Autor Wątek: Wydzielina z noska.  (Przeczytany 4286 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Madziula85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1256
  • Płeć: Kobieta
Wydzielina z noska.
« dnia: Grudzień 18, 2010, 14:56:00 pm »
hej.
Mam problem  z królikiem i nie wiem co dalej z tym zrobić. Otóż jakieś dwa tygodnie temu zauwazyłam jak królik strasznie kicha, kichał tak długo az z nosa wypłyneła biała wydzielina , którą oczywiście wylizał. Był to jednorazowy incydent więc udało mi się przechwycić trochę tej wydzieliny i poleciałam do weta. Wet zbadał króliczka , po czym stwierdził że nic niepokojącego się nie dzieje ,że widocznie ma jakaś infekcje. Dał antybiotyk na 6 dni. Podczas leczenia nigdy więcej nie zauważyłam że to się powtórzyło, ale przez pół dnia siedzi w domu sam więc nie mam pewności czy tak nie było. W każdym bądz razie dzisiaj sytuacja się powtórzyła, seria kichania aż do momentu kiedy nie wypłyneła ta biała wydzielina, niestety całą wylizał. Oprócz tego w ogóle nie ma wycieków z nosa, je normalnie , pije , zadnych niepokojących objawów. Czy mam wrócić do weta na jakies badania? Czy może obserwować go jakiś czas ??
Prosze o rade :(

Offline aga.s

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wydzielina z noska.
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 18, 2010, 19:17:42 pm »
Madziu, przydałoby sie rtg glowy i plucek a jak daloby rade to i wymaz z nosa. Moze to nie byc nic powaznego ale lepiej sie upewnic że nic powaznego sie nie dzieje u panicza