Autor Wątek: [SPRZEDAM] Tanie ubrania, od 3zł ;) !!  (Przeczytany 3779 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hordra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1119
  • Płeć: Kobieta
[SPRZEDAM] Tanie ubrania, od 3zł ;) !!
« dnia: Lipiec 25, 2010, 23:03:16 pm »
Ciuszki, prawie za darmo :)
Spódnica czerwona w żółte kwiaty z lekkiego, przewiewnego materiału. W środku fajna haleczka. Rozmiar L, jeśli wyrazi ktoś z was takie życzenie zmierzę obwód pasa :)

5 zł + koszt wysyłki

Spódnica z grubszego materiału, ciemnozielona, długa, zamek z boku, motyw kwiata z przodu.


7 zł + wysyłka

Bluzeczka z rękawem 3/4, orientalny wzorek, orientalny krój, śliski, lejący się materiał, trójkątny dekolt, rozmiar 42, firma Jumar Moda:

5zł+wysyłka

Bluzeczka z rozciągliwego materiału w pasy różowo-zielono-czarne :) Rozmiar M/L.

3zł+wysyłka

Sportowa bluzeczka z rozciągliwego materiału, metkę wycięłam, rozmiar prawdopodobnie M, jak wszystkie inne ciuszki tak i ją mogę zmierzyć w razie życzenia :)

3zł+wysyłka

Bluzeczka przewiewna, beżowo-cielisto-czarna w stylu wyjściowo-westernowym, rozmiar M:

5zł+wysyłka

Bluzeczka z rękawe 3/4, panterka, z lekkiego materiału, rzmiar prawdopodobnie M:

5,50 zł +wysyłka

Bluzeczka w biało-niebieskie paski, na ramiączkach, firmy Big Star. W środku ma jeszcze taki elastyczny "stanik" typowy dla bluzek sportowych :) Rozmiar znowu strzelam, ale raczej M

10 zł +wysyłka

Bluzeczka z długim rękawem z lekkiego materiału

5 zł +wysyłka

Fajna, lekka fioletowa bluzeczka na wyjścia :) rękaw 3/4

5zł +wysyłka

Sportowa czerwono-czarna, rozmiar L.

6 zł + wysyłka

Dziwna, biała bluzka, nadajaca się jako "góra" na długi rękaw. Ma jakieś dziwne dziurki, luźna i dość szeroka.

3 zł + wysyłka

Czarna bluza z dość sztywnego, ale rozciągliwego materiału, bardzo ciekawie się prezentuje. Rozmiar z metki XXL, ale ostetecznie ja noszę M/L a była na mnie dobra :)

15 zł + wysyłka

Katano-swetr. Rękawy ze swetra, reszta jak katana :) Jedyna taka :D

10 zł +wysyłka

Sweterek wyjściowo-codzienny :)

15 zł +wysyłka

Sweterek raczej codzienny.

10 zł + wysyłka


Sweterek, którego kolory wyglądają trochę inaczej w realu. Mój aparat się chyba kiepści :))

10 zł + wysyłka

Przewiewna bluzka pod coś grubszego:

7zł+wysyłka

A ten byl jednym z moich ulubionych, hehe. Golfik, cieplutki, doskonały na zimowe mrozy, poza tym ciekawie się prezentuje :)

17zł + wysyłka


Komplety wyjściowe:
Spódniczka+góra od marynarki
Marynarka ma poduszki, jeżeli chodzi o rozmiar to strzelam w ciemno jakieś 40-42. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany to zmierzę, bo szyta była na miarę :)

Cena: 30 zł + wysyłka

Spodnie szare + marynarka, rozmiar tak jak w przypadku powyższego:


30 zł + wysyłka

Marynarka ciemno-szara wręcz wpadająca w czerń.

15 zł + wysyłka

Spodnie w paski:

20 zł + wysyłka

Przepraszam, że ubrania takie pogniecione, a zdjęcia w takim świetle. Mój aparat ostatnio coś takie ciemne fotki robi =/
Ceny do negocjacji (bez przesady tylko, żeby negocjować 3 zł... ;p), ubrania wysyłam listem, więc koszty wysyłki nie będą astronomiczne :)
Oczywiście jak zwykle istnieje możliwość wrzucenia na allegro, istnieje też możliwość dokładnych pomiarów i zrobienia większej ilości zdjęć :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2011, 00:33:47 am wysłana przez Blacky »

Offline Hordra

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1119
  • Płeć: Kobieta
Odp: Tanie ubrania, od 3zł ;) !!
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 14, 2010, 17:29:50 pm »
Aktualnie pozostała tylko ta bluza:

:))
Jeżeli ktoś jest na nią chętny to zapraszam :)

nuka

  • Gość
Odp: Tanie ubrania, od 3zł ;) !!
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 29, 2010, 13:28:53 pm »
Hordra, sprzedałaś tą bluzę??