Autor Wątek: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.  (Przeczytany 212228 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xxxastarothxxx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2223
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #220 dnia: Kwiecień 03, 2012, 13:39:23 pm »
Dziwne to wszystko... Ja cały czas zamawiam suszki z ZUZALI i u mnie wszystko OK. Ostatnio tylko w paczce z mniszkiem, mniszek był w kępkach, z ziemią i korzeniami... Mizuki dostaje biegunkę po byle czym, więc na niego trzeba ogólnie bardzo uważać, ale Tomci nic nie jest. Wszystko mam dosuszone i bez niespodzianek. Zamawiam w swiecie4lat. Przed chwilą, jak co miesiąc zrobiłam zakupy. Zobaczymy jak będzie z jakością.


Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #221 dnia: Kwiecień 03, 2012, 13:48:02 pm »
mi w sobote suszki przyszly z gutka (pani karina ze sklepu uprzedzala ze zle to wyglada i mam obejrzec) - wzielam tylko 1 paczke - wzglednie najlepsza ale do przebrania bo nie bylo by co jesc - gutek bedzie rezygnowal z zuzali bo maja coraz wiecej reklamacji i zuzala psuje im opinie
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Aguleks

  • Moderator
  • **
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #222 dnia: Kwiecień 03, 2012, 13:54:42 pm »
Ło matko!! to ja chyba całą rodzinę zaprzęgnę to "rwania", mam nadzieję, ze będzie mniszkowo-babkowy urodzaj tej wiosny. Postaram się jak mogę aby moje produkty były najwyższej jakości, no na pewno lepiej dosuszone niż w wiadomej firmie  :wiking: nie mogę się doczekać, moje uszaki też, bo one będą testerami jakości - bez ich aprobaty, żaden suszek nie pójdzie w świat ;)
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline xxxastarothxxx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2223
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #223 dnia: Kwiecień 03, 2012, 13:56:41 pm »
Ło matko!! to ja chyba całą rodzinę zaprzęgnę to "rwania", mam nadzieję, ze będzie mniszkowo-babkowy urodzaj tej wiosny. Postaram się jak mogę aby moje produkty były najwyższej jakości, no na pewno lepiej dosuszone niż w wiadomej firmie  :wiking: nie mogę się doczekać, moje uszaki też, bo one będą testerami jakości - bez ich aprobaty, żaden suszek nie pójdzie w świat ;)
Duuuuuużo babki i mniszka prosimy !  :blaga: I co się tylko da.


Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #224 dnia: Kwiecień 03, 2012, 13:57:22 pm »
A ZUZALA w ogole cos odpowiada ostatnio na @ i "zarzuty"? Czy kompletnie olewa sprawe?
http://forum.animalia.pl/read.php?9,1413,554770,report=1

Aguleks rwijcie my jak najbardziej chetni ale na duze ilosci zeby sie oplacalo z przesylka :)

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #225 dnia: Kwiecień 03, 2012, 14:04:00 pm »
i galazki jabloniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii duzooooo wszystko zjemy- po sterylce glodomorra zapanowala
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Aguleks

  • Moderator
  • **
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #226 dnia: Kwiecień 03, 2012, 14:08:10 pm »
i galazki jabloniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii duzooooo wszystko zjemy- po sterylce glodomorra zapanowala
a proszę bardzo, gałązki jabłoni i wierzby to mogę dostarczać tonami ;)
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #227 dnia: Kwiecień 03, 2012, 14:16:37 pm »
dostalam odp:

witam
nie wiem gdzie Pani kupila nasze produkty ale od nas wychodza wysuszone.
prosze podac kiedy i jakie oraz gdzie Pani kupila i w jakim sklepie.
pozdrawiam
zuzala

Offline Aguleks

  • Moderator
  • **
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #228 dnia: Kwiecień 03, 2012, 14:28:28 pm »
witam
nie wiem gdzie Pani kupila nasze produkty ale od nas wychodza wysuszone.
prosze podac kiedy i jakie oraz gdzie Pani kupila i w jakim sklepie.
pozdrawiam
zuzala
haahahhahaha a co to ma za znaczenie?? jak są wysuszone to przecież w sklepie nie "zamokną" sa przecież w foliowych worach, które chronią przed wilgocią, a i niektórzy kupowali prosto od zuzali i też niedosuszone, może moje wywody nie są obiektywne- z wiadomego powodu, ale faktem jest że mają problem.
P.S. też kupuje zuzalę i mi się nigdy nie trafiło zepsute czyli takie "chybił trafił"

Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #229 dnia: Kwiecień 03, 2012, 14:34:51 pm »
a sklepy maja prosto od zuzali ablo od hurtowni ktora powiadamia sklepy tego samego dnia co zuzala przychodzi (lub wczesniej) i tego samego dnia wszystko zuzali z magazynu znika
wiem bo spytalam Panią Karine z gutek- zoo wiec niech sobie w d... wsadza takioe tlumaczenia cholerni łgarze - moze niech swoim zwierzakom daja te syfy albo sami to wcinaja- smacznego im zycze
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #230 dnia: Kwiecień 03, 2012, 14:36:43 pm »
haahahhahaha a co to ma za znaczenie?? jak są wysuszone to przecież w sklepie nie "zamokną" sa przecież w foliowych worach, które chronią przed wilgocią, a i niektórzy kupowali prosto od zuzali i też niedosuszone, może moje wywody nie są obiektywne- z wiadomego powodu, ale faktem jest że mają problem.
P.S. też kupuje zuzalę i mi się nigdy nie trafiło zepsute czyli takie "chybił trafił"
Albo sie beda bronic na sile... Ja nie dojde kiedy akurat te kupowalam dlatego ze mam stare i mlodsze zapasy. Ja nie zauwazylam problemow z zuzala, przypadkiem znalazlam tne temat i wlasnie te ceko u peppar po babce (tak im tez napisalam ze nic nowego nie dostawal zeby po tym ceko). Mozliwe ze byla jakas feralna partia ale nie podoba mi sie troche ten "ton"... skoro pisze ze ze m.in. moj krolik mial problemy to nie pisze tego by kase dostac bo i tak nie odesle (za drogo by mnie to wyszlo) tylko zeby sie dowiedziec co to za blad maja.

a sklepy maja prosto od zuzali ablo od hurtowni ktora powiadamia sklepy tego samego dnia co zuzala przychodzi (lub wczesniej) i tego samego dnia wszystko zuzali z magazynu znika
wiem bo spytalam Panią Karine z gutek- zoo wiec niech sobie w d... wsadza takioe tlumaczenia cholerni łgarze - moze niech swoim zwierzakom daja te syfy albo sami to wcinaja- smacznego im zycze
Wiesz ja bylam ciekawa co oni na to to napisalam co sie stalo ze tak sie jakosc pogorszyla a dostalam taka odpowiedz ze  :swieca:

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #231 dnia: Kwiecień 03, 2012, 22:48:09 pm »
Dalej to nie ich wina.. choc napisalam gdzie kupilam to odp ze nie napoisalam gdzie.. cos kodowanie w @ jest zle, nie wiem jak to zmienic

"witam serdecznie
przykro mi z powodu Pani króliczka ze dostał biegunki ale dobrze ze
jest już wszystko w porządku.
Szkoda ze Pani nie wie gdzie zakupiona była babka wówczas
łatwiej mi by było   wyeliminować błąd o ile taki
zaistniał, aby uniknąć podobnej sytuacji w
przyszłości.
Jeżeli produkty naszej firmy są wadliwe to proszę o
złożenie reklamacji - zwrot towaru do sklepu i podanie sklepu
abym mógł skontaktować się w Pani sprawie.
Staramy się aby nasze produkty były wysokiej jakości,
są pakowane ręcznie i przed wysyłką kontrolowane.
Przykro mi, że nasz produkt nie spełnił Pani oczekiwań.

Pozdrawiam serdecznie
Jarosław Kostkowski
zuzala"

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #232 dnia: Kwiecień 03, 2012, 23:36:39 pm »
Ciekawe co by mi odpisał jak ja bym napisała że przez ich suszki moje króliki się zatruły ?? A przecież miałam suszki prosto od nich z firmy.
Najlepiej jest zrzucić winę na sklepy.

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #233 dnia: Kwiecień 04, 2012, 07:41:14 am »
Ciekawe co by mi odpisał jak ja bym napisała że przez ich suszki moje króliki się zatruły ?? A przecież miałam suszki prosto od nich z firmy.
Najlepiej jest zrzucić winę na sklepy.
A nie myslalas o tym zeby napisac? Bo oni mi kompletnie nie wierza ze to przez nich... A ja czuje sie oszukana jako klient, jesli wiadomo - w wiekszosci przypadkow - ze to ich wina to czemu nie przeprosza zamiast sie wybielac?

z tego co wiem SK dopiero co wlasnie dostawal i pakowal dla nas, nie przetrzymywal.

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #234 dnia: Kwiecień 04, 2012, 10:19:14 am »
Najlepiej jakby wszystkie osoby "oszukane" przez zuzale napisaly do nich skargi na jakosc produktow.
Jak bedzie to na wieksza skale niż pojedyncze osoby to moze wezma się do roboty i zaczna lepiej pracowac przy wyrobach swoich produktow.
Teraz mozna odniesc takie wrazenie że naciagneli się kasy i w nosie maja klienta.

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #235 dnia: Kwiecień 04, 2012, 12:10:52 pm »
Najlepiej jakby wszystkie osoby "oszukane" przez zuzale napisaly do nich skargi na jakosc produktow.
Jak bedzie to na wieksza skale niż pojedyncze osoby to moze wezma się do roboty i zaczna lepiej pracowac przy wyrobach swoich produktow.
Teraz mozna odniesc takie wrazenie że naciagneli się kasy i w nosie maja klienta.
Ale jednoczesnie mnie juz nie przekonaja :( i jestem w kropce co mam wybierac bo sama nie mam skad zbierac :(

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #236 dnia: Kwiecień 04, 2012, 14:40:04 pm »
Dzisiaj napiszę do Zuzali.W końcu kiedyś muszę im napisać że ich ziółkami podtruwałam króliki od września 2011 aż w końcu na dobre się zatruły w lutym 2012 co zostało stwierdzone przez lekarza weterynarii że ceko jest po czymś zepsutym.

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #237 dnia: Kwiecień 04, 2012, 15:02:10 pm »
To napisz pozniej co Ci odpowiedzieli bo to moze byc ciekawa odpowiedz, Ty w koncu od nich a nie ze sklepu bralas

Offline Aguleks

  • Moderator
  • **
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #238 dnia: Kwiecień 04, 2012, 15:12:43 pm »
Też jestem ciekawa co Monice odpiszą - jeśli odpiszą. Ja dalej nie wiem, o co im chodzi z tymi sklepami ?? Ciekawe co niby mieliby zrobić, gdyby ktoś napisał gdzie- w jakim sklepie kupił ich suszki ?? Przecież nie wierzę, ze popsute zioła w workach to wina sklepu.
Swoją drogą już o tym pisałam -mi się nie trafiły popsute w sensie spleśniałe, ale nagminnie przysyłali mi bardzo zgniecione, mniszek szczególnie i skrzyp, no po prostu pył, a to też jest chyba wada - bo jak to dać królikowi, ma sobie zioło nosem wciągać czy jak?? Szok z ta Zuzalą
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #239 dnia: Kwiecień 04, 2012, 15:20:35 pm »
Wg niech to sklep zle przechowuje... ale jak sklep ma przechowywac jak wlasnie wtedy juz mokre/nie dosuszone sa pakowane w worki fioliowe? a juz szczegolnie co sklep ma do tego jak w SK wiem ze przychodzily z zuzali i od razu szly do ludzi, nie lezaly tam

Ja na razie znalazlam na juz szwedzka firme ktora sprzedaje ziola dla koni i kilkanascie pasuje dla krolika to maja sie dowiedziec za ile by mi sprzedali i ile przesylka :) jr zamowie po wyplacie a potem od Ciebie Aguleks!