Autor Wątek: krople do oczu Maxitrol  (Przeczytany 5111 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
krople do oczu Maxitrol
« dnia: Maj 31, 2011, 11:49:44 am »
Myszka miała wyciskanego ropnia na powiece, wetka wydała nam krople Maxitrol (zawierają 2 antybiotyki i steryd), do stosowania 3-4 razy dziennie przez tydzień ( http://www.doz.pl/leki/p199-Maxitrol ). Czy ktoś stosował te krople i zauważył jakieś efekty "ogólnoustrojowe"? Mysz jest podenerwowana, więcej pije, kładzie się i nerwowo oddycha... nie wiem, czy z powodu temperatury czy to reakcja na podawany lek. Proszę o opinie osoby, które znają te krople, bądź miały styczność ze składnikami  siarczan polymyksyny b, siarczan neomycyny, deksametazon ( DEXAMETHASONUM + NEOMYCINI SULFAS + POLYMYXINI B SULFAS ).
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
Odp: krople do oczu Maxitrol
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 01, 2011, 12:40:09 pm »
moj Franek mial te krople przy lecz. zatkaniu kanaliku lzowego...nic sie nie dzialo..
od kropli nie powinno byc zadnej naglej rea org....pewnie zachowuje sie tak po stresujacej wizycie i tym co mila robione
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Odp: krople do oczu Maxitrol
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 11, 2011, 07:59:27 am »
mój tymczasowicz Stefcio przyjmował też te krople, tylko mi się wydaje, że one nie do końca trafiały tam, gdzie powinny z racji tego, że są dość gęste, a Stefan miał potwornie zatykane kanaliki. Ja też nie zauważyłam jakichkolwiek reakcji organizmu (łącznie z poprawą :P)
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"