Autor Wątek: Muszę się p[rzyznać dp czegoś...  (Przeczytany 5355 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Króliczyca123

  • Gość
Muszę się p[rzyznać dp czegoś...
« dnia: Marzec 12, 2011, 17:01:26 pm »
Lola wcale nie urodziła. Myślałam że jest w ciąży (tak powiedzieli w zoologicznym) a moja siostra kiedy wyjechałam na wieś napisała tu te bzdury. Bardzo przepraszam. Można usunąć ten temat.

Offline mala

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 76
Odp: Muszę się p[rzyznać dp czegoś...
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 12, 2011, 18:11:35 pm »
Ładnie... W tym miejscu powinnam przekląć, dzieci się bawią i nikt ich nie blokuje a mi ktoś założył bana na adres ip tylko dlatego, że pod nim istnieje inne konto, na które nie mam wpływu. Dzieci się bawią a użytkownikom, którzy co roku wspierając działania SPK przekazują 1% podatku blokuje się dostęp. Nie mogę się zalogować gdyż ciągle wyświetla mi się komunikat:

"Przykro nam, nie wolno ci wysyłać wiadomości normalnych i prywatnych na tym forum."

SPK nie dba o swoich ofiarodawców i zarazem użytkowników forum. Mam żal, głownie do osób odpowiedzialnych za administrację forum, gdyż przebywając w domu nie mam możliwości zasięgnięcia porady czy choćby zalogowania się na forum (oczywiście mogę to zrobić, tak jak np. pisząc w tej chwili ale tylko  m.in. dzięki uprzejmości znajomych, w pracy i w jakimkolwiek innym miejscu gdzie przebywam). Zawiodłam się na działaniach jakie stosowane są na forum. Sprawa była wyjaśniana z administratorem forum, który nic w moim przypadku nie zmienił.

Widać, że zabawa jest dozwolona. Innym blokuje się dostęp. Gratulacje.
I jeszcze brakuje tylko tego aby ktoś zablokował mi login.

Wiem, że to nie miejsce do wylewania żalów i powinno się to załatwiać poza forum, jednak czytając powyższy post i znając moją sytuację wkurzyłam się.

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: Muszę się p[rzyznać dp czegoś...
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 12, 2011, 18:21:59 pm »
Ładnie... W tym miejscu powinnam przekląć, dzieci się bawią i nikt ich nie blokuje a mi ktoś założył bana na adres ip tylko dlatego, że pod nim istnieje inne konto, na które nie mam wpływu. Dzieci się bawią a użytkownikom, którzy co roku wspierając działania SPK przekazują 1% podatku blokuje się dostęp. Nie mogę się zalogować gdyż ciągle wyświetla mi się komunikat:

"Przykro nam, nie wolno ci wysyłać wiadomości normalnych i prywatnych na tym forum."

SPK nie dba o swoich ofiarodawców i zarazem użytkowników forum. Mam żal, głownie do osób odpowiedzialnych za administrację forum, gdyż przebywając w domu nie mam możliwości zasięgnięcia porady czy choćby zalogowania się na forum (oczywiście mogę to zrobić, tak jak np. pisząc w tej chwili ale tylko  m.in. dzięki uprzejmości znajomych, w pracy i w jakimkolwiek innym miejscu gdzie przebywam). Zawiodłam się na działaniach jakie stosowane są na forum. Sprawa była wyjaśniana z administratorem forum, który nic w moim przypadku nie zmienił.

Widać, że zabawa jest dozwolona. Innym blokuje się dostęp. Gratulacje.
I jeszcze brakuje tylko tego aby ktoś zablokował mi login.

Wiem, że to nie miejsce do wylewania żalów i powinno się to załatwiać poza forum, jednak czytając powyższy post i znając moją sytuację wkurzyłam się.

Sprawę poruszyłam raz jeszcze, wysyłając wiadomośc do administratora. Pod Twoim IP kryje się osobnik zablokowany (nie wiem czemu go zablokowano.zbanowano) i najprawdopodobniej to ma pływ na Twoje IP :) Mam nadzieję, że sprawa niebawem sie wyjaśni :)



Króliczyca123

  • Gość
Odp: Muszę się p[rzyznać dp czegoś...
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 12, 2011, 18:32:21 pm »
Nie rozumiem...?

nuka

  • Gość
Odp: Muszę się p[rzyznać dp czegoś...
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 12, 2011, 18:33:35 pm »
Króliczyca123 czytaj ze zrozumieniem, mysza odpowiada Małej nie Tobie.

Króliczyca123

  • Gość
Odp: Muszę się p[rzyznać dp czegoś...
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 12, 2011, 18:34:56 pm »
Oj nie zauważyłam jej sorki :)

EDIT:

Mała- napisałam to bo się chciałam przyznać do siostry, ale ty masz do mnie o coś pretensje?!

Proszę uzywać opcji "modyfikuj". Posty scalam. Mysza
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2011, 18:38:18 pm wysłana przez mysza »

nuka

  • Gość
Odp: Muszę się p[rzyznać dp czegoś...
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 12, 2011, 18:38:27 pm »
Oj nie zauważyłam jej sorki usmiech2
zalecam więcej czujności i czytanie wszystkich postów nieprzeczytanych a nie wyłacznie ostatniego

Króliczyca123

  • Gość
Odp: Muszę się p[rzyznać dp czegoś...
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 12, 2011, 18:42:54 pm »
po prostu zjechałam za nisko, zawsze czytam wszystkie ale mi myszka nawala i nie zauważyłam///

Offline mala

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 76
Odp: Muszę się p[rzyznać dp czegoś...
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 12, 2011, 21:05:31 pm »
Mysza jesteś wielka, bardzo dziękuję za pomoc :)

Mała- napisałam to bo się chciałam przyznać do siostry, ale ty masz do mnie o coś pretensje

Nie mam do Ciebie o nic pretensji, miałam żal do osób administrujących forum. Sprawa została już wyjaśniona, za co jeszcze raz bardzo dziękuję. Szczególnie za tak szybką reakcję i pomoc.

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
Odp: Muszę się p[rzyznać dp czegoś...
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 12, 2011, 22:11:41 pm »
Nie rozumiem Pani zdenerwowania. Po prostu źle przeczytałem Pani wiadomość i zrozumiałem, że siostra się nie przyznała do posiadania konta na naszym forum. Nie rozumiem też czemu przez taką błahostkę, w zasadzie nieporozumienie, Pani tak negatywnie wypowiada się o naszym stosunku do użytkowników. Mam nadzieję, że potraktuje to Pani jako zwykłe nieporozumienie i zmieni swoje zdanie na temat SPK.

Następnym razem proszę o trochę więcej cierpliwości i zrozumienia.

/EDIT/

Wyjaśnię sprawę, żeby inni ją zrozumieli: użytkowniczka zgłosiła się do mnie z powodu problemów z pisaniem na forum. Prosząc ją o dwie czynności (najpierw zalogowanie się na forum, a później podanie dostawcy internetowego) ustaliłem, że problemem było konto usunięte przez innego użytkownika. Dostałem również informację, że siostra przyznała się do posiadania konta co nieopatrznie zrozumiałem, że się nie przyznała. Poprosiłem więc o upewnienie się czy nikt z gospodarstwa domowego nie był użytkownikiem forum.
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2011, 22:20:14 pm wysłana przez tajniak »

Offline mala

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 76
Odp: Muszę się p[rzyznać dp czegoś...
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 12, 2011, 23:11:33 pm »
Nie rozumiem Pani zdenerwowania.

Zdenerwowanie wynikało z braku reakcji. Nie wpadłam na to, że mógł Pan źle przeczytać moją wiadomość. Po prostu ostatnia wymiana maili, w której napisałam o przyznaniu się innego użytkownika do konta i późniejsza Pana odpowiedź świadczyła o tym, że to, że istniało jedno konto wyklucza możliwość aby pod tym samym adresem ip było drugie (teraz już wiem, że to było Pańskie niedopatrzenie a następnie związane z tym moje złe odebranie Pańskiej wiadomości), dlatego też następnie napisałam o stosunku administratorów forum do użytkowników. Zdanie na temat funkcjonowania forum, które "jest częścią" SPK zmieniłam - jest pozytywne. Nigdy nie kwestionowałam działań samego Stowarzyszenia. Cały czas je jak najbardziej popieram, po prostu miałam ogromny żal, że nic z tym nie można zrobić i blokuje mi się dostęp.  Nie było to złe zdanie na temat samego SPK i jego działań, dotyczyło to funkcjonowania forum, które mimo wszystko należy do SPK. Jak się okazało całą sprawę można było bardzo szybko załatwić.