Autor Wątek: Bardzo pilne! Podróż!  (Przeczytany 3809 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Króliczyca123

  • Gość
Bardzo pilne! Podróż!
« dnia: Luty 19, 2011, 16:04:15 pm »
Rodzice chcą pojechać z nami nad morze w te wakacje (2011r.) i chcą już teraz zarezerwować bo to bardzo popularne miejsce. Sęk w tym, że rodzice nie zgadzają się na zabranie królika, Do tej pory zgadzali się, ale teraz twierdzą że nie będę miała dla niej czasu (szczególnie jeśli będe miała też 2). No ale ja przysięgam, będe miała czas, będą latały po pokoju conajmniej 3 godziny dziennie przysięgam! Jak ich namówić? A i jeszcze jedno dokładnie co trzeba takiemu maluchowi zabrać? Podróż będzie trwała ok. 6-7 godzin. Jak zająć się Lolą w podróży żeby się nie stresowała?

EDIT:

Acha i jeszcze ja nie mam transporterka to jak ją wziąć? W klatce 80cm?  Ale ona już urodzi, przecież ona ma rodzić mniej-więcej w środę 23 lutego! A małe dom mają już zapewniony. A hotel przyjmuje kicki :)
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2011, 16:36:23 pm wysłana przez Króliczyca123 »

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bardzo pilne! Podróż!
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 19, 2011, 16:09:08 pm »
Króliczyca w wątku na forum napisałaś, że masz króliczyce w ciązy, a teraz piszesz, że chcesz ją zabrać na wakacje :/ Nie rozumiem. Najpierw odchowaj młode, zapewnij im stałe domy, wysterylizuj samiczkę i nie dopuszczaj do samca. Pozniej możesz myśleć co z wakacjami. Przeszukaj forum, opcja "szukaj" nie gryzie. Nawet w tym dziale jest napisane co zabarć ze sobą, temat jest podwieszony.

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12082
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Bardzo pilne! Podróż!
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 19, 2011, 16:12:08 pm »
Ja bym radziła zamknąc ten temat poniewaz odpowiedzi na te pytania są o wątek wyżej.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Bardzo pilne! Podróż!
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 19, 2011, 16:13:50 pm »
To nie jest bardzo pilne, jak sugerujesz w temacie :]

Skąd wiesz, ile królików będzie z Wami w wakacje? Masz ciężarną królicę, która nie wiadomo ile będzie miała młodych i czy tak superszybko wszystkie znajdą domy...
Dla królika będzie mniej stresujące, jeśli zostanie w domu i ktoś się będzie nim opiekował, niż zabieranie go - potencjalnie w upał - na 7-godzinną wycieczkę w obce miejsce. Poza tym nie każdy hotel czy pensjonat zgadza się na turystów ze zwierzętami.

O akcesoriach w podróży są tematy na forum - użyj wyszukiwarki.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan