Autor Wątek: [OPOLE] Bluelek czeka na swoją szansę  (Przeczytany 20431 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kangurka

  • Gość
Odp: [OPOLE] Bluelek czeka na swoją szansę
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 17, 2011, 08:57:51 am »
Sliczny Krolas, jak sie miewa??

Offline j_j

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 741
  • Lokalizacja: Opole
  • Moje króliki: Dumbo & Pysia, Popo & Nelson
Odp: [OPOLE] Bluelek czeka na swoją szansę
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 18, 2011, 10:31:01 am »
Królas miewa się dobrze, jest tak uroczy i przytulaśny że słów mi brak na opisanie jego zachowania. Nigdy nie widziałam króliczka który tak bardzo by lgnął do ręki. Postaram się zrobić jakieś zdjęcia w weekend i wstawić.

Offline AgaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 329
  • Płeć: Kobieta
Odp: [OPOLE] Bluelek czeka na swoją szansę
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 18, 2011, 14:54:21 pm »
piękny jest! prosimy o więcej zdjęć :) jestem pewna, że szybko znajdzie kochający dom :)

nuka

  • Gość
Odp: [OPOLE] Bluelek czeka na swoją szansę
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 18, 2011, 15:50:58 pm »
JJ, masz pięknego gościa :)
Z tego co piszesz nie tylko urodziwy ale i całusny kawaler jest z tego błekitnookiego miluszka. Dwunożny tata tez dostaje cmoki uszate czy tylko mamuśka dostepuje tego zaszczytu??

Domku stały kochający równie mocno jak dom tymczasowy gdzie jesteś??

Offline j_j

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 741
  • Lokalizacja: Opole
  • Moje króliki: Dumbo & Pysia, Popo & Nelson
Odp: [OPOLE] Bluelek czeka na swoją szansę
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 19, 2011, 13:47:22 pm »
Bluelkiem zajmujemy się na zmianę, z mały reaguje tak samo na mnie jak i na męża :). Przy chwili spokoju wkleję zdjęcia wybaczcie ze nie teraz Dumbo mi się rozchorował i trochę nie w głowie mi cykanie fotek.

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: [OPOLE] Bluelek czeka na swoją szansę
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 26, 2011, 19:26:37 pm »
Asiu, co tam Bluela słychać? W końcu zajarzył do czego służy kuweta?

Offline Zajec

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 99
  • Płeć: Kobieta
Odp: [OPOLE] Bluelek czeka na swoją szansę
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 02, 2011, 23:46:13 pm »
Cudaśny!!!

Z chęcia bym wzieła takiego przytulasa, może nauczył by moją Saszkę trochę czułości, bo ona jest dzikusem :) Szkoda, ze on tak daleko (Opole, tak?), bo moze wziela bym go na DT, to chyba dobry sposob na sprawdzenie,czy moja krolica bedzie akceptowac drugiego krola?

Pozdrawiam
Jeszcze trochę pokicać, poczuć wysoką trawę pod sobą i bezkresne niebo nad uszami- to Wielka sprawa jest :) Eh, pokicać jeszcze...

www.DomoweZapleczeInspiracji.blogspot.com

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: [OPOLE] Bluelek czeka na swoją szansę
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 03, 2011, 07:40:50 am »
Zajec, Bluelek jest w DT i tam spokojnie może czekać na DS, nie ma sensu ciągle przenosić króla z DT do DT. To dla niego duży stres.

Jeśli oferujesz DT dla któregoś z biedaków do zgłoś się do SPK adopcje@kroliki.net

Pozdrawiam 

Offline dorkas

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 169
  • Płeć: Kobieta
Odp: [OPOLE] Bluelek czeka na swoją szansę
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 03, 2011, 17:30:14 pm »
Cudaśny!!!

Z chęcia bym wzieła takiego przytulasa, może nauczył by moją Saszkę trochę czułości, bo ona jest dzikusem :) Szkoda, ze on tak daleko (Opole, tak?), bo moze wziela bym go na DT, to chyba dobry sposob na sprawdzenie,czy moja krolica bedzie akceptowac drugiego krola?

Pozdrawiam


o nie, przepraszam. ja zgłosiłam chęć adopcji Bluelka:-)

Offline Samogonny Mefisto

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
Odp: [OPOLE] Bluelek czeka na swoją szansę
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 04, 2011, 13:00:10 pm »
Królas przepiękny! I te nietypowe niebieskie oczy, marzenie. ; )) Także śliczne ma umaszczenie, takie inne niż normalnie. Szkoda, że już taki duży bo może bym się skusiła na adopcję.
~ Stwierdzenie, że zakaz tortur jest absolutny i bezdyskusyjny, stanowi przejaw takiego
 samego fundamentalizmu, jaki wraża się wprzekonaniu o całkowitym i bezwarunkowym zakazie aborcji." - J.M.
~

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: [OPOLE] Bluelek czeka na swoją szansę
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 04, 2011, 13:02:41 pm »
Szkoda, że już taki duży bo może bym się skusiła na adopcję.

powiadasz duży ??
On jest malutki przecież  :zonka:

Offline Samogonny Mefisto

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
Odp: [OPOLE] Bluelek czeka na swoją szansę
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 04, 2011, 13:10:48 pm »
W porównaniu do mojego maleństwa to jest duży. ;p Fakt, źle to ujęłam. Jest starszy. Najchętniej zaadoptowałabym królika w podobnym wieku by jeden nie odszedł wcześniej, a drugi pozostał sam. Tak byłoby najlepiej.
Z drugiej strony skoro nie ma pewności do kastracji to obawiałabym się że mogłyby mi się rozmnożyć, a to byłby problem. ;<<
~ Stwierdzenie, że zakaz tortur jest absolutny i bezdyskusyjny, stanowi przejaw takiego
 samego fundamentalizmu, jaki wraża się wprzekonaniu o całkowitym i bezwarunkowym zakazie aborcji." - J.M.
~

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Odp: [OPOLE] Bluelek czeka na swoją szansę
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 04, 2011, 13:21:08 pm »
Mefisto, królik zawsze może odejść wcześniej, nigdy tego nie przewidzisz... Choroby są podstępne, nie zawsze da się ich uniknąć czy wyleczyć.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Offline Samogonny Mefisto

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
Odp: [OPOLE] Bluelek czeka na swoją szansę
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 04, 2011, 13:36:31 pm »
Co prawda to prawda, niestety życie jest okrutne. Zdążyłam sie o tym przekonać nie jeden raz.
No, ale widać Dorkas pierwsza się zgłosiła do adopcji więc trzymam za nią kciuki. ; ))
~ Stwierdzenie, że zakaz tortur jest absolutny i bezdyskusyjny, stanowi przejaw takiego
 samego fundamentalizmu, jaki wraża się wprzekonaniu o całkowitym i bezwarunkowym zakazie aborcji." - J.M.
~

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: [OPOLE] Bluelek czeka na swoją szansę
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 04, 2011, 13:38:10 pm »
Kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia. Pośrednik wybierze dla Bluelka najlepszy domek.

Offline Samogonny Mefisto

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
Odp: [OPOLE] Bluelek czeka na swoją szansę
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 04, 2011, 13:46:08 pm »
Wiem.. ale głupio by mi było gdyby okazało się, że królas trafiłby do mnie, a nie do Dorkas, a widzę jak jej bardzo zależy jak się stara jak poświęca swój czas na czytaniu o królikach i robi to z taką miłością - tak przynajmniej ja to odbieram. ; ))
~ Stwierdzenie, że zakaz tortur jest absolutny i bezdyskusyjny, stanowi przejaw takiego
 samego fundamentalizmu, jaki wraża się wprzekonaniu o całkowitym i bezwarunkowym zakazie aborcji." - J.M.
~

Offline dorkas

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 169
  • Płeć: Kobieta
Odp: [OPOLE] Bluelek czeka na swoją szansę
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 04, 2011, 17:31:39 pm »
Kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia. Pośrednik wybierze dla Bluelka najlepszy domek.

Kitty, przyznam,  że nie wiedziałam, iż może tak być jak piszesz - tzn parę zgłoszeń na danego królika.
w takim razie czy ja wcześniej się o tym dowiem, że nie dostanę Bluelka? bo teraz to już nie wiem czy czekać na niego, czy odpuścić i szukać innego uszatka.

a szkoda, bo się nastawiłam na Bluesia:-(

Offline dorkas

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 169
  • Płeć: Kobieta
Odp: [OPOLE] Bluelek czeka na swoją szansę
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 04, 2011, 17:36:24 pm »
Samogonny, staraj się o adopcję Bluelka jeśli chcesz - ja (tak jak napisałam do Kitty) nie sądziłam, że może być parę zgłoszeń na jednego królisia. W sumie to masz chyba troszkę bliżej do Opola aniżeli ja - z Zabrza.

Ale szkoda, bo się już nastawiłam - no, ale to nie reguła.

pozdrawiam

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: [OPOLE] Bluelek czeka na swoją szansę
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 04, 2011, 17:55:26 pm »
dorkas, to nie jest wyścig, kto pierwszy ten lepszy. Tutaj priorytetem jest dobro zwierzaka i szukamy dla niego najlepszy domek.
Zdarza się, że kilka osób zgłasza się na jednego królika.

Bluelek to króliczek po przejściach, już po raz trzeci szuka domku, dlatego chcemy dla niego jak najlepiej.

Tak więc wszystko zależy od pośrednika adopcyjnego, z którym masz kontakt :)
Skoro zgłosiłaś chęć adopcji Bluela to czekaj na odpowiedź pośrednika :)

Powodzenia




Offline Samogonny Mefisto

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
Odp: [OPOLE] Bluelek czeka na swoją szansę
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 04, 2011, 22:20:03 pm »
Tak jak mówiłam wcześniej nie czułabym się dobrze gdyby okazało się, że to ja dostanę królasa. Po prostu chciałąbym aby zarówno on jak i ty Dorkas byli szczesliwi dlatego trzymam mocno kciuki! xP
~ Stwierdzenie, że zakaz tortur jest absolutny i bezdyskusyjny, stanowi przejaw takiego
 samego fundamentalizmu, jaki wraża się wprzekonaniu o całkowitym i bezwarunkowym zakazie aborcji." - J.M.
~