Autor Wątek: Wszoly o krolika  (Przeczytany 4370 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sara09

  • Gość
Wszoly o krolika
« dnia: Sierpień 31, 2011, 20:50:57 pm »
Zakladam nowy watek bo nie moglam znalezc zbyt wiele informacji na moj problem. Moj krolis ma wszoly bylam z nim u weterynarza ten dal mu jakis zastrzyk ale niestety ten nie pomogl minal juz ponad tydzien a on ma ich moim zdaniem coraz wiecej. Wet kazal mi wymyc wszystkie rzeczy krolika woda z chlorem i tak zrobilam nawet pomylam wszystkie podlogi. Jakos przezylam ten smrod bo czego sie nie robi dla krolika. Ale nie wiem jak mu pomoc mieszkam w Holandii sa tu apteki dla zwierzat ale nie maja nic takiego dla krolika tylko dla kota i psa, a boje sie mu podac cos dla kota. Do tego weta juz nie pojade bo zastrzyk i tak mu nie pomogl i szczerze byl kosmicznie drogi. Probowalam juz chyba wszystkiego czesalam go kilkanascie razy dziennie udalo mi sie wyjac kilka ale nie usune ich calkowicie. Zastanawiam sie czy jezeli ogole krolika jakos mu to pomoze. Tylko nie sadze zeby dal mi sie ogolic. Dzwonilam do innego weta i ten powiedzial ze moze podac jedynie zastrzyk;/ Nie wiem co robic i jeszcze to ze krolik siedzi prawie caly czas w klatce. Nie moge go wypuszczac w domu bo jest strasznie ciekawski i wszedzie wchodzi. A wtedy poroznosi je wszedzie. Wychodzi jedynie na balkon ale tez nie za czesto bo jest okropna pogoda i co chwile pada. Jezeli ktos ma jakies pomysly lub doswiadczenie prosze o pomoc.

Offline MAS

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2469
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Tymon,Dudek
  • Pozostałe zwierzaki: świniaki Zorro&Garcia,
  • Za TM: szkoda pisać
Odp: Wszoly o krolika
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 31, 2011, 20:56:45 pm »

Offline Kuniaki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 579
Odp: Wszoly o krolika
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 31, 2011, 20:57:25 pm »
Nigdy się z czymś takim nie spotkałam, więc niewiele mogę powiedzieć... ale tu masz link do strony, na której jest opisany Twój problem.
http://www.miniaturkabeztajemnic.com/wszoly.html

Jak nazywał się ten zastrzyk, który królik dostał? Jeżeli Ivermektyna, to podaje się go dwa razy, w odstępach 10-14 dni. Czy tak było u Ciebie?

edit: Widzę, że w trakcie pisania MAS wyprzedziła mnie z linkiem.  :onajego

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Wszoly o krolika
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 31, 2011, 21:05:41 pm »
ja polecam zastosowanie preparatu ektopar- dwa razy w odstępnie 14 dni - bardzo skuteczny, wystarczy posmarować na karku



Sara09

  • Gość
Odp: Wszoly o krolika
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 31, 2011, 21:13:52 pm »
Szczerze wet nawet mi nie powiedzial co podaje ale z tego co widzialam to mieszal ze soba kilka preparatow. Na miniaturce juz czytalam tylko najgorsze jest to ze nie mam tu dostepu do podanych lekow. Bede musiala poprosic kogos zeby mi przyslal z Polski stronghold lub ektopar. Tylko ze moj krolis ma jedynie robaki zadnych zadrapan ani krwawiacych ran nie widze. To chyba nie jest az tak zle.Ale i tak nie ma co zwlekac. Dzieki za odp:)