Autor Wątek: DAM warszawa  (Przeczytany 3599 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nausicaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 262
  • Płeć: Kobieta
DAM warszawa
« dnia: Maj 17, 2011, 21:52:42 pm »
dam dt dla króliczka w warszawie w razie wyjazdu opiekuna lub ewentualnie do miesiąca, jeśli królik szuka domu ( na krótko, bo mam królika i 10 szczurów w małym mieszkaniu i nie wyrobię z tyloma zwierzakami na raz).
musi być klatka. samiec czy samiczka-obojętne, bo moja Lazi i tak jest po sterylce. na obcym terenie toleruje inne króliki, nie wiem jak na swoim.

proszę o kontakt przez PW. dt możliwe od czerwca 2011:)
zeMną:Króliki:LaziXenaNiedźwiadka
Szczury:CumbobumbulusAgutkaEspriKokoLunetaMufkaMulinaSkinnerPiankaPirliPirliOwieczkaWałeczekPszeniczny
3myszyPająkChromkaChomikKrzesełkoPsinkaBecia
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyńka4KluskiAllelekWałeczekNiebieskiChoryWałekDowódca MlekoKoalaPlamkaChomikKriksos2myszyTrututuWałeczekPomidorowy

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: DAM warszawa
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 11, 2011, 11:15:00 am »
Czy oferta dalej aktualna? :)

Offline nausicaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 262
  • Płeć: Kobieta
Odp: DAM warszawa
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 11, 2011, 11:30:16 am »
tak, ale prawdopodobnie w lipcu będę mieć króliczka na przechowaniu, więc sprawa do dogadania
zeMną:Króliki:LaziXenaNiedźwiadka
Szczury:CumbobumbulusAgutkaEspriKokoLunetaMufkaMulinaSkinnerPiankaPirliPirliOwieczkaWałeczekPszeniczny
3myszyPająkChromkaChomikKrzesełkoPsinkaBecia
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyńka4KluskiAllelekWałeczekNiebieskiChoryWałekDowódca MlekoKoalaPlamkaChomikKriksos2myszyTrututuWałeczekPomidorowy

xooxoo122

  • Gość
Odp: DAM warszawa
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 12, 2011, 12:14:32 pm »
Podłączam się. również dam DT dla jakiegoś króla ;d pisać na priv lub adrianna_k@onet.eu

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: DAM warszawa
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 12, 2011, 23:24:34 pm »
xooxoo122 sprawdź najpierw na co zmarł Twój królik, bo to może być zaraźliwe. A na pewno zdezynfekuj miejsce, w którym był królik.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Odp: DAM warszawa
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 13, 2011, 07:41:25 am »
nausica, czy dalej oferujesz dt? :) A jesli tak, to kto to musialby byc? Samica, samiec? Kastrat, czy niekoniecznie? :)

Nam zasypao Warszawe :/
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

Offline nausicaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 262
  • Płeć: Kobieta
Odp: DAM warszawa
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 13, 2011, 08:06:08 am »
tak, oferuję, ale nie na jakiś bardzo długi czas np na miesiąc może być. mam za dużo zwierzaków, żeby dać kolejnemu dt na dłuższy czas.
mam jedna króliczkę po sterylce i jedna będzie sterylizowana w przyszłym tygodniu. ze względu na tą operację wolałabym, żeby królik na dt przyjechał za 2 tyg, kiedy już Xena wydobrzeje trochę, chyba że jest jakaś wielka potrzeba. no i wtedy to już płeć nie ma znaczenia, ale nie ukrywam, że wolałabym kastratów/wysterylizowane, bo mniej mi będą znaczyć i bobczyć, bo teraz to mam istne bobowe bombardowanie. jeśli królik przyjechałby teraz, dobrze by było, gdyby miał klatkę, bo zaraz po sterylce zagroda będzie zajęta przez Xenę, żeby miała spokój. jeśli przyjechałby później, to nawet wole bez klatki, bo nie mam gdzie jej wcisnąć, a zawsze gdyby coś się działo, byłaby zagroda. tak to cały czas jest chów bezklatkowy w kuchni, przedpokoju i łazience.
Lazi jest trochę terytorialna, Xenę przegoniła, były królicze kawalkady, ale bez rozlewu krwi, po 2-3dniach Lazi zaakceptowała Xenę na tyle, że mogły siedzieć niedaleko od siebie, chociaż bez przytulania.
no i wolałabym, jeśli królik przyjechałby w tym miesiącu, żeby dostał wyprawkę typu karma i sianko i opłaty za weta, bo szczury i sterylka zeżarły dużą część moich finansów niestety. nie ma też problemu z opieką, jeśli chodzi o jakieś zastrzyki, podawanie leków itp.
zeMną:Króliki:LaziXenaNiedźwiadka
Szczury:CumbobumbulusAgutkaEspriKokoLunetaMufkaMulinaSkinnerPiankaPirliPirliOwieczkaWałeczekPszeniczny
3myszyPająkChromkaChomikKrzesełkoPsinkaBecia
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyńka4KluskiAllelekWałeczekNiebieskiChoryWałekDowódca MlekoKoalaPlamkaChomikKriksos2myszyTrututuWałeczekPomidorowy