Autor Wątek: [POSZUKUJĘ]OLSZTYN-WROCŁAW/OLEŚNICA grudzień2010  (Przeczytany 2863 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
[POSZUKUJĘ]OLSZTYN-WROCŁAW/OLEŚNICA grudzień2010
« dnia: Grudzień 13, 2010, 19:09:26 pm »
tym razem ja z moimi pomponikami szukamy transportu  :niegrzeczny
gdyby ktoś pokonywał ww. trasę w ciągu najbliższych 2 tygodni i miał możliwość podrzucenia nas, to ślicznie proszę  :blaga:
oferuję miłe towarzystwo i współdzielenie kosztów podróży  :niegrzeczny
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: [POSZUKUJĘ]OLSZTYN-WROCŁAW/OLEŚNICA grudzień2010
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 13, 2010, 20:41:10 pm »
Jadwiniu, to jednak pomponie nie jada do Aspen? :>
:diabelek

Podbijam i zareczam, ze podroz z Jadwinia uplynie na pewno bardzo milo :lol

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Odp: [POSZUKUJĘ]OLSZTYN-WROCŁAW/OLEŚNICA grudzień2010
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 17, 2010, 17:32:06 pm »
Jadwiniu, to jednak pomponie nie jada do Aspen? chytry

ja im takie Aspen zafunduję, że długo będą wspominać  :zonka: jakby się jak cywilizowane dogadały, to oszczędziłyby mi i sobie stresów.
no nic, jeśli nikt nie jedzie tą trasą, to pozostaje mi nasz polski, niezawodny pociąg  w_daleki
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline aga.s

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: [POSZUKUJĘ]OLSZTYN-WROCŁAW/OLEŚNICA grudzień2010
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 17, 2010, 22:03:47 pm »
Jadwiniu kochana ja mam pomysła! 2 pary szelek do transportera=dziady przypiać. Siadasz na transporter i masz sanne a panny ochlodza sobie charakterki. Ty Wać Panna jak Ksiezna zajedziesz wierzchem a zające pakt wspólny zawiążą i przyjazń gotowa jak sie patrzy...no chyba że zbyt wolno pani zajedziesz to knuć zaczna po drodze jakby sie ciemiężcy pozbyc. Zareczam że szybciej jak pkp niezawodnie bedziesz a i drzwi ci nie zamarzna w trasie "saneczkowej" a kto wie może na olimpiade pojedziesz zimowa

lidka_park

  • Gość
Odp: [POSZUKUJĘ]OLSZTYN-WROCŁAW/OLEŚNICA grudzień2010
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 28, 2010, 19:40:23 pm »
Jadwinia, czy sprawa jeszcze aktualna? Szukam transportu dla kotki z Ostródy do Wrocławia
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=118128&start=0