Autor Wątek: Pilna rada, proszę o pomoc.  (Przeczytany 12262 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wataha

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2099
  • Płeć: Kobieta
Odp: PILNA RADA,PROSZĘ O POMOC
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 26, 2011, 21:27:07 pm »
Tocha znam to :D Uwielbiam jak mój królas robi "głupa", bo doskonale wie że nie można wchodzić za łóżko i jak mu się nudzi i chce zrobić psikusa to zawsze się tak skrada a jak zobaczy że się odwracam to sobie nagle tam podskakuje i powoli kica w inną stronę że niby przypadkiem tam się znalazł :D

Offline magda=)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2813
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Lukier
  • Za TM: Kruszynka, Maro i Mała Niusia
Odp: Pilna rada, proszę o pomoc.
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 26, 2011, 23:09:39 pm »
Mój Lukier nic nie niszczy, no nie licząc parę poprzegryzanych kabli... ale to było na początku  :diabelek . Natomiast dzisiaj w pokoju Maro znalazłam obgryzioną szafę i wyrwaną listwę przypodłogową... widać, że bardzo jej się w nocy nudziło :oh:
Suwaczek z babyboom.pl" border="0 

Is­to­ty ludzkie to je­dyny ga­tunek zwierząt, których szczerze się obawiam.

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Pilna rada, proszę o pomoc.
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 26, 2011, 23:26:01 pm »
Król nie był szczepiony

codziennie dostawał marchewkę jabłko

Popełniłeś sporo błędów w żywieniu i w opiece - poczytaj polecane przez dziewczyny strony zanim przyjmiesz kolejnego uszaka. Ale nie zamartwiaj się, wiele osób tu obecnych też je kiedyś popełniała - ze mną na czele. Dopiero przed adopcją królika z SPK nadrobiłam braki w wiedzy.

Bardzo proszę o liczne komentarze porady opinie ,czy król umarł z mojej winny,czy też nie.

To możliwe, że umarł w związku ze złymi warunkami, ale wcale nie konieczne. Jabłka w dużych ilościach mogą powodować wzdęcia, za mało ruchu może powodować pogorszenie trawienia, a połączenie złej diety i małej ilości ruchu to już według mnie spore ryzyko. Ale nie ma co tak do sprawy podchodzić i rozpatrywać jej w kategorii winy - trzeba nadrobić braki w wiedzy i dopilnować, żeby w przyszłości wszystko już było dobrze. :)
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog