Porady > Literatura i media

Dlaczego suche karmy są niezdrowe

<< < (6/7) > >>

Misokyaa:

--- Cytat: Wataha w Styczeń 16, 2011, 21:38:48 pm ---a czy ktoś wie jak wygląda sprawa ze słonecznikiem łuskanym?
--- Koniec cytatu ---

Wataha, jeżeli nie dajesz granulatu to nawet wskazane jest dać kilka ziarenek w tygodniu ;)


--- Cytat: misia01 w Styczeń 16, 2011, 21:11:10 pm ---Na pewno pszenica nie wchodzi w dziąsła,ostatnio jak byłam u weta mówił,żeby dawać więcej pszenicy niż owsa
--- Koniec cytatu ---

Misia, czy to był króliczy wet?
Jak do tej pory ziarna z weterynarzy poleciła mi tylko jedna pani wet, która jak się okazało o królikach miała blade pojęcie. Inni za prawidłową dietę uważali albo: siano, gałęzie, zioła warzywa, albo siano, granulat + trochę warzyw, ziół, choć faktycznie nie pytałam o to wszystkich do których chodziłam z uszatymi.

Tak jak pisałam, wydaje mi się, że kilka ziaren w tygodniu jest potrzebne, pod warunkiem że królik nie je granulatu. W nim same z siebie są zboża.

Najlepiej będzie podesłać w PW link do tematu Nunie :)

misia01:
Jeden wet nie wiem czy był króliczy,ale wyleczył moją Misię z zatkania (był od małych zwierząt),a owies to i Dr.Kryspin powiedziała,żeby dawać,mówiła,że jak królik ma problemy z dziąsłami to wszystko wejdzie w zęby  :)

Agnieszka Włosek:
Ja bardzo sobie cenie ziola dla krolikow z serii Herbal Pets - spory wybor, niewgorowane ceny a małej smakuje, zeby niepowiedziec, ze sie zajada  :jupi

LeryMosa:
Racja, nawet lepsze od Zuzali.

Judyta26:
Zgadzam się. Moje królaki mogą to potwierdzić ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej