Autor Wątek: guz na narządach  (Przeczytany 2530 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Miki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
guz na narządach
« dnia: Luty 12, 2011, 17:53:02 pm »
Witam
Kochani mój Bunio ma dziwną narośl na narządach. Wygląda jak dwa jajeczka jedno na drugim o długości ok. 7mm i srednicy 2-3 mm. I wystaje z miejsca gdzie "pisiolek" i wyglada strasznie jak takie surowe mięso. Dziś sobota więc do poniedziałku zwariuje z niepokoju. Król jest wykastrowany, je normalnie, kupki też ale to co mu wyrosło jest bardzo dziwne.
Od środy mam nowego króliczka którego wykupiłam ze sklepu ( ale to już inna historia) i z początku myslałam że to może "pisiolek" (pomomo że ma dziwny kaształt) bo pierwsze co zrobił widząc nowego kolegę to naskoczył na niego żeby go zdominować. Ale to coś wyszło albo wystaje juz trzeci dzień i zaczynam się niepokojić.
Czytając fora mozna zwariować od ropienia po rak i te wszystkie choroby zakaźne.
Spotkaliście się może z czyms takim?

Nuna

  • Gość
Odp: guz na narządach
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 12, 2011, 19:02:17 pm »
Moze nowy go ugryzl wlasnie w to miejsce i siusiaczek spuchl . Weterynarz musi go obejrzec tak czy tak.

Offline Miki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: guz na narządach
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 12, 2011, 19:24:34 pm »
Dziękuje za odpowiedź też brałam tą możliwość od uwagę ale jestem strasznie niecierpliwa i chyba za bardzo się przejmuję.

Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
Odp: guz na narządach
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 12, 2011, 19:45:11 pm »
W wypadku króli nie ma ''za bardzo się przejmuję'' im szybsza reakcja tym lepiej nawet jeśli to jest to co myślisz koniecznie trzeba jechać do weterynarza aby zobaczył i ew podał leki i sprawdził czy nic złego się z tym dziać nie będzie.
Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).