Autor Wątek: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic  (Przeczytany 1149350 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline juta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2348
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1660 dnia: Grudzień 20, 2013, 19:03:53 pm »
Dziewczyny - trzymam mooocno kciuki!
Super!  :brawo:
Króliczki poszukują Wirtualnych Opiekunów!
http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13054.220.html

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1661 dnia: Grudzień 21, 2013, 00:07:35 am »
Do burmistrza- idziemy w poniedziałek.

Najpierw musimy porozmawiać z burmistrzem, potem ew. podpisać umowę, porozmawiać z Eneę, Transnetem, urządzić lokal. Potem pisać pisma do firm w sprawie pomocy :)

Andy- Kamień Pomorski jest godzinę drogi od Szczecina. Samochodem. Nawet gdyby ich program obejmował wyszczególniony wątek "króliki, gryzonie, fretki i ptaki domowe" to musiał by się zająć tym ktoś z Kamienia, nie ze Szczecina.
A program nie dotyczy tylko psów i kotów. Jest napisane "w szczególności' co nie oznacza "z wykluczeniem" ;)

rozmawialem ze znajomym dzis ktory wynajmowal na roznego rodzaju przedmiotowe dzialalnosci od gminy lokale w ciagu ostatnich lat i .... o ile go dobrze zrozumialem to moze miec miejsce (kombinacja ponizszych elementow) ktore moze trzeba bedzie wziac pod uwage
1. moze istniec poziom kosztu wynajmu lokalu uzytkowego w gminie jako minimalny (i moze sie okazac ze jest to wlasnie pln5+VAT) i wynikajacy z uchwaly rady gminnej w policach, trzeba bedzie wiedziec czy i jak to obejsc, zeby dostac znizke
2. w gre moze wchodzic platna z gory kaucja w wielkosci kilku-kilkunastomiesiecznego czynszu z metra
3. wszelkie adaptacje sa na koszt wasz i czesto sa bezzwrotne
4. trzeba wiedziec jakie sa ewentualnie warunki wypowiedzenia umowy najmu czy ograniczenia w wynajmnie lokalu (jesli funkcjonuje on jako "pomieszczenie handlowo - usługowe")  ... zwierzaki moga byc takim powodem, bo Jego zdaniem zwierzaki moga byc sliskim tematem (co innego wynajem na biuro, na dzialalnosc kulturalna a co innego, no i wlasnie, zwierzaki)
5.  i dalej ... sorry ale juz utonalem w ilosci przekazywanych info, czlowiek ma "leb jak sklep" i jesli chcecie to bede mogl podac tel do niego zeby cos doradzil on juz bezposrednio jak bedziecie mialy juz koncepcje spotkania etc

i powodzenia zycze
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Misokyaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3206
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Don Pedro Karramba i Pan Śledź
  • Za TM: Truffel, Fizia-Makrela
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1662 dnia: Grudzień 22, 2013, 21:16:56 pm »
Muszę powiedzieć, że jestem pod ogromnym wrażeniem!
Pamiętam jeszcze jak jeszcze kilka lat temu Iskra pojawiła się na forum. Wtedy w Szczecinie (z tego co kojarzę) nie było nawet Inspektora Adopcyjnego a teraz taka niespodzianka :)
Trzymam bardzo mocno kciuki za powodzenie misji i powstanie kolejnego króliczego zakątka.

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1663 dnia: Grudzień 22, 2013, 23:24:37 pm »
Misiokyaa- jak logowałam się na forum to bałam się własnego królika  :oh: A co by było, gdybym dostała jakiegoś z charakterem, a nie taką ciapę jak Axel?  :chory

Puszek został wykastrowanych jak również osunięto mu siekacze. Maluch już doszedł do siebie i szamie  :icon_biggrin
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline Kamulka84

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4093
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Koszalin
  • Moje króliki: Natka
  • Za TM: Niuguś, Chrumek, Zgodzia, Niuchenek vel Heniek
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1664 dnia: Grudzień 27, 2013, 19:46:58 pm »
Iskra, ja też uważam, że robisz dobrą robotę i masz wielgachne serce  :przytul: Jesteś niesamowita :)

Tymczasem u naszej tymczasowiczki Duni (która na stronie adopcyjnej wciąż funkcjonuje jako samczyk Danio  :zonka: :zonka: ) troche się dzieje :)

Po powtórce odrobaczania i badaniu kału okazało się, że pozbyliśmy sie kokcydiów :) Daniula ładnie chudnie - w tej chwili ma 2300kg. A w poniedziałek mamy umówiona sterylkę. To znaczy Dunia ma :P

Duńka bardzo zmieniła odkąd jest z nami, tzn stała sie bardziej radosna, żywsza, bardziej ruchliwa. Za to niezmiennie żąda miziania i noszenia jej na rękach najlepiej przez ok. 20h/dobę :P i przylepia się do każdego, kto poświęci jej uwagę. Jest wyjątkowo towarzyska, załatwia się tylko do kuwety i ogólnie to królik ideał :)
Zgodzia była z nami 5 lat 8 miesięcy 2 tygodnie i 6 dni
Heniu był z nami 7 lat 3 miesiące 2 tygodnie i 2 dni
[/url]

Zapraszamy http://forum.kroliki.net/index.php?topic=11135.new#new

Offline eyva

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 248
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1665 dnia: Styczeń 05, 2014, 16:05:15 pm »
ucichło tu jakoś...
cisza przed burzą?

Offline agata:]

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 207
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1666 dnia: Styczeń 05, 2014, 19:57:41 pm »
To może ja ożywię troszkę ten wątek zdjęciami słodziaka Teodora - Tedziego, który przebywa u nas na DT






Tedziu jest bardzo wesołym i pociesznym królisiem. Nie boi się ludzi, chętnie wskakuje na kolana i domaga się miziania. Aż żal pomyśleć, że jest u nas na chwilę...

Offline eyva

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 248
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1667 dnia: Styczeń 06, 2014, 02:10:41 am »
czy na przedostatnim zdjęciu to już miłość?  :krolik

Aż żal pomyśleć, że jest u nas na chwilę...
taa...
Ja juniora też miałam tylko na chwilę...
ta chwila się od 2012 już ciągnie... i_am_smiling

Offline agata:]

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 207
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1668 dnia: Styczeń 06, 2014, 12:18:50 pm »
czy na przedostatnim zdjęciu to już miłość?  krolik
raczej tolerancja. Niestety drugi z naszych królików bardzo Tedzia nie lubi...

Aż żal pomyśleć, że jest u nas na chwilę...
taa...
Teodor ma już wybrany dom stały, obecnie poszukiwany jest transport do Kalisza. Ale kto wie...:)

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1669 dnia: Styczeń 06, 2014, 15:15:22 pm »
królików będących na DT raczej chyba nie powinno się zaprzyjażniać... z tymi z którymi i tak zostaną rozdzielone :)
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1670 dnia: Styczeń 06, 2014, 20:00:43 pm »
królików będących na DT raczej chyba nie powinno się zaprzyjażniać... z tymi z którymi i tak zostaną rozdzielone :)

Tak brzmi teoria a życie często ją weryfikuje. Nie martw się emilia, Agata jeśli puszcza króliki razem to puszcza za moją wiedzą :)

A oto rodzeństwo Teodorka (chociaż Teodorek jeszcze też się załapał na jednym zdjęciu ;) ):
Biała- Albinka, czarny- Nuar, czarny z szarym brzuszkiem- Panda









Króliczki to efekt "króliczej wpadki" czyli niekontrolowanego spotkania samca z samicą. Mimo, że samiec jest po kastracji to zdążył machnąć jeszcze jeden miot- możliwe że za 6-8 tygodni do adopcji trafi jeszcze młodsze rodzeństwo tych maluchów.

Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1671 dnia: Styczeń 06, 2014, 20:03:11 pm »
Jakie piękne!!!
Króliczki to efekt "króliczej wpadki" czyli niekontrolowanego spotkania samca z samicą. Mimo, że samiec jest po kastracji to zdążył machnąć jeszcze jeden miot- możliwe że za 6-8 tygodni do adopcji trafi jeszcze młodsze rodzeństwo tych maluchów.
Ups, niezła przestroga :]
Rozumiem, że mama i tata (już bezpłodny ;-) są u właścicieli?
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1672 dnia: Styczeń 06, 2014, 20:04:57 pm »
o Iskra żyjesz ! Moze jakieś podsumowanko kiermaszu Szczecińskiego wrzucisz  :diabelek
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1673 dnia: Styczeń 06, 2014, 20:06:12 pm »
Jakie piękne!!!
Króliczki to efekt "króliczej wpadki" czyli niekontrolowanego spotkania samca z samicą. Mimo, że samiec jest po kastracji to zdążył machnąć jeszcze jeden miot- możliwe że za 6-8 tygodni do adopcji trafi jeszcze młodsze rodzeństwo tych maluchów.
Ups, niezła przestroga :]
Rozumiem, że mama i tata (już bezpłodny ;-) są u właścicieli?

No ups, bo przed tym miotem tatusiek zdążył już jedne maluchy machnąć ;) to jest przestroga pod tytułem: co może się stać w najgorszym przypadku gdy twoje króliki tej samej płci jednak nie okazują się tej samej płci.
Tak, są u właścicieli.

Solvieg- wybacz  :( ale do sesji zaliczeniowej i pracy przylazła mi grypa więc przypominam rasowego zombie. Zapomniałam o tym podsumowaniu  :chory
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1674 dnia: Styczeń 06, 2014, 20:08:16 pm »
Spoko -wybaczam :)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline martyna787

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1675 dnia: Styczeń 07, 2014, 13:03:23 pm »
Teodor ma już wybrany dom stały, obecnie poszukiwany jest transport do Kalisza.

Mam nadzieję, że transport się znajdzie i Teodor jak najszybciej trafi już do nas :) Wygłaskajcie go ode mnie :D

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1676 dnia: Styczeń 08, 2014, 01:13:28 am »
I kolejne newsy :)

Do nowego domu pojechał Dziki :) Docelowo ma być kumplem dla uszatej dziewczyny, zobaczymy jak pójdzie zaprzyjaźnianie :) Dostałam MMSem jego zdjęcie- Dziki aka Leoś (nowe imię) wyciągnięty i zadowolony. Co tam przeprowadzka, pełna micha ma być i wybieg i królik szczęśliwy :D

Jutro odbędzie się PA dla Albinki.

Pod opiekę SPK prawdopodobnie trafią w piątek dwa króliki- samiec i samica, porzucone w Policach. Obecnie króliki przebywają pod opieką lokalnego TOZu, mają również zostać na ich koszt wykastrowane oraz wysterylizowane. Piszę prawdopodobnie ponieważ stroną negocjującą przejęcie królików nie jestem bezpośrednio ja ;)
Niestety zdjęć nie mogę wstawić (jestem w pracy :P ) ale króliki można obejrzeć sobie tutaj: https://www.facebook.com/tozkolo.police/media_set?set=a.669144456471358.1073741846.100001274306336&type=1

U weterynarza była Cookie-  ponieważ ostatnimi czasy zaczęła się ślinić. Okazało się, że mała ma ropnia na żuchwie- wszystko wskazuje że od zęba/ów. Czeka ją RTG- i dalsza diagnoza. Mam nadzieję, że nie trzeba będzie usuwać zęba ale może okazać się to płonną nadzieją :( Ale trzeba myśleć pozytywnie- że na usunięciu ropnia się skończy.

Z początkiem roku- 2 stycznia- był kastrowany Ciapek jak również miał robione RTG szczęki. Maluch zniósł bardzo dobrze kastrację, RTG również na szczęście nie wykazało problemów z zębami. Dostaje antybiotyki w domu- i już coraz mniej pokichuje.

Koszt kastracji Ciapka, RTG, 3 wizyt oraz leków wyniósł 280zł- dla nas to bardzo duża suma :( Koszty leczenia Cookie nie są jeszcze znane, ale każdy kto miał królika z ropniem zdaje sobie sprawę że są to sumy zdecydowanie większe niż mniejsze.
W związku z tym bardzo prosimy o pomoc w sfinansowaniu kosztów leczenia Cookie. Darowizny można wpłacać na konto województwa zachodniopomorskiego ze Szczecinem:

03 2130 0004 2001 0516 7234 0011
Stowarzyszenie Pomocy Królikom
ul. Ringelbluma 3/21
01-410 Warszawa
Tytułem: Darowizna na leczenie Cookie


Obecnie pod opieką SPK w Szczecinie przebywa 20 królików. Poza Panem Woo- którego WO jest pani Joanna ( :bukiet ani jeden nie posiada wirtualnego opiekuna  :( :( Zupełnie nie wiem z jakiego powodu  :icon_frown Niektóre uszaki długo już czekają na dom stały- jak Stella czy Trufla.

 Obecnie w Szczecinie WO nie posiadają:

Stella- króliczka, której w tym roku "stuknie' już 7 lat. W takim wieku została pozbawiona domu... i przeszła swoje, ponieważ miała ropomacicze oraz guza na listwie mlecznej- za nią więc już dwie operacje pod narkozą. Stella to jednak "dzielna babuszka" jak określa ją dom tymczasowy- i dobrze zniosła obydwa zabiegi i raźnie pokicała do przodu. Mimo że określamy ją mianem "babuszki'- to wcale nie jest bardzo babuszkowata. Wiadomo- nie jest to już hiperaktywny maluch, ale ciekawości i siły życiowej mógłby jej pozazdrościć niejeden młokos. Może znajdzie się dobre serce które zechce ją przygarnąć chociażby wirtualnie?

Trufla- alias Szczurek. Czyli dzioucha prosto ze wsi która nabrała małomiasteczkowych manier. Ponieważ jest znana z faktu, że zabija ludzi swoimi strrrrrrrasznymi czerwonymi-laserowymi oczami poszukuje wirtualnego opiekuna. Którego nie da rady ukatrupić przez "internety"

Pieczarka- również wywodzi się z tej samej wsi co Szczurek, ale nie przyznaje się do wiejskiego rodowodu. Panna z klasą wielkiej miary, znana ze sloganu " albo Renia albo ja". Podobno do dzisiaj ma focha że padła odpowiedź "Renia".  :jezyczek:

Amiga- no i ostatnia wiejska panienka. Obdarzona również strrrrrasznymi oczami jednak bez morderczych skłonności. Słynna z tego, że za jedzenie pokocha absolutnie każdego. Posiadaczka pięknego puchatego futra, zwykle śnieżnobiałego, no chyba że akurat nie. To wtedy nie.

Jeann Anna- czyli "Nikt nie potrafi wymówić mojego imienia" aka "Truśka". W pewnych kręgach dorobiła się przydomku "dżoana". Jak sama twierdzi- od życia oczekuje ciszy, spokoju, miękkiego dywanu i pełnej miski. W zamian gotowa pozwalać się głaskać.

Cookie- kto widział i zna ten wie, że to niewielka uszata kobietka, która nie ma nic przeciwko towarzystwu innych uszaków obojga płci. Miała być "królikiem brązowym" ale dziwnym trafem okazało się, że ma wiele wspólnego z prawie każdym kolorem poza brązem  :D Obecnie zbiera fundusze na zabiegi dentystyczno- chirurgiczne

Pani Jesień- cóż więcej można o niej powiedzieć? Globtroterka i oaza spokoju, wielbiąca wolną przestrzeń.Mogła by śmiało startować w króliczej wersji PPD

Ciapek- uroczy, rudy łobuziak który nadaje nowe znaczeniu "spać jak zabity". Gdy śpi naprawdę masz wrażenie że jakimś cudem zmarł. Nie jest drogi w utrzymaniu- dobra, teraz nie jest. Zbiera na pokrycie kosztów prześwietlenia i kastracji.

Plama- czyli 'nazywam się Renia tylko Iskra wciąż o tym zapomina'. Piękna, plamiasta młoda dziewczyna o wesołym usposobieniu. Nie obrazi się, jeśli ktoś sfinansuje jej zabieg sterylizacji.

Scooby- jedyny pełnojajeczny samiec w kolekcji. W dodatku baran! Jeśli chcesz mieć królika z ADHD- to znaczy że chcesz mieć Scoobiego.

Pastylka- cierpi na syndrom "to ja tutaj rządzę". W związku z czym próbuje rządzić wszystkim i wszystkimi. Do dnia dzisiejszego nie rozumie, dlaczego miski jej się słuchają, a inne króliki i człowiek nie bardzo chcą. W końcu koty udało się zastraszyć... Idealna towarzyszka dla osoby gadatliwej- również gada! Co prawda istnieje podejrzenie, że są to nie do końca cenzuralne wyrazy z króliczego słownika, ale kto by się tam przejmował szczegółami.

Nikita- Nikita w sumie wyrusza w długą podróż do grodu Kraka, więc WO nie poszukuje :)

Nuar- czyli raczej dziewczynka chyba że jednak okaże się chłopcem. Lubisz małe, czarne, szybkie błyszczące... pojazdy? W takim razie królik z napędem na cztery łapy, w pełni zamortyzowany z chęcią zostanie twoim podopiecznym :)

Ronja- uszata która sprawia, że wiara w cuda ma się dobrze. Jeśli chcesz aby twój podopieczny miał historię w stylu Kopciuszka (młoda dziewczyna z głębokiej wsi tragicznym zrządzeniem losu trafiła do wielkiego miasta, gdzie odnalazła miłość... no prawie), to Roni będzie doskonałym wyborem :)

Puszek- królik-prawie-kasownik, czyli po usunięciu dolnych siekaczy. Lubiący towarzystwo człowieka i mizianie, niewybredny w jedzeniu- zje prawie wszystko. Poza sianem. Jeśli będzie pokrojone w kostkę. Lub paski :)

Jeśli chcesz objąć wirtualną któregoś z powyżej wymienionych królików napisz na adres: adopcje.wirtualne@kroliki.net oraz szczecin@kroliki.net
W e-mailu napisz: imię i miejsce pobytu królika jakiego chcesz objąć wirtualną opieką(czyli np. Stella ze Szczecina), sumę jaką chcesz go wesprzeć- z sumą minimalną 25 zł, bez kwoty maksymalnej  ;) , oraz informację czy twoje dane mogą być publicznie udostępnione a jeśli tak- to jakie ( np. Joanna Sz. z Warszawy lub nxxxxxxxd z forum :). Można również pozostać całkowicie anonimowym )

Zdeklarowaną sumę bardzo prosimy o wpłacenie na konto województwa zachodniopomorskiego:
03 2130 0004 2001 0516 7234 0011
Stowarzyszenie Pomocy Królikom
ul. Ringelbluma 3/21
01-410 Warszawa
 Tytułem przelewu: WA-imię królika-ze Szczecina- miesiąc za który dokonywana jest wpłata- nick/imię

W zamian dostajesz:
- pakiet bobków swojego podopiecznego  :icon_cool Do odbioru własnego
- najświeższe informacje
- aktualne zdjęcia
- satysfakcję z pomocy potrzebującemu



Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1677 dnia: Styczeń 08, 2014, 08:55:06 am »
Iskra, boskie te opisy!!!! :D jeszcze gdybyś odrzuciła foty, zwłaszcza tych czerwonookich, krwiożerczych bestii  :diabelek tłumy chętnych WO będą walić drzwiami i oknami.

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1678 dnia: Styczeń 08, 2014, 08:58:49 am »
Mam pytanie : czy Teodor i reszta to na prawdę rodzeństwo?
Bo reszta to gładkowłose a Teo kędzierzawy aż do bólu. Na marginesie dodam,że wie chłopak jak sie ustawić , spanie na ciepełku jest lepsze niż obok. Widać, że pieszczoszek rośnie
Iskra masz we mnie fankę za takie posty. Tylko nie pisz  na drugi raz ,,,stuknie 7 lat " . Wszak kobiecie lat się nie liczy a przypominać nie należy wcale.
Co dalej w kwestii lokalu?

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1679 dnia: Styczeń 08, 2014, 09:06:44 am »
czy Teodor i reszta to na prawdę rodzeństwo?
może on po listonoszu taki ;)
mam nadzieję, że oprócz genialnych opisów Iskra jeszcze podsumowanie kleci  :diabelek

Ajajaja, wybacz  :DD  Zgłoszono cię  :diabelek- Iskra
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2014, 09:37:52 am wysłana przez Iskra »
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa