Autor Wątek: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.  (Przeczytany 212050 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #380 dnia: Maj 17, 2012, 13:01:34 pm »
Pracuję w firmie, która produkuje coś co też może się zepsuć (niczym suszki:) ). I naprawdę gdyby ktoś napisał takiego maila jak tutaj był do Zuzali to zapytałabym o to samo: gdzie kupione?? Bo to jest podstawa żeby móc cokolwiek zrobić. Można wtedy prześledzić całą daną partię i sprawdzić co lub kto nawalił. To może być kwestia błędu ludzkiego, a może być wina jakiegoś procesu. Ale nie wiem czego oczekujecie jeśli nie chcecie podać gdzie towar był kupiony. Bez podania tej informacji jest to tylko bezsensowne "ględzenie", które nie przyniesie żadnego efektu.
Podam głupi przykład. W pewnej firmie przez jakiś czas wracała ciągle partia... powiedzmy soku wiśniowego. Rozmnażały się bakterie. Duża firma i wszyscy zachodzili w głowę skąd problem. I co się okazało? Że jedna z 250 pań na produkcji tegoż soku lubiła sobie pociągnąć z gwinta po trochu z każdej buteleczki. Ot tak żeby nie było widać, że ktoś upił. Ale bakterie z paszczy owej babki się już rozmnażały w soczku. I doszli do tego po prześledzeniu danej partii: od zbieracza owocków do naklejania etykiet. Można mieć super zabezpieczenia i system, a i tak coś się może spierniczyć.

Jak nie chcemy powiedzic? Ja napisalam gdzie kupilam ale nie jestem w stanie powiedziec ktore paczki z ktorej dostawy bo kupuje co pare miesiecy wiecej paczek dpo szwecji.

Offline xxxastarothxxx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2223
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #381 dnia: Maj 17, 2012, 13:06:15 pm »
wg mnie to wina hodowcy. mój maluch ma teraz 2miesiące a już 4tygodnie jest u mnie..... Pepa robi świetne kupki a maluch ceko.....
Czyli wychodzi na to, że w naszym przypadku to nie wina ziół...


Offline chlup

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 657
  • Lokalizacja: wielkopolska
  • Moje króliki: Pimpol
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #382 dnia: Maj 18, 2012, 10:57:01 am »
tusiatko, no to to już jest jakaś informacja. Szkoda, ze nie tej ma daty dostawy. Niestety jest tak jak Pan pisze, że bez tych info niewiele czasem można. Wiem, bo u mnie w firmie też jak składamy reklamacje na półprodukty to musimy podawać to wszystko.
Mam nadzieję, że mis ie taki trefny towar nie trafi. W tym roku i tak będę sobie suszyć sama część ziółek. Ale to z oszczędności :)

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #383 dnia: Maj 18, 2012, 11:37:27 am »
Ja znam daty zamowien bo to sie da sprawdzic ale nie moge powiedziec ze ta i ta paczka jest z tego dnia. Jakby nie bylo z obu parti byly feralne produkty i nie zamierzam kupowac zuzali

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #384 dnia: Maj 18, 2012, 18:31:13 pm »
Teraz wróciłam od weterynarza,zostawiłam do analizy bobki Niusi i Krispiego - pielęgniarka powiedziała że jest to ewidentnie od suszków,suszki powinny suche,kruche i żadne ciemne czy pokryte pleśnią.Mamy dawać Fibreplex na biegunkę.Ja nie wiem skąd ja mam teraz brać suszki skoro wszędzie już taki szajs pakują do paczek.

Offline Dominique_90

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1090
  • Płeć: Kobieta
  • Trafił nam się największy skarb...
    • D&P blog
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Semir
  • Za TM: Dżekuniu...tęsknimy za Tobą...pozostawiłeś okropną pustkę w naszych sercach ;(
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #385 dnia: Maj 26, 2012, 18:02:17 pm »
Kochani mam ogromny problem z sianem!od jakiegoś czasu w sklepach są same dziadostwa. Ostatnio kupiłam z braku laku siano firmy Chico(nie dość, że Semir nie chciał go jeść, to na dodatek znalazłam w nim robaki!!!) wczoraj kupiłam firmy Animals, nawet mu zasmakowało, ale na litość boską nie ma siana. Podobno jest jakiś deficyt w tych dwóch sklepach co zawsze kupowałam(Semirowi zasmakowało sianko zuzali z mietą i melisą. Na szczęście trafiałam na takie, które było ładne)
Nie wiem co mam robić, czy macie jakieś siano do polecenia? wywaliłam już drugie opakowanie siana, którego Semir po prostu nie je:( pomocy!!:(
https://dpblog.pl -> Fashion, Beauty & Vegan

https://www.instagram.com/dpblogpl/ -> Paris minimalism inspirations

Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #386 dnia: Maj 26, 2012, 18:20:32 pm »
u mnie jest sianko bieszczadzkie moje uszy i uszy SiM je uwielbiają ale nie wiem czy jest ogólnie dostępne w całej polsce

Offline SiM:)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1839
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #387 dnia: Maj 26, 2012, 18:23:18 pm »
Bardzo króliki lubia jeszcze wegrowskie z ziolami dostepne na swiat4lap.pl
moje maluchy rowniez baaaaardzo sobie upodobaly sianko od Miedzynarodowej i narazie nie chca jesc tego wegrowskiego, musze mieszac :P

Offline Dominique_90

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1090
  • Płeć: Kobieta
  • Trafił nam się największy skarb...
    • D&P blog
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Semir
  • Za TM: Dżekuniu...tęsknimy za Tobą...pozostawiłeś okropną pustkę w naszych sercach ;(
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #388 dnia: Maj 26, 2012, 19:33:32 pm »
Od Miedzynarodowej? co to za sianko? kurcze ja już szukam na gwałt jakiegoś, wywaliłam już 3 opakowania, które mój szanowny królik ofukał :D
https://dpblog.pl -> Fashion, Beauty & Vegan

https://www.instagram.com/dpblogpl/ -> Paris minimalism inspirations

Offline SiM:)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1839
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #389 dnia: Maj 26, 2012, 19:38:14 pm »
Najzwyklejsze siano bieszczadzkie :) Bardzo pieknie pachnie i jest ladnie wysuszone :)

Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta

Offline Em.

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 133
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #391 dnia: Maj 28, 2012, 09:15:48 am »
Ja się kiedyś zachwyciłam Grainless Complete JR Farmu i byłam przekonana ,że znalazłam świetny granulat bez "ziarenek" , lista ziół wyglada jak koncert życzeń..a później w 2 kolejnych zamówieniach z dwóch różnych sklepów przyszedł zapleśniały granulat i wróciliśmy do Cuni Pro..wole ,żeby jedli to niż przytruli się mykotoksynami..
Jeden ze sklepów odpisał ,że powinnam się cieszyć ,bo to znaczy ,że dodają mało konserwantów do granulatu.. ;)
"..only when we live with rabbits the way that we live with cats and dogs - when rabbits sleep in our beds or sprawl beside us on the floor , when they kiss our children or play ball with them -that we see what they are truly like. Thats because a rabbit who lives her life in a cage does not display much of her true rabbit nature .."
Jeffrey Moussaieff Masson

Offline Irokezik91

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #392 dnia: Maj 28, 2012, 10:34:43 am »
Miałam złożyć zamówienie na suszki Zuzali w "Świecie Królika" na 150 zł, a teraz przeczytałam, że tam zdarzały się złej jakości paczki... Chyba bym zamordowała gołymi rękami właściciela sklepu jakbym zobaczyła mola, ponieważ walczę z nimi już 2 lata... :/
Chyba zdecyduję się złożyć zamówienie w "Świecie 4 łap" jeśli rzeczywiście tak sprawdzają każde opakowanie...

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #393 dnia: Maj 28, 2012, 10:36:43 am »
to nie chodzi o sklepy a o producenta- w pierwszej chwili nie raz nie było widać ze cos jest nie halo- potem ziółka zaczynały chodzic- znajdz lepiej inne suszki niż zuzali ja u Aguleks zamówiłam
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Irokezik91

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #394 dnia: Maj 28, 2012, 10:44:37 am »
Wiem, że chodzi o producenta, ale dobrze, że ten sklep dodatkowo też sam sprawdza każdą paczkę.
Niestety Aguleks ma mniejszy wybór suszków, a zależy mi na wielu rodzajach suszonych ziół/owoców/warzyw, ponieważ chce całkowicie odstawić królikom granulat, a ze świeżymi produktami może być różnie.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #395 dnia: Maj 28, 2012, 10:46:42 am »
warzywa suszone weź z herbal pets , zioł Aga ma dość (można sobie zażyczyć coś specjalnego) a owoce suszone- to ogólnie niezbyt dobra koncepcja- strasznie dużo cukru maja-0 kup maluchom co najwyzej zurawine czy rodzynki ekologiczne
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Irokezik91

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #396 dnia: Maj 28, 2012, 10:50:39 am »
Owocki oczywiście jako przysmak raczej, a nie jako podstawa diety. Nie chce ich tuczyć na pasztet. ;)
A te herbal pets to gdzie najlepiej zamawiać?

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #397 dnia: Maj 28, 2012, 10:53:30 am »
ja kupuje w sklepiku w bloku- hp ma swietny pasternak, pomidory , brokuły , buraki suszone w realu kupuje
podobnie jak doniczki z ziołami które posadziłam do skrzynek, reszta ziół z nasion wyrosła
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Irokezik91

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #398 dnia: Maj 28, 2012, 10:56:03 am »
A gdzie ten sklepik? I jak z cenami?

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #399 dnia: Maj 28, 2012, 10:58:15 am »
u mnie w bloku na alternatywy (ursynów) ceny jak w internetowych:)
ale te rzeczy są wszędzie- w galeriach ,w każdym zoologicznym, w internetowych
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!