Króliczy targ > Giełda użytkowników - rzeczy nowe lub używane

SPK przyjmie kocyki, ręczniczki itp :P

(1/15) > >>

milka37:
Kochani :)

Bardzo prosimy o wsparcie adopcyjnych bąbelków reczniczkami, kocykami itp.

Jak wiadomo, nie każdy króliś, który jest pod naszą opieką ma swoją własną klateczkę, czy inne wyposażenie. Pierwsze dni w nowym domu czy stałym czy tymczasowym zazwyczaj są dla naszych podopiecznych steresujące, zwłaszcza z uwagi na nowe zapachy. Staramy się więc, żeby każdy króliczek miał chociaż na te pierwsze dni kocyk przesiąknięty własnym zapachem :)

Dlatego też zwracamy się do Was z prośbą o pomoc przy organizacji materiałów do przekopywania, spania (często niestety tez siusiania :P), będziemy bardzo wdzięczni za wsparcie :)
 :bukiet

mysza:
Milka, spadłaś mi jak z nieba! Już miałam oddac ręczniki do naszego RSPCA, kolor brąz i niebieski ( w sam raz dla samczyka i samiczki) :D

Używane, wyprane po 2 razy w orzechach piorących :) Parę moge przesłać, 2 zostawie dla moich pociech :)

W zestawie są małe, średnie i większe ręczniki frote :)

Podaj adres na który mozna je przesłać :)
 

Blacky:
O proszę - ja też mam ze 2-3 ręczniki do oddania. Niektóre mają poprzecierane małe dziurki, mam nadzieję, że to nie przeszkadza?

Mel:
Niedługo będę robić zakupy w IKEI dla moich Uszu, więc wezmę
też coś dla podopiecznych SPK ;).
Tylko czy chodniczki również się nadadzą?

milka37:
Blakcy, nie przeszkadza :)
Mel, wszystko się przyda :) Ja w Ikei kupuję czasami dla uszaków takie błękitne kocyki za ok 6 zł, pewnie wyjdzie taniej niż chodniczki :P

Dziękuję Wam za odzew :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej