Autor Wątek: królik i tapeta  (Przeczytany 5267 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

edytar

  • Gość
królik i tapeta
« dnia: Styczeń 29, 2006, 15:55:02 pm »
Witam
mam problem z moim kochanym królikiem, który powoli zaczyna mnie przerastać-strasznie obgryza tapety i to staje się nie do wytrzymania.
Królik praktycznie jest zamykany w klatce tylko na noc, tak to biega sobie swobodnie po domu.
Wcześniej zdarzalo mu się czasami gdzieś nadgryź tapetę,ale teraz zajmuje się tylko tym i to jakby robił to złośliwie-cały dom zdemolował, nie pomaga pryskanie tapet specjalnym płynem a nie chciałabym aby byl cały czas w klatce zamknięty tym bardziej że jak jest zamknięty w klatce i słyszy że się ktoś kręci po domu to wali w klatkę łapami bez opamiętania.
Może ktoś zna jakiś sposób żeby odwrócić jego uwagę od tapet.

Daria

  • Gość
królik i tapeta
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 29, 2006, 20:14:44 pm »
Nie wiem może spróbuj mu zostawićpare rolek po papierze toaletowym, jakieś kartony, itp.
Na niektóre króliki działa, ale mója wciąż zwraca uwage tylko na tapety  ;-)

Katasza

  • Gość
królik i tapeta
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 29, 2006, 22:22:41 pm »
gdzies juz kiedys pisalam ze niektore "egzemplarze" sa po prostu "niereformowalne". np. moje dwa ryjki. potwory z nich straszne. naszczescie nie mam tapet, ale mam farbe i tynk na scianach :d a wlasciwie nie w kazdym miejscu...
sprobuj odrocic uwage krolika zabawkami, wlasnie jak pisze Daria. rolki po papierze toaletowym, kartony, kulki z gazet itp. moze on sie mimo tego, ze biega caly dzien nudzi?

Marta29

  • Gość
królik i tapeta
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 05, 2008, 12:50:58 pm »
Ja mam ten sam problem. Króliczki po prostu kochają to robić. Nic nie daje odwracanie uwagi. Tusiek i Tosiek już dobrały się do ścian. Myślę że im nie zaszkodzi.    
Mam pytanie czy białe bobki są z tym czymś związane???

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
królik i tapeta
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 05, 2008, 19:08:15 pm »
biale bobki u krolika :wow to jest nienormalne
jak krolik ma do gryzienia kartony to nie powinien gryzc scian
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
królik i tapeta
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 05, 2008, 19:13:21 pm »
Reniu, wytłumacz to proszę moim wiercipiętom :P  mają karton wypełniony siankiem, mają różnej maści rolki po papierze,gałązki,  maskotki...a i tak gryzą ściany i meble  :bejzbol
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey