Autor Wątek: Bestialsko zamordowali psa.Podpisz petycje  (Przeczytany 12963 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Madziula85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1256
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bestialsko zamordowali psa.Podpisz petycje
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 17, 2011, 19:35:49 pm »
absolutnie ja nie chce na to patrzeć

kasiagio

  • Gość
Odp: Bestialsko zamordowali psa.Podpisz petycje
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 17, 2011, 19:55:44 pm »
Wydaje mi się , że ze wszystkich wyroków wydanych odkąd prawo znęcania się nad zwierzętami obejmuje max. wyroku 2 lata więzienia , muszę napisać że wyrok jest " niezły "   w sensie ,że te 10 i 12 miesięcy odsiedzą w pierdlu i nie ma żadnych czynników łagodzących ten okrutny czyn , ale mam ogromną nadzieje ,że inni sędziowie pójdą w ślady tego sędziego i zaczną wydawac takie właśnie wyroki bezwzględnego odsiedzenia kary , bez możliwości odwołania :) 

józwa

  • Gość
Odp: Bestialsko zamordowali psa.Podpisz petycje
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 21, 2011, 13:54:28 pm »
Wydaje mi się , że ze wszystkich wyroków wydanych odkąd prawo znęcania się nad zwierzętami obejmuje max. wyroku 2 lata więzienia , muszę napisać że wyrok jest " niezły "   w sensie ,że te 10 i 12 miesięcy odsiedzą w pierdlu i nie ma żadnych czynników łagodzących ten okrutny czyn , ale mam ogromną nadzieje ,że inni sędziowie pójdą w ślady tego sędziego i zaczną wydawac takie właśnie wyroki bezwzględnego odsiedzenia kary , bez możliwości odwołania
ciesze sie ze dostali te 10mc i ze posiedza(wielu w ogole nie dostaje wyrokow i co najwyzej konczy sie na grzywnie) ale mysle ze to za malo
jesli max wyrok to 2 lata to wlasnie ten powinni dostac bo nie wiem co gorszego i okrutniejszego mozna zrobic