Autor Wątek: Zgaguś  (Przeczytany 30579 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline herbata

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2462
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Lupcio-22.05.2011 r. Filuś-10.07.2014 r. Nika-4.09.2014 r.
Odp: Zgaguś
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 29, 2010, 20:55:14 pm »
właśnie dzisiaj byłam u wetki i opowiadała o Zgagusiu - dumna była, że mały jest zdrowy i bardzo szybko rośnie i ma ogromny apetyt - brawo dziewczyny :brawo:
Lupcio - mój pontonik
Filuś - uszaty przyjaciel
Nika - pasiasty stwór 
                          

Offline monik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 732
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Merlin
  • Za TM: Kubanek
Odp: Zgaguś
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 29, 2010, 21:17:45 pm »
Niewiarygodne, że można doprowadzić zwierzaka do takiego stanu, już na samym początku jego życia! >:( Na szczęście maluch trafił na dobrych ludzi. Między początkowymi zdjęciami, a tymi ostatnimi jest przeogrooomna różnica. Wielki ukłon w stronę Zgagi, która dała mu tyle swojego czasu i serca :bukiet Trzymaj się Zgagusiu dzielnie i rośnij nam w oczach! :bunny:

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Zgaguś
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 31, 2010, 21:25:40 pm »
Zgaguś szuka DT w trybie pilnym.



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline serducho

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 668
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zgaguś
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 01, 2011, 01:49:01 am »
przepiekne ma kolorki a zdjecie przy nocniku - bezbledne!!! :)  sie zastanawia czy to kuweta czy nie? :) hihh
powodzenia w szukaniu domku!!!

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Zgaguś
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 01, 2011, 14:40:51 pm »
Czy nikt nie zapewni maluszkowi DT ? :icon_rolleyes

Offline Qelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 103
  • Płeć: Kobieta
  • Carpe diem!
Odp: Zgaguś
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 01, 2011, 15:08:27 pm »
powiem tak... mogłabym dać mu DT, choć nie wiem czy mój post będzie w ogóle brany pod uwagę :icon_confused jestem z Lubelszczyzny i nie wiem czy narażanie maleństwa na taka podróż jest dobrym pomysłem

w każdym bądź razie jestem chętna do pomocy :)

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Zgaguś
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 03, 2011, 23:15:40 pm »
Zgaguś waży 0,370.....klucha normalnie :diabelek. Piąty tydzień życia i taka waga...... :niegrzeczny Jak tak dalej będzie przybierał to niedługo osiągnie wagę 0,5 kg  :bunny:



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline król Bobiszon

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 792
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Buba, Icek (Bethoven)
  • Za TM: Bobek
Odp: Zgaguś
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 04, 2011, 20:55:35 pm »
Ho ho..mały pasztecik z niego :krolik A jak się ogólnie maluch czuje? Kica, bryka, bobkuje?

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Zgaguś
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 05, 2011, 08:32:36 am »
Mały czuje się bardzo dobrze, bobczy, bryka....radosny króliczek, choć zadziora z niego.... musi być tak jak on chce. Załatwia się tylko w klatce, do kuwetki. Czasami coś z dupki wypadnie poza kuwetką ale nigdy poza klatką. Oczka nadal łzawią i musimy czekać na osiągnięcie przez Zgagusia odpowiedniej wielkości, żeby sprawdzić kanaliki łzowe. Nie zdziwię się, jeśli zarosły po tej ropie, która z jego oczków leciała



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
Odp: Zgaguś
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 05, 2011, 14:57:05 pm »
Czyli jest dobrze ? :>
Zgaguś ma straszne szczęście, ze trafił do Ciebie Zgago14 :)
Dla Ciebie  :bukiet dla zgagusia ♥

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Zgaguś
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 05, 2011, 21:11:11 pm »
Tak Zgaguś ma  wielkie szczęście  :jupi, a nasza Zgaga jest ekspertem od  rzeczy  niemożliwych . :bukiet

duska

  • Gość
Odp: Zgaguś
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 06, 2011, 11:49:57 am »
 :megafon Uwaga uwaga, Zgaguś zmienia dzisiaj miejsce pobytu, od tej chwili będzie u mnie  :zakochany: niedlugo po niego wyruszam, trzymac kciuki!

nuka

  • Gość
Odp: Zgaguś
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 06, 2011, 13:18:11 pm »
Kciuki zaciśniete :)
Mały Zgagusiu pokaż Dusce, ze jesteś wielkim przepieknym Królem. Tron sobie wybierz najwygodniejszy, łobuzuj jak u Zgagi, wcinaj wszystkiego 3 razy wiecej, pięknie do zdjęć pozuj, minki nam tu swoje pokaż i prawidłową wagą się chwal.  :bunny:

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Zgaguś
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 06, 2011, 21:01:12 pm »
Zgaguś dziś się przeprowadził. Dusia dojechała z małym szczęśliwie do Krakowa. :heart



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
Odp: Zgaguś
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 07, 2011, 12:16:22 pm »
Wspaniała informacja! Serce się raduje! :heart
Ale na dom tymczasowy czy STAŁY?  :nie_wiem

duska

  • Gość
Odp: Zgaguś
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 07, 2011, 13:19:07 pm »
Fallen narazie do DT. Co do DS to nie wiem jeszcze, dlatego nie chce nic mowic :) narazie mały będzie przechodzil u mnie dalszą rekonwalescencję, dużo jadł i bawił się ze Stokrotem  :bunny:

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
Odp: Zgaguś
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 07, 2011, 13:21:29 pm »
Duska jestes wspaniala!
Mam taką cichą nadzieję, ze Zgaguś zostanie już z Toba na zawsze ;)

duska

  • Gość
Odp: Zgaguś
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 07, 2011, 13:30:54 pm »
Tak ja wiem, że wszyscy maja taką nadzieje, jednak prosze podświadomie nie wpływac na moją decyzje  ;-)

Zgaguś właśnie mnie otupał  :nie_wiem

Offline Ladwent

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Płeć: Kobieta
  • I'm not beauty queen . I m just beauty for me<3
Odp: Zgaguś
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 07, 2011, 13:36:11 pm »
Biedny króliczek , tyle mósi wycierpirć przez te choroby , nawet jeżeli  duska wzieła go na DT to ma wielkie serce ,  nie każdy by się podją takiego wyzwania . Duska życze ci wszystkiego dobrego ze zgagusiem ;) Podpisuje się pod fallen jesteś wspaniała Duska  :bunny:

Pozdrawiam , Ladwent
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2011, 13:52:03 pm wysłana przez Ladwent »
Dlaczego nie kochasz życia takim jakie jest , tylko nie nawidzisz za to że nie jest takie jakie chciałbyś żeby było.

duska

  • Gość
Odp: Zgaguś
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 07, 2011, 13:40:55 pm »
Ejże, nie Doska tylko Duśka  :bejzbol :P

A Zgaguś już jest u mnie, nie wiem czy źle Ci sie napisało, czy nie doczytałaś, jest od wczoraj.
Dziekuje  :icon_redface