Autor Wątek: Telefon pomocy :)  (Przeczytany 15990 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kasiagio

  • Gość
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 20, 2010, 11:14:23 am »
Dla nich walka o życie i godny byt naszych mniejszych i słabszych braci nie jest celem charytatywnym ............:(  ja po tym mailu zostałam bez słów i bardzo rozgoryczona szczerze mówiąc ...........

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 20, 2010, 11:20:55 am »
Nie dziwię Ci się. Jesteśmy bezsilni i niestety nic się nie da zrobić. To ostatnie zdanie dyskwalifikuje nas u wszystkich operatorów pewnie :(



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

kasiagio

  • Gość
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 20, 2010, 11:48:11 am »
jpuasz, dokładnie bo , ten PTK Centertel  ma umowy ze wszystkimi operatorami telefonów :( .............. musiałoby się duuuuuużo zmienić  :(

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 21, 2010, 18:54:17 pm »
Ja kiedyś widziałam taką stronkę , żę ludzie poszli do prezydenta i poprosili o dłuższe wakacje . Działało to mniej więcej na wchodzenie na stgronkę i jeżżeli nazbierają milion , lub inną sumę wejść to wakacje będą dłuższe . Może by warto zrobić coś takiego . Nie chodzi o wakacje tylko o lepsze prawa dla zwierząt , żeby ludzie w końcu zobaczyli jak ważne są zwierzęta . Jeszcze dzisiaj poszperam.

Jovitte

  • Gość
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 26, 2010, 11:31:00 am »
Co do podatków, to jest inicjatywa rządu, że datki na cele charytatywne mają przestać być opodatkowane.. Ostatnio sporo mówili o tym w telewizji (ja się staram być na bieżąco z polityką, bo to ciekawe rzeczy;)), więc jeżeli prezydent znów nie zawetuje ustawy, to cały zysk z przelewów, smsów i innego rodzaju darowizn będzie wpływał na konto fundacji.. A że SPK jest taką fundacją, to tylko się cieszyć i czekać, aż ustawa wejdzie w życie!.:)

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 26, 2010, 11:50:26 am »
Jovitte ale widziałaś jakie trzeba warunki spełnić? Wyżej jest jasno powiedziane, że "Numer sms nie jest przyznawany na akcje związane z pomocą dla zwierząt." To nas niestety wyklucza :(



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

Jovitte

  • Gość
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 26, 2010, 12:03:22 pm »
jpuasz, nie wiem, jakim cudem, ale uciekło mi chyba więcej niż 3/4 wątku:/.. Dziwne, chyba jeszcze się nie obudziłam;).. Ale pisałam tylko o tym, jak się rozwija sprawa podatków.. Nie rozumiem, dlaczego "szczytnym celem" jest pomoc ludziom, a zwierzętom nie:/.. Przecież ludzie mają więcej możliwości zebrania pieniędzy dla siebie, zwierze się samo nie odezwie:/..

kasiagio

  • Gość
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 26, 2010, 12:28:54 pm »
Cytuj
Nie rozumiem, dlaczego "szczytnym celem" jest pomoc ludziom, a zwierzętom nie:/.. Przecież ludzie mają więcej możliwości zebrania pieniędzy dla siebie, zwierze się samo nie odezwie:/..
ja tez zadałam sobie to pytanie i im czyli operatorom tez .......... odpowiedzi nie otrzymałam  :(

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 26, 2010, 12:53:31 pm »
No niestety z tym nic się raczej nie zrobi :(

Poza tym ten patron telewizyjny też nas dyskwalifikuje, czyli nie ma szans :(



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 01, 2010, 15:45:11 pm »
pójdę w tym miesiącu na zebranie komisji dialogu społecznego organizacji, które lobbowały na rzecz zniesienia vatu od tych smsów i wybadam sprawę i przedstawie problem, z jakim sie spotkalismy ze strony  operatorów.

na razie poczekajmy, aż ten Vat zniosą.

Mysle, ze duzo wielkich organizacji pro zwierzecych typu TOZ, Viva, Klub Gaja, Źródła, Straż dla Zwierząt, WWF czy Greenpeace będa zainteresowani takimi smsami, tak więc mysle, ze wydepcza nam sciezke, nie bedziemy przeciez sami o to walczyc :)

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 01, 2010, 19:43:37 pm »
kasiagio - jesli odpowiedz z Orange byla jak rozumiem oficjalna odpowiedzią firmy - możesz podac, z jakiego maila ja otrzymalas i kto sie pod tym podpisal?

Offline wilec

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 113
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Telefon pomocy :)
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 15, 2010, 20:16:57 pm »
A może założyć ten telefon na skype?
Tam wszystko darmowo można by dzwonić tylko warunkiem było by posiadanie komputera i mikrofonu :)
Kobiety są jak komety ,piękne włosy, czasem splecione w warkocz. Nieprzewidywalna, czasem wybuchowa. Piękna lecz Przemijalna. Nie do końca zrozumiała...