Autor Wątek: Ile kosztuje kastracja ze zniżką SPK-owską?  (Przeczytany 4378 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline agu_gu88

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
Ile kosztuje kastracja ze zniżką SPK-owską?
« dnia: Styczeń 25, 2011, 19:08:54 pm »
Witam,
chciałam spytać czy ktoś kastrował królisia ze zniżką SPK-owską? tzn ze SPK kastruje i im się płaci przed adopcją uszaka.

Offline sayaha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 425
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Moje króliki: Choco, Lilo
  • Pozostałe zwierzaki: Bazyl
  • Za TM: Kula
Odp: Ile kosztuje kastracja ze zniżką SPK-owską?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 25, 2011, 19:24:02 pm »
Ja w ogóle pierwsze słyszę o zniżce SPK, chętnie czegoś więcej się o niej dowiem

Offline Misokyaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3206
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Don Pedro Karramba i Pan Śledź
  • Za TM: Truffel, Fizia-Makrela
Odp: Ile kosztuje kastracja ze zniżką SPK-owską?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 25, 2011, 20:25:28 pm »
Z tego co mi wiadomo nie ma czegoś takiego jak "zniżka SPK'owska". ;)
Owszem Stowarzysznie ma niższe ceny u weterynarzy z racji na ilość leczonych zwierząt, jednak jeżeli królik jest przed adopcją wykastrowany to wpłata na konto SPK jakichkolwiek pieniążków jest tylko dobrą wolą nowego właściciela uszaka - oczywiście mile widzianą.
Jeżeli królik zostaje oddany niewykastrowany, bo np. SPK nie ma na to chwilowo środków lub uszak jest za młody, pozostaje to już "problem" nowego właściciela uszaka.

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: Ile kosztuje kastracja ze zniżką SPK-owską?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 25, 2011, 20:46:16 pm »
Ewentualnie jest jeszcze taka mozliwosc: Krolik przebywa w DT w ktorym jest dostep do kroliczego weta np. w Krakowie. I gdy juz wiemy, ze uszak trafi do nas, a dajmy na to nie chcemy 'brac udzialu' w kastracji bo nie czujemy sie na silach, bo nie mamy dobrego weta itd. to mozna dogadac sie z DT, ze damy kase na zabieg i odbierzemy uszaka po zabiegu.
Ale to juz trzeba dogadac z dziewczynami taka kwestie. Moze wtedy uda sie zalatwic jakas znizke.