Autor Wątek: [SPRZEDAM] Klatka dla Gryzoni !  (Przeczytany 6426 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Samogonny Mefisto

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
[SPRZEDAM] Klatka dla Gryzoni !
« dnia: Kwiecień 29, 2011, 20:06:32 pm »
Mam do sprzedania używaną, małą klatkę. Jej stan oceniam na bdb-
Cynkowana, ale wiadomo zwierzaki lubią obgryzać, toteż minimalnie te pręciki gdzie nie gdzie są uszkodzone. Brakuje jej rury, która została zgubiona. Kuweta nie jest uszkodzona w bardzo dobrym stanie.

Posiada dwoje drzwiczek na dolnym i środkowym pięterku. Góra jest otwierana co wydaje mi się, że jest bardzo wygodne. ; )

Może ona służyć jako chorobówka dla szczurków bądź jako klatka dla chomika tudzież myszki.

Wymiary: szerokość 33cm głębokość 21cm wysokość 52cm
Rozstaw Prętów: 1cm
Cena: 35 zł + koszt przesyłki według cennika poczty polskiej.
Bezpłatny przewóz na terenie Wrocławia bądź okolicach. ; ))

KLATKA:

   

KUWETA:

     

Serdecznie Zapraszam! ; )) - Cenę można negocjować!
~ Stwierdzenie, że zakaz tortur jest absolutny i bezdyskusyjny, stanowi przejaw takiego
 samego fundamentalizmu, jaki wraża się wprzekonaniu o całkowitym i bezwarunkowym zakazie aborcji." - J.M.
~

Sassenka

  • Gość
Odp: [SPRZEDAM] Klatka dla Gryzoni !
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 10, 2011, 18:52:48 pm »
min. wymiary podstawy chomiczej klatki to 60cm.

Offline Skittles

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 673
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Egon,Bobo,Bajka
  • Na DT: Pimpcia,Skiper
  • Pozostałe zwierzaki: Cherie&Carrie
Odp: [SPRZEDAM] Klatka dla Gryzoni !
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 11, 2011, 17:51:15 pm »
No ale klatka jest wysoka i jest O.K poza tym można ją z inną połączyć więc dla chomika syryjskiego problemu nie widzę jak się ją połączy.I jeszcze do tego dojdą wybiegi to już wgl. poza tym chomiki w dzień śpią ...więc nie widzę problemu  z tą klatką.  Potem dopiero on w nocy szaleje w klatce.
Moja klatka o taka: http://allegro.pl/duza-klatka-dla-chomika-szczura-54x31x46-gratis-i1574054934.html
ma 54 a nie 60 lub więcej ale ona jest dość duża dla chomcia i nawet jak nie ma 60 cm ale no jednak jest duża i nie stanowi to problemu i nie ma takiego wymogu że chomik musi mieć równe 60 lub coś jeżeli klatka jest wysoka i ma pięterka i zabawki(się jak powsadza)to nie widzę problemu jeszcze + wybiegi  i jak ktoś chce to może klatkę połączyć.
Oczywiście podana przez mnie klatka już w niej nie mieszka chomik (roborowskiego) bo ma za duże odstępy(oczywiście miał zrobione zabezpieczenie ale ona podziałała jakieś 6-7 miesięcy i wyszedł z niej ;( dlatego teraz staram się połączyć takie dwie klatki tylko najpierw obczajam plan ;P


PS: ja znam więcej osób, które podziwiają moją klatkę bo jest duża a oni mają mniejsze ale mają pewnie podstawę większą więc...

Sassenka

  • Gość
Odp: [SPRZEDAM] Klatka dla Gryzoni !
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 11, 2011, 19:16:20 pm »
ta nad moimi chyba by się zachłysnęli - u mnie chomik ma 100cm a inne 75.
do tego też mają wybiegi.

Liczy się wymiar podstawy a nie wymiar w wzwyż.

Offline Skittles

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 673
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Egon,Bobo,Bajka
  • Na DT: Pimpcia,Skiper
  • Pozostałe zwierzaki: Cherie&Carrie
Odp: [SPRZEDAM] Klatka dla Gryzoni !
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 11, 2011, 20:44:42 pm »
No tak ale jeżeli jest podstawa np. jak tutaj 33 no i ma się wzwyż więcej to podstawa się nie liczy bo bezsensu i tak chomik więcej czasu spędza u góry...A poza tym ta klatka  jest okey.Według mnie.

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] Klatka dla Gryzoni !
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 11, 2011, 21:35:00 pm »
To nie jest temat o klatkach tylko watek o sprzedazy. Jesli macie jakies uwagi, wyslijcie do sprzedajacego, albo porozmawiajcie o tym problemie w innym temacie :) ;)

Offline Samogonny Mefisto

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] Klatka dla Gryzoni !
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 12, 2011, 00:03:13 am »
Ale ja nie napisałam, że ja trzymam w tej klatce chomika czy każę komuś w niej trzymać chomika więc kompletnie nie rozumiem dlaczego wysnuwane są jakieś dziwne wnioski... Dałam tylko hmm.. propozycję. Bo osobiście uważam, że tego typu klatka nadawałaby się dla chomika tudzież myszki bo dla szczura jest zdecydowanie za mała. Niestety Sassenka ale jest mnóstwo osób, które trzymają chomiki w jeszcze mniejszych klatkach na co osobiście patrzeć nie mogę. Szkoda, że tak mało ludzi ma świadomość tego, że pomimo tego że zwierzak jest mały to nadal potrzebuje miejsca do biegania.

A oprócz tego propozycja nadal aktualna! ; ))
~ Stwierdzenie, że zakaz tortur jest absolutny i bezdyskusyjny, stanowi przejaw takiego
 samego fundamentalizmu, jaki wraża się wprzekonaniu o całkowitym i bezwarunkowym zakazie aborcji." - J.M.
~

Sassenka

  • Gość
Odp: [SPRZEDAM] Klatka dla Gryzoni !
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 12, 2011, 06:46:46 am »
takie forum jak te ma za cel poprawiać byt chomików, królików, myszy...






Offline Skittles

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 673
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Egon,Bobo,Bajka
  • Na DT: Pimpcia,Skiper
  • Pozostałe zwierzaki: Cherie&Carrie
Odp: [SPRZEDAM] Klatka dla Gryzoni !
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 12, 2011, 15:24:30 pm »
No dobra ja to wiem przecież sama nie trzymam w małej klatce chomika więc poco ten bulwers.Poza tym Sassenka  przeczytaj uważnie moje wypowiedzi.. ja napisałam że ta klatkę można z inną połączyć i jeszcze do tego wybiegi..ile  można powtarzać.
I ja napisałam tylko swoje zdanie rozumiem że tam jest na tych zdjęciach tak napisane że 60 to minimum no ale ludzie przecież ja nie traktuję zwierząt źle ani nic to czemu od razu jakieś zdjęcia o rozmnażaniu itp.. ;P Bo chodziło mi o to że teraz już nie produkują odpowiednich klatek dla chomików typu: roborek i dżungarek.. Jak podstawa jest okey to za to góra jest za niska i odstępy między prętami są za duże..Albo jak odstępy są dobre to podstawa i wzwyż jest złe.
No ok ale skończmy temat.

Sassenka

  • Gość
Odp: [SPRZEDAM] Klatka dla Gryzoni !
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 12, 2011, 17:54:46 pm »
wzwyż klatka zawsze jest odpowiednia, i są odpowiednie klatki dla chomików http://forum.kroliki.net/index.php?topic=11776.msg239757#new , łączenie dwóch klatek jest poronionym pomysłem, bo zwykle chomik i tak mieszka w jednej.

http://www.forum.e-chomik.eu/topic/8014-nasze-klatki-i-akwaria-dla-chomikow/page__st__8950 wstaw zdjęcie swojej klatki tutaj i obejrzyj inne klatki

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: [SPRZEDAM] Klatka dla Gryzoni !
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 12, 2011, 18:06:41 pm »
Od tej pory proszę o wypowiedzi tylko osoby zainteresowane kupnem i sprzedającego. Wszystkie komentarze już zostały poczynione.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline Samogonny Mefisto

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] Klatka dla Gryzoni !
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 27, 2011, 22:23:48 pm »
NIEAKTUALNE
~ Stwierdzenie, że zakaz tortur jest absolutny i bezdyskusyjny, stanowi przejaw takiego
 samego fundamentalizmu, jaki wraża się wprzekonaniu o całkowitym i bezwarunkowym zakazie aborcji." - J.M.
~

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: [SPRZEDAM] Klatka dla Gryzoni !
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 27, 2011, 22:43:38 pm »
W takim razie zamykam wątek :)