Autor Wątek: Odp: Nasze króliki, Toruń i Bydgoszcz, cześć I  (Przeczytany 5252 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Nasze króliki, Toruń i Bydgoszcz, cześć I
« dnia: Marzec 16, 2011, 23:09:57 pm »
Tą miłą wiadomość dostałam ja i Ola od Bożeny R. forumowej Nuki.

Sami ją oceńcie.

Herbata - dziękujemy za miłe słowa.


nuka

  • Gość
Odp: Nasze króliki, Toruń i Bydgoszcz, cześć I
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 16, 2011, 23:42:37 pm »
Kłamstwo po raz kolejny, do Oli ta wiadomość nie została wysłana...
Cytat z gg, tak, zamieszczony przeze mnie w pw, wyraźnie zaznaczony ze to cytat

i po raz kolejny okazuje sie, że osoby z SPK, ba z GA łamią regulamin forum, który zakazuje ujawniania treści pw. Jeśli macie ochote na taka zabawę w kotka i myszke to i ja ujawnie kilka pw i sms, które otrzymałam.

jednak teraz zgłaszam do moderatora post Ola_19 i madzia85 jako złamanie Regulaminu forum (przez madzia85 regulamin został złamany po raz kolejny, jednak jako członek GA dostawała do tej pory wyłacznie czasowe ostrzeżenia w postaci zielonej kropki co pewnie  wielu z forumowiczów pamięta i co wyłacznie potwierdza jej nietykalnośc bez względu na to co napisze).
Zgodnie z IV.9 Regulaminu zabrania sie "obrażania, pomawiania i wyrażania się z pogardą w stosunku do użytkowników"
Ponadto w mysl pkt. IV.10 zabrania sie "zamierzonego wpływania na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych lub nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych;"
Dodatkowo  pkt IV.14 zakazuje "podawania do publicznej informacji prywatnych danych osobowych i prywatnej korespondencji;"

Równiez pozostawiam do przemyslenia i ocenienia postępowanie osób z GA, w szczególności w/w

Cytat wypowiedzi Ola_19: "bardzo chciałabym, aby osoba, która usilnie próbowała przekazać mi powyższą wiadomość jak również osoba, która wypowiedziała zacytowane słowa, miała odwagę zabłysnąć i powiedzieć mi to w twarz.
kontakt mailowy jest ogólnie dostępny."
Olu zdecyduj sie, w twarz to nie mailowo... poza tym przypomnij sobie co mi powiedziałaś na zakończenie swojego monologu.


« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2011, 23:46:28 pm wysłana przez nuka »

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Nasze króliki, Toruń i Bydgoszcz, cześć I
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 16, 2011, 23:45:41 pm »
jest to treść wiadomości wysłanej do mnie z prośbą o przekazanie, w zw. z blokadą Twojego maila, o czym doskonale wiesz.

chciałaś, abym ją otrzymała.

w zw. z tym, że zgodnie z prośbą została mi przekazana, stanowi moją własność, mogę ją ujawnić.

jest skierowana bezpośrednio do mnie, co wynika z jej treści.

chciałabym też zaznaczyć, że nie mam ochoty na zabawę z osobą, która mówi o mnie, że znajduję się na I miejscu jej czarnej listy.

to jest wątek założony przeze mnie i proszę, abyś się w nim nie wypowiadała.
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2011, 23:50:43 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Nasze króliki, Toruń i Bydgoszcz, cześć I
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 16, 2011, 23:51:50 pm »
Wiadomość została wysłana do Oli - przeze mnie na Twoją prośbę.

Wszelkie ostrzeżenia, kropki oczywiście przyjmę - ale to nie Ty o tym zdecydujesz tylko administrator.

Nie jestem nietykalna -w przeciwieństwie do Ciebie. To Ty robisz z siebie świętą na tym forum przez co skutecznie ukrywasz prawdę o sobie, którą my już znamy.

Ostrzeżenie dostałam jedno, czasowe i to w tym samym czasie co 2 inne osoby. Całej trójce ostrzeżenie zostało zdjęte - nie tylko mi. Jeśli czegoś nie pamiętasz - to sobie to najpierw przypomnij.

Smsy, privy, które dostałaś ode mnie - proszę, ujawnij. Wyrażam na to zgodę.

« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2011, 00:01:16 am wysłana przez madzia85 »

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Nasze króliki, Toruń i Bydgoszcz, cześć I
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 16, 2011, 23:56:40 pm »
godnie z IV.9 Regulaminu zabrania sie "obrażania, pomawiania i wyrażania się z pogardą w stosunku do użytkowników"
Ponadto w mysl pkt. IV.10 zabrania sie "zamierzonego wpływania na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych lub nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych;"

przeczytaj proszę raz jeszcze powyższe fragmenty regulaminu, a następnie treść Twojej wiadomości- obrażania, pomawiania, wyrażania się z pogardą.



nuka

  • Gość
Odp: Nasze króliki, Toruń i Bydgoszcz, cześć I
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 17, 2011, 00:01:56 am »
Tą miłą wiadomość dostałam ja i Ola od Bożeny R. forumowej Nuki.
Wiadomość została wysłana do Oli - przeze mnie na Twoją prośbę.
dopiero teraz to prawda

"to jest wątek założony przeze mnie i proszę, abyś się w nim nie wypowiadała." - forum publiczne, zgodnie z regulaminem mam prawo wyrazic własne zdanie, tym bardziej, że GA łamie akurat w tym watku moje prawa.
Nie będę dzieckiem do bicia...

Nie jestem nietykalna -w przeciwieństwie do Ciebie.
- ja ujawnię sms i privy które od Ciebie otrzymałam wszystkie jednego dnia. Ponieważ nie jestem członkiem GA ani juz nawet SPK spodziewam sie automatycznego bana a nowy dom dla Wedla musze z kimś ustalic

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Nasze króliki, Toruń i Bydgoszcz, cześć I
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 17, 2011, 00:06:13 am »
Napisać jestem zbulwersowana to mało.
Moje „ rodzime” forum, to forum kaziorowe, ponieważ oba fora skupiają miłośników uszatych, więc również często zaglądam po sąsiedzku.
Nie zawsze zgadzałam się z wypowiedziami, czy decyzjami na forum, ale co człowiek to inny punkt widzenia.
Niemniej wiele szacunku i podziwu mam do działaczek – inspektorów adopcyjnych.
Tu w szczególności podziwem i szacunkiem darzę Olę19, Magdę 85, Kitty27 i iskrę. Szacun wielki.
Co do waszego błyszczenia i rozgłosu to ewidentna bzdura!!! Odbieram wręcz przeciwnie. Ile musiałyście przeżyć stresu, jak się poświęcić dla sprawy, aby podpisywać swoimi danymi  czy wypowiedziami wprost. Tu trzeba odwagi, wyrzeczeń i zaangażowania a i sił fizycznych i psychicznych.
Dla mnie Nuka jesteś odpowiednikiem współczesnym V kolumny.
Siejesz ferment, psujesz atmosferę, podkopujesz siły tych, którzy ratują na co dzień królicze życia.
I ty się mienisz miłośnikiem królików, kiedy prowadząc walki podjazdowe pośrednio działasz na ich szkodę.
Przeceniasz grubo swoją inteligencję i zdolność manipulowania ludźmi. Pamiętaj dobry, to nie równoznaczne z głupi, słaby czy naiwny.
Lepiej zbieraj siły i energię dla swoich kochanych serduszek, aby nie musiały szukać domu.
A cytat Niemena to już była ewidentna profanacja.
Pani Olu " Psy szczekają, karawana jedzie dalej" I to te nie szczepione przeciw wściekliźnie

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Nasze króliki, Toruń i Bydgoszcz, cześć I
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 17, 2011, 00:10:25 am »
Ujawnij - nie mam w nich nic do ukrycia. A wręcz nie mogę się doczekać aż wszystko ujrzy światło dzienne. A sklep Nerro coś Ci mówi? Bo jeszcze o tym zapomniałam Ci napisać. Ale to możemy załatwić tego jednego dnia - o którym piszesz.

Wedla chętnie przyjmiemy do siebie, żebyś nie miała z nim kłopotów. To kiedy umawiamy się na jego odbiór?

nuka

  • Gość
Odp: Nasze króliki, Toruń i Bydgoszcz, cześć I
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 17, 2011, 00:18:52 am »
A sklep Nerro coś Ci mówi?
zupełnie nic,cóż to za sklep?? Jakis kolejny wymysł na mój temat??

Wedla chętnie przyjmiemy do siebie, żebyś nie miała z nim kłopotów. To kiedy umawiamy się na jego odbiór?
nie mam z nim kłopotu, jest u mnie na DT jednak zgłoszony do adopcji SPK i przygarnijkrólika na tej drugiej stronce pojawił się natychmiast w ogłoszeniach, na SPK nadal go nie ma., a zgłaszałam w pon w południe. Wiem, wolontariat...
Przekaże małego na polecenie tym razem nie kogoś z SPK a z przygarnij królika. Jeśli chodzi o mnie może byc dzis rano

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Nasze króliki, Toruń i Bydgoszcz, cześć I
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 17, 2011, 00:23:46 am »
Dobrze wiesz, co to za sklep, bo w nim byłaś. No chyba, że nie pamiętasz, bo ostatnio masz tendencję do zapominania pewnych faktów.

Wedel nie pojawił się na adopcyjnej SPK bo nie odbierałaś telefonu od pośrednika adopcyjnego, który chciał z Tobą ustalić szczegóły jego oddania. Utrudniony kontakt niestety wszystko wydłuża :)

Przekaże małego na polecenie tym razem nie kogoś z SPK a z przygarnij królika

Da się załatwić :)

nuka

  • Gość
Odp: Nasze króliki, Toruń i Bydgoszcz, cześć I
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 17, 2011, 00:28:48 am »
Dobrze wiesz, co to za sklep, bo w nim byłaś. No chyba, że nie pamiętasz, bo ostatnio masz tendencję do zapominania pewnych faktów.
bardzo proszę o wskazanie co to za sklep, naprawdę nie kojarzę. No i nie wiem jakim przestepstwem jest bywanie w jakimś sklepie, którego nazwy sie nie zna. A napiszesz mi może co w tym sklepie kupiłam??


Wedel nie pojawił się na adopcyjnej SPK bo nie odbierałaś telefonu od pośrednika adopcyjnego, który chciał z Tobą ustalić szczegóły jego oddania. Utrudniony kontakt niestety wszystko wydłuża usmiech2
wykasowałam wszelkie nr tel związane z SPK. Jednak na każdy nr tel z którego miałam nieodebrane min. 2 połaczenia wysyłałam sms z prośbą o maila i podawałam adres. Niestety w sprawie Wedla nikt do mnie nie napisał.
Da się załatwić usmiech2
Super

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Nasze króliki, Toruń i Bydgoszcz, cześć I
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 17, 2011, 00:29:02 am »
może to jednak zaszczyt być I na czarnej liście. chyba warto było tego doświadczyć, chociaż niektóre wypowiedzi dot. mojej osoby wzbudzają realny strach.

tyle razy, ile ktoś uderzy mnie i Magdę, tyle razy obie się podniesiemy tylko z jednego powodu, bo warto- dla nich- dla zwierząt i dla ludzi, którzy je kochają.

Wedel nie znalazł się na stronie adopcyjnej w zw. z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z jego tymczasowym opiekunem,
ponadto ogłoszenia królików na str. przygarnij królika jak również adopcje.kroliki.net nie mogą się powielać.

tak, wolontariat tworzony przez ludzi, do grona których teoretycznie do niedawna przynależałaś, a z pewnością chciałaś przynależeć. wszystko się zgadza.  





nuka

  • Gość
Odp: Nasze króliki, Toruń i Bydgoszcz, cześć I
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 17, 2011, 00:34:41 am »
tyle razy, ile ktoś uderzy mnie i Magdę
tyle razy oddacie cios...


Wedel nie znalazł się na stronie adopcyjnej w zw. z brakiem możliwości nawiązania kontaktu z jego tymczasowym opiekunem,
to wyjaśniłam wcześniej


ogłoszenia królików na str. przygarnij królika jak również adopcje.kroliki.net nie mogą się powielać.
a to nowośc ... Informowałam ze ogłoszenie daje na obydwu stronach, miałam odpowiedź z przygarnijkrólika ze jeśli SPK zajmuje sie adopcją to kontakt jest do pośrednika SPK ale na stronie przygarnij ogłoszenie równiez widnieje. W przypadku Wedla na SPK nie ma zgłoszenia choć zgłoszenie czasowo było wczesniejsze

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Nasze króliki, Toruń i Bydgoszcz, cześć I
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 17, 2011, 00:40:59 am »
No właśnie o to chodzi, że nic w nim nie kupiłaś :)

A że nie odbierasz telefonów z nieznanych numerów to ja wiem - kiedyś wysłałam Ci paczkę, jak jeszcze wierzyłam, że potrzebujesz pomocy, ale jej nie odebrałaś. Kurier do Ciebie dzwonił no ale nie miałaś jego numeru i nie odebrałaś - bo skąd mogłaś mieć? :] Paczka wróciła do mnie.

Po Wedla ktoś się zgłosi, ale nie będziesz wyznaczać absurdalnych terminów w których wiesz, że nikt po niego nie przyjedzie.

I tak jak Ola napisała, możesz próbować Ty i inni nas zniszczyć, ale dzięki setkom osób (w tym Herbacie i po_sąsiedzku) będziemy zawsze błyszczeć - tylko trochę w innym rozumieniu niż Twoim i tej osoby którą zacytowałaś w wiadomości wysłanej do mnie i przekazanej Oli :)

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Nasze króliki, Toruń i Bydgoszcz, cześć I
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 17, 2011, 00:44:08 am »
tyle razy, ile ktoś uderzy mnie i Magdę
tyle razy oddacie cios...
A to tu już mnie rozbawiłaś :icon_rolleyes a ty myślałaś, że biblijne będą nadstawiać drugi policzek?? Mają mieć styl przeciwny do twojego?

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Nasze króliki, Toruń i Bydgoszcz, cześć I
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 17, 2011, 00:45:47 am »
W związku z przywołaniem tutaj imienia Wedla informuję, że nie pojawi się na stronie adopcyjnej, dopóki nie zostaną ostatecznie ustalone zasady współpracy z PK, nad którymi intensywnie pracujemy. Na szczęście dziewczyny z PK mają ogromne doświadczenie w adopcjach (dzięki, dziewczynki, za wszystko :bukiet ) , więc nie powinno to stanowić problemu. A do tego czasu cała GA trzyma kciuki za wyśmienity dom stały dla Wedla.
O zasadach współpracy z PK poinformujemy w oddzielnym wątku.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Nasze króliki, Toruń i Bydgoszcz, cześć I
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 17, 2011, 00:58:05 am »
Bośniaczku zamknij proszę ten temat a naszym toruńskim królikom założymy nowy bo tutaj już i tak bałagan się zrobił :)

A z Panią Bożeną przynajmniej ja już skończyłam dyskusję, wszystko co miałam do przekazania - przekazałam. Aczkolwiek całej tej sprawy (dot. tej osoby) nie jest jeszcze koniec.

Osobno wydzielimy też wątek małej z piwnicy.

Dziękuję  :roza:

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Nasze króliki, Toruń i Bydgoszcz, cześć I
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 17, 2011, 01:06:02 am »
Wątek zamykam. W innych wątkach bardzo proszę o trzymanie się tematu danego wątku.
Spokojnej nocy.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
Odp: Nasze króliki, Toruń i Bydgoszcz, cześć I
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 17, 2011, 22:50:31 pm »
Następnym razem proszę wszystkich, w tym nukę, o więcej wstrzemięźliwości. Proszę potraktować to jako upomnienie dla wszystkich uczestników tej dyskusji.