapane za uchem, to mała martwica po jakimś skaleczeniu, w każdym razie nic groźnego.
Poza tym Maja jest ogólnie w dobrym stanie i waży, uwaga 2,45 kg  :niegrzeczny Była u doc bardzo grzeczna :)
Sterylizację zniosła nieźle, wybudziła się wczoraj szybko. Jeszcze przed północą wypiła całą miskę wody, a dziś rano zjadła anemicznie pół pęczka koperku, nieco naci pietruszki i bazylii, więc jej nie dokarmialiśmy. Na siano i suszone zioła na razie nawet nie zerka. Rano trochę zgrzytała ząbkami, ale było to zaledwie 11 godzin po zabiegu, także nie ma się co dziwić. Jak wychodziłam do pracy leżała sobie w kuwecie na ręcznikach papierowych i odsypiała :)


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline digoxyna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Kobieta
Odp: [TORUŃ] Maja czeka na kochający dom
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 30, 2011, 10:25:41 am »
Śliczna mała (choć w sumie nie taka mała) :D  mam słabość do imienia Maja, moja królisia też się tak nazywała, i też z niej był CHARAKTEREK  :proca:  wychodzi na to, że wszystkie Maje to takie rozrabiaki :)  trzymam kciuki za domek !!!!

Offline dnorthern7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1816
  • Płeć: Kobieta
Odp: [TORUŃ] Maja czeka na kochający dom
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 30, 2011, 10:41:33 am »
2.45 ? W transporterku wygląda na wielkieeeego króla :lol na wiekszego niz mój Krępy, a on to ze  2,5 to minimum :P"
sliczna jest :onajego dobrze, ze po sterylce wszystko ok.

eh, zazdroszcze Wam takich czysciochów. Ja mojego Krępyputa to nie moge oduczyc robienia bobcichów wszedzie gdzie sie pojawi :c
` deszczowy, zachmurzony czy słoneczny dzień.. jaki lubisz? `

Zapraszamy do naszej galerii : http://forum.kroliki.net/index.php?topic=5114.175

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: [TORUŃ] Maja czeka na kochający dom
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 30, 2011, 10:54:33 am »
Taka slodka slicznotka :)

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: [TORUŃ] Maja czeka na kochający dom
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 01, 2011, 09:20:42 am »
Maja wciąż je niewiele (poskubuje suszone zioła i bazylię), ale w nocy zrobiła bobki, leży wyciągnięta na brzuszku, myje się, chodzi do kuwety na siku, a w dodatku na nas warczy, więc chyba wszystko zmierza ku dobremu. Jak będzie tak mało jadła to wieczorem ją dokarmimy trochę na siłę i napoimy wodą z vibowitem (wczoraj z entuzjazmem wydudlała 10 ml ze strzykawki).


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline Króliczara

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 451
  • Płeć: Kobieta
Odp: [TORUŃ] Maja czeka na kochający dom
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 01, 2011, 10:09:52 am »
Ładna króliczka :)

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: [TORUŃ] Maja czeka na kochający dom
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 05, 2011, 11:09:37 am »
Maja ma się bardzo dobrze. Minął niecały tydzień od sterylizacji, a Majutka bryka, szaleje i wciąga jedzenie jakby nigdy nic. Wydaje mi się, że złagodniała, nie warczy już tak. Dzisiaj mnie zaczepiała, jak jadłam śniadanie, skubała mnie w stopę pod stołem ;) Postaram się o nowe zdjęcia księżniczki.


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: [TORUŃ] Maja czeka na kochający dom
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 06, 2011, 19:41:48 pm »
Majka się przypomina :P





Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: [TORUŃ] Maja czeka na kochający dom
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 10, 2011, 17:58:45 pm »
Próbuję robić stronę www na zaliczenie, ale mam tu takiego stwora, który przybiega i mnie trąca  :> Chyba chce, żebym wstawiła jej nowe zdjęcia - ostatnio się dziewczyna wylaszcza i pragnie zaprezentować jak to służy jej kuracja odchudzająca  :bunny:
Majka jest baaardzo zestresowanym króliczkiem  :jezyczek:








Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline dnorthern7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1816
  • Płeć: Kobieta
Odp: [TORUŃ] Maja czeka na kochający dom
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 10, 2011, 18:21:58 pm »
no prosze prosze :D w uszach juz schudła :lol hihih, sadełko jeszcze jest ale juz niedlugo
bedzie super laska :lol trzymam kciuki za powodzenie kuracji :P
` deszczowy, zachmurzony czy słoneczny dzień.. jaki lubisz? `

Zapraszamy do naszej galerii : http://forum.kroliki.net/index.php?topic=5114.175

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: [TORUŃ] Maja czeka na kochający dom
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 10, 2011, 18:27:19 pm »
Widać, że pieszczoch! No, no kata_strofa niezłe ziółko masz w domu :niegrzeczny:


Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: [TORUŃ] Maja czeka na kochający dom
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 10, 2011, 18:35:55 pm »
dnorthern poduszka pod brodą jest jej ciągle potrzebna, tak dobrze podtrzymuje łepek przy spaniu, że żal by się było z nią pożegnać :P A fałdki na brzuchu to efekt niedawnej operacji (bynajmniej nie plastycznej :P ). Ostatnio pokazywali takie dziewczę co z brzydkiego kaczątka przeobraziło się w Miss America czy inna Pensylwania. Majutka chce udowodnić, że można piękny wygląd osiągnąć szybciej i bez zbędnych poświęceń typu noszenie kłód ;)
mysza, Majka to panna z charakterem, ona wszystko wie lepiej niż my  :krzywy2
Naprawdę superowy z niej król  :)
Dodam, ze jak do tej pory nie zdarzyło się jej zgubić ani jednego bobeczka poza kuwetą, a po kanapie i dywanie bryka jak jakiś świrus :D


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline dnorthern7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1816
  • Płeć: Kobieta
Odp: [TORUŃ] Maja czeka na kochający dom
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 10, 2011, 19:58:38 pm »
jeeeeej, to super, że jest taka czyściutka :lol :brawo:
no szkoda takiej podusi :D za to ma przesliczne wielgachne uszyska i wgl jest cała piękna :onajego
domku nie zastanawiaj się ! szukaj się szybko ! :P
` deszczowy, zachmurzony czy słoneczny dzień.. jaki lubisz? `

Zapraszamy do naszej galerii : http://forum.kroliki.net/index.php?topic=5114.175

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: [TORUŃ] Maja czeka na kochający dom
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 03, 2011, 08:44:12 am »
jak już pisałam w temacie toruńsko-bydgoskim, Maja miała przedwczoraj zator, na szczęście nie był od duży i leki oraz masaż brzuszka szybko pomogły. Niestety czeka nas jeszcze kontrola za ok. 2 tyg. czy zgrubienie w jelicie to był tylko zator, czy również coś innego - doc nie był do końca pewien. W każdym razie jeszcze wczoraj Maja była trochę nieswoja, dzisiaj też nie zjadła rano swojej stałej porcji, ale zachowuje się normalnie, bobczy, biega i warczy ;) Tylko ten apetyt nie do końca...Mamy nadzieję, że  wszystko będzie dobrze.


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: [TORUŃ] Maja czeka na kochający dom
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 21, 2011, 21:41:38 pm »
Muszę Wam się przyznać, że pokochaliśmy Maję. Pokochaliśmy tego Trolla (jej domowa ksywa) na tyle mocno, że prawdopodobnie będziemy starać się o jej adopcję. Sprawa ta wymaga jeszcze przedyskutowania i rozkminienia logistyki, a także przygotowania bazy pod zaprzyjaźnianie z Mierzwą. Mamy jednak nadzieję, ze sprawy dobrze się potoczą :)
A oto nasz Troll w dumnej trollowej pozie:




Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline digoxyna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Kobieta
Odp: [TORUŃ] Maja czeka na kochający dom
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 21, 2011, 21:55:43 pm »
To super  :brawo:

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: [TORUŃ] Maja czeka na kochający dom
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 21, 2011, 22:17:58 pm »
Dodam jeszcze jak objawia się trollowatość Trolla  :glupek: Mai dzień powszedni to:
- wbieganie z impetem w zaparkowane na przedpokoju buty i kompletna dezorganizacja powyższego
- korzystanie z tego, ze Mierzwiak przebywa pod kanapą i wyjadanie jej z klatki czego ta nie zjadła, bądź jeszcze nawet nie zdążyła powąchać
- wtrynianie się pod nasze łóżko (zabronione!), przebiegając między moimi nogami, gdy zamykam przed nią drzwi
- włażenie do talerza, gdy jemy coś siedząc na kanapie (wykurzyła nas z jedzeniem na stół) plus kradzież owoców ze stolika kawowego (wyżarte pół miseczki malin, nie zaszkodziło...)
- włażenie we wszelkie możliwe miejsca, nawet te, w których mieści się wyłącznie jej przód, a nieco gorzej jest z tyłem
- przychodzenie do kuchni i patrzenie na mnie z wyrzutem, ze przygotowuję jedzenie tylko sobie
- znajomość wszystkich kątów, z których nie potrafimy jej wyciągnąć i skrzętne wykorzystywanie tej wiedzy
....
No i jak tu nie kochać Trolla?


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: [TORUŃ] Maja czeka na kochający dom
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 25, 2011, 10:06:23 am »
Formularz został wysłany  :P Nie mogliśmy już dłużej czekać...Trzymajcie kciuki :)


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline otka_a

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 828
  • Płeć: Kobieta
Odp: [TORUŃ] Maja czeka na kochający dom
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 25, 2011, 10:44:48 am »
Kciuki zacisnięte! Ale będziecie mieli pociesznego Trolla w domu :D

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: [TORUŃ] Maja czeka na kochający dom
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 25, 2011, 14:04:50 pm »
Majeczka zostaje u nas  :jupi
Będziemy ją kochać, pieścić, tulić i nazywać Trollem, a ona będzie na nas warczeć, wtryniać się w ciemne kąty i sikać do kuwety Mierzwiaka :bunny:  :balet:


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

sonia

  • Gość
Odp: [TORUŃ] Maja czeka na kochający dom
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 25, 2011, 14:13:48 pm »
Majeczka zostaje u nas  :jupi
Będziemy ją kochać, pieścić, tulić i nazywać Trollem, a ona będzie na nas warczeć, wtryniać się w ciemne kąty i sikać do kuwety Mierzwiaka :bunny:  :balet:


 :hura: :hura: :hura: bardzo wspaniala wiadomosc :balet: jeszcze jeden sierotek znalazl kochajacy domek :bunny:

Offline kasiagio

  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 1861
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Maki
Odp: [TORUŃ] Maja czeka na kochający dom
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 25, 2011, 16:50:15 pm »
Moje gratulacje najszczersze  :bukiet

Życzę równiesz szybkiego i bezbolesnego zaprzyjaźniania dziewczynek   :onajego :bunny: :bunny:



Nie ma Zwycięzców ani Wygranych są tylko cierpiące  potrzebujące pomocy zwierzęta !!

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: [TORUŃ] Maja czeka na kochający dom
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 25, 2011, 17:12:54 pm »
Majeczka chyba nie skumała, że jest skazana na dożywocie z nami :P Na razie skupiła się na wcinaniu sianka od Misi.
W weekend będzie pewnie jakaś impreza z okazji adopcji, może jeszcze przed sobotnim przeglądem u doc Krawczyka, tylko żeby doc nie wybadał żadnych niedozwolonych substancji we krwi Trolla :P


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline Miki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: [TORUŃ] Maja czeka na kochający dom
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 25, 2011, 17:20:41 pm »
A cóż to dziś dzień adopcji? gratulacje ciekawe kiedy będzie trzeci uszak? Mizianki od cioteczki Majeczki dla Majeczki

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: [TORUŃ] Maja czeka na kochający dom
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 25, 2011, 21:58:37 pm »
Mizianki od cioteczki przekazane :) Miki, gratuluję adopcji pięknisi Pysi! Poznałam ją u doc zanim do Ciebie trafiła i uważam, że to przepiękny uszak  :icon_mrgreen Teraz powinnyśmy przenieść się już do działu Nasze króliki, co? :D
A trzeci jak będzie, to będzie nie jeden, ale bardzo tymczasowy, bo zamierzamy ciągle pomagać grupie adopcyjnej i prowadzić nasz szpital na peryferiach dla uszatych. Czerpiemy z mężem sadystyczną przyjemność z robienia uszakom zastrzyków, karmienia strzykawką, odciągania z drenów i doglądania szwów  :knuje
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2011, 22:18:54 pm wysłana przez kata_strofa »


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline kasia29

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 121
    • blog
Odp: [TORUŃ] Maja czeka na kochający dom
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 26, 2011, 20:53:22 pm »
Czerpiemy z mężem sadystyczną przyjemność z robienia uszakom zastrzyków, karmienia strzykawką, odciągania z drenów i doglądania szwów  knuje

No popatrz - u nas jest podobnie :-)
Bardzo się cieszę, że Maja zostaje z Wami.