Autor Wątek: Zgaguś  (Przeczytany 30580 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
Odp: Zgaguś
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 18, 2010, 01:53:11 am »
Jaki biedaczek! :(

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zgaguś
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 18, 2010, 02:11:12 am »
rany boskie, ludzie są beznadziejni jak można z premedytacja skazać taką istotkę na te wszystkie cierpienia, a wystarczyło by tylko pare dni dłużej u boku mamy :(
czy to tak wiele
trzymam mocno kciuki za Zgagusia żeby, jego wola życia wygrała i za Ciebie Zgaga, żebyś miała siłe do opieki nad takim maleństwem

Offline dnorthern7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1816
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zgaguś
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 18, 2010, 02:32:39 am »
skąd się wziął Zgaguś ? bo nigdzie nie moge znalezc
jakie kochane malenstwo.. trzymam mocno kciuki !
` deszczowy, zachmurzony czy słoneczny dzień.. jaki lubisz? `

Zapraszamy do naszej galerii : http://forum.kroliki.net/index.php?topic=5114.175

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
Odp: Zgaguś
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 18, 2010, 08:00:37 am »
To bardzo się ciesze , bo Twój pierwszy post nie wróżył niczego dobrego.
Karmić się nauczysz, moje pierwsze próby karmienia były takie że wszystko było na mnie i ręczniku a niewiele w paszczy królika.

Offline magda=)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2813
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Lukier
  • Za TM: Kruszynka, Maro i Mała Niusia
Odp: Zgaguś
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 18, 2010, 11:41:00 am »
trzymam kciuki za Zgagusia !!
Suwaczek z babyboom.pl" border="0 

Is­to­ty ludzkie to je­dyny ga­tunek zwierząt, których szczerze się obawiam.

Offline andźka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 171
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zgaguś
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 18, 2010, 11:49:12 am »
Walcz Zgaguś, walcz maluszku!


Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Zgaguś
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 18, 2010, 22:32:53 pm »
Zgaguś jest ze sklepu, zadzwonili do mnie, że jest chory króliczek - pojechałam. Pani Dr Moroz czekała na nas po pracy  :bukiet
Mały dziś ładnie je ze strzykawki rozmoczony granulat, czasami skubie sianko i suszki. Bobkuje i siusia. Wieczorem wypuściłam go na zwiedzanie łazienki, ile kroczków tyle bobków.....

Jak wyjdzie z tego ciężkiego stanu będziemy potrzebować DS lub DT. Najlepiej doświadczonego, kogoś kto już miał do czynienia z maluchami......czekamy na propozycje......



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

panimama

  • Gość
Odp: Zgaguś
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 18, 2010, 22:34:54 pm »
Zgaguś nie poddawaj się

duska

  • Gość
Odp: Zgaguś
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 18, 2010, 22:41:08 pm »
O kurcze, takie maleństwo, jeszcze mniejszy niż Stokrot, jaki biedny smutny_krolik Skąd go masz? Z tego sklepu, w którym był Stokrot? Od kogo oni biorą te króliki, kto oddaje takie małe zwierzęta  :klotnia: Brak mi słów..

Zgaga jesteś cudowna, że zabrałaś tego małego stamtąd, gdzie był, jesteś naprawdę niesamowita  :bukiet

Po Twoim pierwszym poście nie powiem, wystraszyłaś trochę, ale teraz już widzę, że z małym trochę lepiej, oby było coraz lepiej, trzymam mocno kciuki  :przytul
Strasznie biednie maluch wygląda na tym zdjęciu, marnie tak.. ale jakie uszy ma długie!  :nie_wiem


Samiec czy samiczka?

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Zgaguś
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 18, 2010, 22:46:33 pm »
Nie wiadomo, króliś jest zbyt mały.



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Zgaguś
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 18, 2010, 23:17:24 pm »
Duska , ja widze ,że to brat Stokrota  i tzreba je zlączyc razem . Będa rosły razem i zaprzyjaźnia od razu. I jeden i drugi odzielone od mamy zbyt wczesnie, muszą dorastac razem . Przemyśl adopcje Zgagusia dla dobra Stokrota.  :lol. Ja mam intoicje , wierz mi. A poza tym , ty masz doświadzcenie juz w pielęgnacji  maluszka.

duska

  • Gość
Odp: Zgaguś
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 19, 2010, 09:40:00 am »
No tak trochę z twarzy wygląda jak brat Srokrota  :> dori, ja bardzo chętnie, ale nie wiem co na to moje wspólokatorki, aktualnie nie moga sie doczekać, aż Stokrot zacznie kuwetkować, bo mały narazie najchętniej bobkuje pod ich drzwiami  :oh:

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Zgaguś
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 19, 2010, 10:51:24 am »
Duska , znam króliczka  który bobkuje do kuwety , ale ta kuweta leży na kanapie w salonie , czyli takim centralnym punkcie domu. Wyobraź sobie  co się dzieje jak przychodza goście? To ty nie  narzekaj ,że bobkuje obok drzwi tylko ustaw tam kuwetke . Jak zacznie z niej korzystac i sie na dobre przyzwyczai , to ją przesuwaj po kilka cm co pare dni . I obserwuj. Te nasze uszaki to żartownisie sa . Podobno utył i piodrósł , a tu zdjęc ani , ani, ani...jednego :bejzbol

duska

  • Gość
Odp: Zgaguś
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 19, 2010, 11:20:44 am »
Tylko, że Stokrot to sie zdecydowac nie moze gdzie bobkowac, ja mu przeciez co chwila ta kuwete przestawiam po całym mieszkaniu tylko  :oh: Mam nowe zdjęcia,  wstawię dziś wieczorem, bo narazie musze wyjsc z domu troche rzeczy pozałatwiać.

A żeby nie offtopowac, zgaga Ty myślisz, że to brat Stokrota  :> i jak sie mały dziś czuje?

Offline Metodiv

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Zgaguś
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 19, 2010, 18:22:10 pm »
Dori, nie dodałaś, że kuweta musi być przywiązana do kanapy sznurkiem, bo w przeciwnym razie w czasie nieobecności domowników, wiecznie głodny królik, któremu nie pozostawiono góry warzyw, potrafi kuwetę wraz z zawartością umieścić na środku pokoju.  :diabelek     

Zgaguś zdrowiej szybko.

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Zgaguś
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 20, 2010, 12:22:51 pm »
Myślę, że rodzice są Ci sami, ale to inny miot.



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

duska

  • Gość
Odp: Zgaguś
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 20, 2010, 21:19:42 pm »
Zgaga ja tam mały sie czuje, lepiej z nim? Dajecie radę? Może pokażesz nam troche więcej tego biedactwa  :blaga:

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Zgaguś
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 21, 2010, 00:44:32 am »


widzicie ten nosek? z niego leciała krew ......
popatrzcie na pyszczek - zajady, śluz .....

popatrzcie na oczka - załzawione, dookoła oczków wyraźnie widać czerwoną obwódkę

To trzeci maluch, który jest u mnie na DT,  zbyt wcześnie odstawiony od mamy. Żaden nie był w takim ciężkim stanie
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2010, 00:55:08 am wysłana przez zgaga14 »



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline dnorthern7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1816
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zgaguś
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 21, 2010, 00:53:14 am »
mała bidulka :( marnie wygląda jeszcze.. taka istotka bezbronna, wierze, ze
wszystko bedzie dobrze z maleństwem
` deszczowy, zachmurzony czy słoneczny dzień.. jaki lubisz? `

Zapraszamy do naszej galerii : http://forum.kroliki.net/index.php?topic=5114.175

kasiagio

  • Gość
Odp: Zgaguś
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 21, 2010, 11:11:31 am »
Zgagusiu kochany trzymaj się cieplutko i zdrowiej na pięknego maluszka  :przytul