Autor Wątek: Szósty konkurs bazarkowy  (Przeczytany 30647 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Misokyaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3206
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Don Pedro Karramba i Pan Śledź
  • Za TM: Truffel, Fizia-Makrela
Odp: Szósty konkurs bazarkowy
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 22, 2010, 14:13:51 pm »
Jeszcze tylko 10 losów  :balet:

sonia

  • Gość
Odp: Szósty konkurs bazarkowy
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 22, 2010, 16:58:30 pm »
Mi też niepotrzebna, ale idzie zima i każde schronisko i przytulisko chętnie ją przyjmie. :)

Nie do wiary :DD :DD :DD
Do przytulisk i schronisk wystarczy jak sie podaruje koldry,ktore sa juz w domu niepotrzebne stare a nawet zniszczone,a nie nowiutka  koldre  i to jeszcze ze zwierzetami.
Jesli sie chce TYLKO wplacic kase na kroliki  to na konto SPK a losy zostawic tym osobom,ktorym nagroda sie podoba i beda z niej zadowoleni,jednoczesnie pomoga rowniez uszatym.

Proponuje,jesli wygra ta osoba ,ktorej koldra jest niepotrzebna niech odda nagrode innej losujacej osobie tak jak to zrobila Tocha :
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2010, 17:46:30 pm wysłana przez sonia »

Offline misia01

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2367
  • Płeć: Kobieta
    • Namaluję obrazy
  • Lokalizacja: Minsk Maz.
  • Pozostałe zwierzaki: koty,psy,konie
  • Za TM: Misia (13.03.2020 r) :(
Odp: Szósty konkurs bazarkowy
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 22, 2010, 18:13:19 pm »
A mnie np.bardzo się przyda ta kołdra :jezyczek: szukam po sklepach takiego cuda i nic :nie_wiem

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Szósty konkurs bazarkowy
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 23, 2010, 10:14:06 am »
Oj, to mi się nie podoba. Kupuję los i jeśli wygram, to zrobię z nagrodą co uznam za stosowne. Według mnie zwierzątkom w schronisku przyda się w zimie bardziej niż forumowiczowi, a wszystkie swoje stare kołdry, poduszki i koce już oddałam. A jeszcze sugerowanie, żeby po prostu wpłacić kasę na SPK uznaję za przekraczające pewną granicę.

Propozycja jpuasz z przekazaniem na kolejny bazarek też wchodzi w grę.
Oczywiście moglibyśmy się też umówić, że potencjalnie zamienię się z kimś chętnym na jakąś starą kołdrę, którą oddam do schroniska zamiast tej nowej. :)

Opcji jest sporo, ale nie podoba mi się sugerowanie, że nie powinnam brać udziału w konkursie.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

sonia

  • Gość
Odp: Szósty konkurs bazarkowy
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 23, 2010, 11:26:20 am »
Mnie tez sie nie podoba . Zwierzetom jest obojetne jakie maja poslanie ,uwazam,ze oddanie tej nagrody na ten cel jest dla mnie obrazliwe i pogardliwe. Takie rzeczy jest ciezko gdziekolwiek kupic  tutaj tez choc moze niektorzy mysla inaczej. Jesli sprawy tak sie maja to lepiej chyba zrobie jesli zamiast fundowac nagrody na konkursy wysle pieniadze bezposrednio na konto SPK albo tez karme do schronisk i DT jak to wczesniej robilam.

Offline Tamcia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 484
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szósty konkurs bazarkowy
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 23, 2010, 11:35:22 am »
Oczywiście moglibyśmy się też umówić, że potencjalnie zamienię się z kimś chętnym na jakąś starą kołdrę, którą oddam do schroniska zamiast tej nowej.
Ja chętnie wymienię coś z moich starych na nową ze zwierzaczkami w razie czego  :heart  syn byłby w niebo wzięty... Psiaki pragną mieć ciepełko i to rozumiem(sama oddawałam kołdrę)ale jak wspomniano nie musi być to akurat nowa....tym bardziej,że sporo osób jak widzę na taką poluje he he  Super,że bierzesz pod uwagę możliwość zamiany lub przekazania jej na kolejny konkurs...
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2010, 11:39:14 am wysłana przez Tamcia »

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Odp: Szósty konkurs bazarkowy
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 23, 2010, 11:38:44 am »
Nie ma się co denerwować, nie wiadomo kto wygra, może akurat ktoś, komu przyda się kołdra :) Poczekajmy do zakończenia konkursu. Naprawdę proszę, wstrzymajcie się z nerwami... :)



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

Offline Tamcia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 484
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szósty konkurs bazarkowy
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 23, 2010, 11:41:44 am »
Ja wygram  :diabelek Kochani,jeszcze 10 losików,kto dołączy do grona osób zestresowanych czy wygra czy nie??

Offline aga.s

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szósty konkurs bazarkowy
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 23, 2010, 12:32:10 pm »
6,7,8,9 poprosze

nuka

  • Gość
Odp: Szósty konkurs bazarkowy
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 23, 2010, 12:45:32 pm »
bardzo prosze :)

Ostatnie 6 wolnych miejsc, hop hop, komu, komu ??

Kto kołderki poszukuje,
ciepłej miłej i leciutkiej
ten sie na nic nic ogląda
tylko los u nas kupuje
Ta kołderka wyjątkowa
w noc zimową brzydką, chłodną
opatuli i rozgrzeje
tego co sie pod nia schowa :)

ot, taka mała rymowanka mi sie napisała



Offline aga.s

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szósty konkurs bazarkowy
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 23, 2010, 12:51:05 pm »
i bede miala moze dwie :rotfl2

Offline Amy

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2205
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szósty konkurs bazarkowy
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 23, 2010, 13:34:30 pm »
Ja poproszę 11

Pinuś ['] , Fluffy ['] , Pysio ['] & Flip [']

Offline Misokyaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3206
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Don Pedro Karramba i Pan Śledź
  • Za TM: Truffel, Fizia-Makrela
Odp: Szósty konkurs bazarkowy
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 23, 2010, 14:58:34 pm »
Amy numerek 11 jest twój  :balet:

A wy to macie powód do sprzeczek dziołchy :zonka:

Offline Amy

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2205
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szósty konkurs bazarkowy
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 23, 2010, 15:28:54 pm »
dziekuje dziekuje :D znając moje szczeście to i tak nic z tego, ale co tam :D nie ma to jak dreszczyk emocji :D

A kobity chyba mają PMS  :lajkonik:
buehehe właśnie wyczytałam na forum zdrowie intymne rady jak sobie radzić z pmsem:
"Aby złagodzić dolegliwości psychiczne towarzyszące zespołowi napięcia przedmiesiączkowego warto stosować relaksujące inhalacje i kąpiele z dodatkiem olejków eterycznych: mięty, rozmarynu lub lawendy. Można również przyjmować ziołowe leki uspokajające, zawierające melisę, kozłek, męczennicę, dziurawiec (Passiflor, Passispasmol, Nervomix, Nervosol, Neospasmina, Intractum Valerianae, Intractum Melissae, Psychotonisol)."

Może na następny bazarek ktoś się skusi i wystawi zalecane tutaj preparaty :D a poki co mrrrr cieplutka, miluchna kołderka .. :D ale bym miała pod nią piękne sny  :spie:
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2010, 15:35:45 pm wysłana przez Amy »

Pinuś ['] , Fluffy ['] , Pysio ['] & Flip [']

Offline Tamcia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 484
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szósty konkurs bazarkowy
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 23, 2010, 22:44:21 pm »
No i zleciłam przelew bez podania nicku  :crazy: czy ktoś jakoś dojdzie,że to moja wpłata??

nuka

  • Gość
Odp: Szósty konkurs bazarkowy
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 23, 2010, 22:47:30 pm »
Tamcia napisz mi pw imię i nazwisko własciciela konta, z którego poszedł przelew

Offline Tamcia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 484
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szósty konkurs bazarkowy
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 23, 2010, 22:54:08 pm »
Poszło pw....Przepraszam za zamieszanie...ech....Może to jednak dobry znak he he

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szósty konkurs bazarkowy
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 24, 2010, 05:24:12 am »
aż sobie zaraz obejrzę tę słynną kołdrę, bo mnie zaintrygowało zamieszanie.


edit: jest wspaniała!!! wyobraźcie sobie, jakie ciekawe zdjęcia można porobić, kiedy króliki wejdą do łóżka i będą po niej skakać :)

co do schronisk - byłysmy dzisiaj w 3 osoby i pomagałyśmy królikom na wsi, dostały różne cieple koce, narzuty, pościel (niektóre rzeczy moje nowe, świeżo rozpakowane), a Blacky dała 2 ciepłe i eleganckie poduszki, do tego faktycznie calkiem porządną nową z wyglądu kołdrę (bez nadruków) i inne koce, tak więc nie ma już nic na zbyciu dla innych potrzebujących.

Kochane - podajcie sobie ręce - obu Wam zależy na dobru królików i innych zwierząt, tak jak nam wszystkim i Blacky miała głowę zaprzątnięta myślami o schroniskach i oddawaniu koców i innych rzeczy (bo akurat niedawno od niej brałam i cały czas była mowa o wyprawie, żeby królikom ocieplić na wsi lokum), dlatego też na hasło "kołdra" tak napisała - dzisiaj dosłownie wykorzystywalysmy wszystko, co bylo pod ręką, zeby zasłonić w stajni okna, drzwi, przysłonic klatki kocami i kołdrami od gory, z przodu na zimne noce, bo jutro ma sie pogorszyc pogoda. Soniu, błagamy Cię o wybaczenie. Po prostu jak się ma w głowie potrzebę ratowania przed zimą kilkudziesięciu królików, to człowiek nagle zapomina o całym świecie. A i konie tam też potrzebują pomocy i 2 fundacje sie tym zajmują (choć cieżko im to idzie, bo koniom śmierć w rzeźni nie grozi - maja opiekunów o złotym sercu, tylko bez pieniędzy na zapewnienie lepszych warunków, a wiadomo, ze są ratowane w pierwszej kolejnosci konie, które już są w duzym niebezpieczenstwie sprzedania do rzeźni). Przepraszam i ja - bo Blacky ode mnie słyszala historię królików i zyła tym tematem, ostatnimi czasy po prostu każda kołdra czy koc jest przez nas rozpatrywana pod kątem użyteczności dla tych marznących nieszczęsnych królików, a nie taka była intencja tego konkursu i ta kołdra to okaz kolekcjonerski, rzadki i zasługuje na inne podejście.

« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2010, 05:42:15 am wysłana przez ais »

Offline Misokyaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3206
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Don Pedro Karramba i Pan Śledź
  • Za TM: Truffel, Fizia-Makrela
Odp: Szósty konkurs bazarkowy
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 24, 2010, 17:43:06 pm »
W pierwszym poście uzupełnione wpłaty :bunny:

sonia

  • Gość
Odp: Szósty konkurs bazarkowy
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 26, 2010, 19:40:15 pm »
Ais,juz mi przeszlo przemyslalam i uspokoilam swoje nerwy :)
Masz racje wszyscy mamy jeden cel-pomoc krolikom i  to jest najwazniejsze.
Nie powinnismy sie sprzeczac ani gniewac .bo laczy nas milosc do tych puchatych slodkich kuleczek i jestesmy wielka krolicza rodzina :)
Dopoki bede mogla bede uszom pomagac,dzis przelalam 500 euro na konto SPK dla torunskich kroli na leczenie i jedzonko :heart