Autor Wątek: Proszę o poradę. Pilne  (Przeczytany 3815 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arezja

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • Mój kochany króliś
Proszę o poradę. Pilne
« dnia: Październik 26, 2010, 20:32:27 pm »
Witam bardzo pilnie potrzebuje porady na temat klatki dla królika. Poradzono mi abym w trybie natychmiastowym usunęła akwarium i zakupiła klatkę. Zaznaczam ze posiadam królika ale w niedalekiej przyszłości dołączy do niego drugi króliś. Proszę o pomoc i poradę  osoby znające się na hodowli królików. Jaką klatkę powinnam zakupić. Poniżej podaję dwa linki. Proszę powiedzcie mi która z tych klatek jest najlepsza żeby mój króliś czuł się wygodnie i zdrowo się chował. :placze

http://allegro.pl/show_item.php?item=1290919798&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.

oraz

http://allegro.pl/klatka-krolik-swinika-morska-120x60-4-gratisy-i1272708480.html

//Ten wątek nie powinien znajdować się w dziale SOS - bardzo proszę o zapoznanie się z Regulaminem forum i opisem poszczególnych działów. Wątek przenoszę--Blacky
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2010, 10:20:45 am wysłana przez Blacky »

megana88

  • Gość
Odp: Proszę o poradę. Pilne
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 26, 2010, 20:34:20 pm »
Najmniejszą klatkę jaką powinno się oferowac królikowi to 100cm, czyli ta druga jest jak najbardziej ok. Gdzie przebywa królik, w domu czy na podwórku?
Czy królik jest wykastrowany/wysterylizowany?

Offline Arezja

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • Mój kochany króliś
Odp: Proszę o poradę. Pilne
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 26, 2010, 20:41:43 pm »
Krolik w grudniu bedzie kastrowany przebywa w domu :) a ta pierwsza słyszałam ze nie bardzo bo góra jest nieotwierana i moze miec mała wentylacje to prawda?

megana88

  • Gość
Odp: Proszę o poradę. Pilne
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 26, 2010, 20:45:12 pm »
No to raczej klatka na podwórko niż do domu, ja bynajmniej bym sie nie zdecydowała na takiego olbrzyma w domu. Ta druga jak najbardziej ok. Łatwo się sprząta i estetyczniej moim zdaniem wygląda. Skoro króliczek będzie kastrowany to jak najbardziej szukaj towarzysza :) tylko nie wiem czy dwa samce dogadają się ze sobą, najlepsze pary to te mieszane (samiec - samica, oczywiście koniecznie kastracja/sterylka), ale może w tym przypadku będzie ok :)

Offline misia01

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2367
  • Płeć: Kobieta
    • Namaluję obrazy
  • Lokalizacja: Minsk Maz.
  • Pozostałe zwierzaki: koty,psy,konie
  • Za TM: Misia (13.03.2020 r) :(
Odp: Proszę o poradę. Pilne
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 26, 2010, 21:15:07 pm »
Zdecydowanie klatka nr.2 ;)
Jak do domu to tylko ta,ta pierwsza jest zbyt masywna,ta druga ma dobrą wentylację ;)
Jest dużo jaśniejsza :)

Offline magda=)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2813
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Lukier
  • Za TM: Kruszynka, Maro i Mała Niusia
Odp: Proszę o poradę. Pilne
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 27, 2010, 16:56:35 pm »
Druga klatka jest ok:)
Może zamiast klatki kupiła byś kojec np. tego typu? Jest większy od klatki i tańszy :)

http://allegro.pl/kojec-dla-pieska-lub-gryzonia-5-elementow-85x60-i1283721135.html
Suwaczek z babyboom.pl" border="0 

Is­to­ty ludzkie to je­dyny ga­tunek zwierząt, których szczerze się obawiam.