Autor Wątek: [POSZUKUJĘ] Katowice/Chorzów od 05.08 do 21.08.  (Przeczytany 2672 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Realistka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Kobieta
[POSZUKUJĘ] Katowice/Chorzów od 05.08 do 21.08.
« dnia: Kwiecień 26, 2011, 17:49:24 pm »
Szukam kogoś z doświadczeniem oraz odpowiedzialnego do opieki nad moja Pysią w terminie 05.08 - 21.08 - wyjazd za granicę - wakacje.
Mieszkamy w Chorzowie.  Oczywiście Pysię mogę dowieść pod wskazany adres opiekuna tymczasowego.

dostarczę wszelkie akcesoria - klatkę, jedzenie, sianko itp.  :bunny:

Jest króliczkiem towarzyskim, spokojnym, nie gryzie kabli ani mebli, lubi być głaskana -  jest mega pieszczoszkiem - wtedy się wyciąga i z radości zamyka oczka, a czasami podnosi się i myje swoje futerko. Uwielbia drapanie po uszku, główce, boczkach, lubi całuski w czółko i główkę  :icon_biggrin - za co pięknie odwdzięcza się lizaniem. A czasami po 1/2 h jej głaskania - lubi usiąść za mną i gryzie mnie delikatnie po koszulce - tak jakby czyściła mi futerko oczko. Jest bardzo towarzyska, ale nie lubi brania na ręce. Jest słodka, zawsze biega za nami, podchodzi jak leżymy - zaczepia i ucieka  :icon_smile. Zdarzało jej się w zeszłym roku być troszkę niegrzeczną, ale jakoś z tego wyrosła

Jest raczej bezproblemową królicą: załatwia się wyłącznie w klatce, biega po pokoju 24h na dobe, choć zdarza się ją zauważyć w klatce jak odpoczywa.
Nie jest wysterylizowana (potencjalny problem)

Bardzo proszę o kontakt: kasia_wid@wp.pl

Pozdrawiam,
Realistka - Kasia
Pozdrawiamy
Kasia i Pysiek


Offline Realistka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Kobieta
Odp: [POSZUKUJĘ] Katowice/Chorzów od 05.08 do 21.08.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 05, 2011, 07:03:31 am »
Podbijam temat.
Bardzo prosimy o pomoc
Pozdrawiamy
Kasia i Pysiek


Offline Realistka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Kobieta
Odp: [POSZUKUJĘ] Katowice/Chorzów od 05.08 do 21.08.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 10, 2011, 18:40:41 pm »
hej, dogadałam się z robotek co do opieki nad Pysią w terminie od 05.08 do 21.08, w zamian ja zaopiekuję się jej króliczkami w okresie ok. 15.06 - 23.06 :)
Pozdrawiamy
Kasia i Pysiek


Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: [POSZUKUJĘ] Katowice/Chorzów od 05.08 do 21.08.
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 10, 2011, 23:05:35 pm »
Czyli do zamknięcia temat? :)