Autor Wątek: straszliwy ODÓR !  (Przeczytany 15523 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ziomek

  • Gość
Odp: straszliwy ODÓR !
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 19, 2011, 15:36:41 pm »
Klatkę kupiłam największą jaką znalazłam w sklepie-100 cm. Kuwetę ma dużą, narożną i już wiele razy przestawiałam ją pod szafę, bo tam się zawsze załatwia, ale nie pomogło, bo sam nigdy do niej nie wejdzie ;p. Jednak mam wrażenie że ona nie jest za wygodna dla niego więc chyba jednak kupię też taką dużą, jak dla kota, może to pomoże :)
Papierek nasączony siuśkami już wiele razy dawałam do kuwety, ale ostatnio już sobie odpuściłam bo mam wrażenie, że on nigdy się tego nie nauczy :) Jedyny postęp jaki zrobił w tym kierunku to kiedy zostawiam go na noc w klatce i tam jest całą noc to to, że wtedy sika do kuwety a nie po całej klatce jak to robił na samym początku.

Reasumując:
1.mam się przejmować, że uszak może być chory na jakąś chorobę z tych, które podawała Mysza?
czy może:
2.wykastrować królika za jakieś pół roku?
lub też:
3.wziąć się porządnie za naukę czystości, mimo że efektów po 2 miesiącach BRAK?

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: straszliwy ODÓR !
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 19, 2011, 15:52:39 pm »
Punkt 2 i 3 jak najbardziej ;) Wizyta u weta, chociaż po to by byc pewnym, że uszak nie jest chory, jest jak najbardziej wskazana :)


Offline Zara

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Astrid
  • Pozostałe zwierzaki: Pies Grapa, koty Grzmot i Batman
  • Za TM: Królik Luis, królik Duszek, pies Arpa, koń Avanti
Odp: straszliwy ODÓR !
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 19, 2011, 22:39:05 pm »
Mój król też na początku nie chciał się w narożnej załatwiać. Dopiero jak nauczył się do zwykłej to i do narożnej zaczął.

ziomek

  • Gość
Odp: straszliwy ODÓR !
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 20, 2011, 21:22:43 pm »
Wczoraj pobiegłam od razu do sklepu i kupiłam dużą prostokątną kuwetę :) i wydaje mi się, że korzysta z niej chętniej niż z tej narożnej ;p co nie zmienia faktu, że i tak muszę go pilnować żeby nie zasikał podłogi :D

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: straszliwy ODÓR !
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 20, 2011, 23:13:52 pm »
Super, że sytuacja jest prawie opanowana :) Teraz tylko czekać cierpliwie i uczyc korzystania do nowej kuwetki :) No i oczywiście- nie zrażać się, niepowodzenia w kąt i głowa do góry :) :doping: