Autor Wątek: Domek  (Przeczytany 11567 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Shaiya

  • Gość
Odp: Domek
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 22, 2010, 18:20:10 pm »
Franuś domki olewa. Jedyny "domek" jaki ten mój królas akceptuje to półki.
Wnęki w meblach, szafki... tylko tam by siedział :)

Offline Biszkopcik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 401
  • Płeć: Kobieta
Odp: Domek
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 22, 2010, 18:46:08 pm »
Biszkopcik   super pomysł :icon_mrgreen i darmowy;) chyba spapuguje cię z tym domkiem. A może mogłabyś wrzucić fote tej "norki"? :>
Dzięki za uznanie :)
Na razie nie mam dostępu do aparatu :(
To może podam wymiary tych pudeł: to większe to akurat mi się trafiło 60 cm dług x 40 szer (ale może też być w mniejszym rozmiarze), a to mniejsze - idealne rozmiarowo dla Tuptusia (waży 1,4 kg) to 40 dług x 22 szer - z serków Pilos.

Roboczo nazywam całość "placem zabaw" - bo dużo tam sie dzieje. Dzięki temu większemu pudełku gazety które Tuptuś pogryzie nie walają sie po całym domu, tylko są właśnie w tych pudełkach. Czasem Tuptuś wciąga co "smaczniejsze" kawałki gazety do norki żeby tam je sobie podgryzać :) Wrzucam mu też tam gałązki. Dno mniejszego pudełka spełnia też funkcję "centrum obserwacyjnego" - Tuptuś wskakując na nie jest w końcu jakby na podwyższonej polanie :) - wysokość obu pudeł to 16 i 19 cm.
Pudełka spełniają swoją funkcję już ponad pół roku i ich akurat nie gryzie. Woli mniejsze kawałki kartonów, które również biorę gratis z supermarketu :)

Zauważyłam też ciekawą prawidłowość - Tuptuś wchodzi do norki ok. godz 10 rano, a wychodzi o 13.. 14 .. różnie. W czasie tych upałów jest w niej już o wiele krócej, bo woli zimne kafelki na podłodze.

Offline Biszkopcik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 401
  • Płeć: Kobieta
Odp: Domek
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 30, 2010, 17:33:35 pm »
Hej :) Dołączam dwa zdjęcia "placu zabaw" oraz zadowolonego pyszczka  :lol


A kuku :)