Autor Wątek: Pytanie  (Przeczytany 7909 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kaśka K.

  • Gość
Pytanie
« dnia: Październik 26, 2010, 15:26:11 pm »
Nasunęło mi się takie pytanie - czy będąc odrzucona w procedurze adopcyjnej jednego królika mogę ubiegać się o innego? Czy to jest już dozgonna odmowa adopcji jakiegokolwiek królika z SPK?

Offline misia01

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2367
  • Płeć: Kobieta
    • Namaluję obrazy
  • Lokalizacja: Minsk Maz.
  • Pozostałe zwierzaki: koty,psy,konie
  • Za TM: Misia (13.03.2020 r) :(
Odp: Pytanie
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 26, 2010, 17:53:33 pm »
Mnie się wydaje,że nadal możesz próbować :nie_wiem
A dlaczego zostałaś odrzucona?

megana88

  • Gość
Odp: Pytanie
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 26, 2010, 17:56:53 pm »
Kaśka K., ja myślę, że przez całą tę sytuację zostaniesz odrzucona dla zasady. Chociaż kto wie, może po tej całej kłótni dostaniesz króla... W każdym razie życzę powodzenia :)
Zob. Reg. pkt 9, 10.
Post zgłoszony jako pomówienie, wysyłanie nieprawdziwych przekazów. Proszę ważyć słowa.
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2010, 23:03:52 pm wysłana przez bosniak »

Kaśka K.

  • Gość
Odp: Pytanie
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 26, 2010, 17:58:12 pm »
Tego akurat nie udało mi się ustalić, do tej pory nie dostałam odpowiedzi, dlaczego mnie odrzucono i z każdym dniem tracę nadzieję na takową. Zaczynam więc przeglądać inne ogłoszenia, łącznie za tymi z SPK, ale jeśli nie mam szansy po jednym odrzuceniu, to chcę zaoszczędzić sobie czasu. Stąd pytanie :)

Kaśka K.

  • Gość
Odp: Pytanie
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 26, 2010, 17:59:56 pm »
Kaśka K., ja myślę, że przez całą tę sytuację zostaniesz odrzucona dla zasady. Chociaż kto wie, może po tej całej kłótni dostaniesz króla... W każdym razie życzę powodzenia :)

Hm... Myślisz, że może do tego dojść? Że mnie odrzucą dożywotnie dla zasady? Cóż, mam nadzieję, że ktoś mi tu odpowie na pytanie. Narazie niczego staram się nie zakładać :) I dzięki!

Offline misia01

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2367
  • Płeć: Kobieta
    • Namaluję obrazy
  • Lokalizacja: Minsk Maz.
  • Pozostałe zwierzaki: koty,psy,konie
  • Za TM: Misia (13.03.2020 r) :(
Odp: Pytanie
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 26, 2010, 18:10:30 pm »
Jeśli nie dostaniesz królika od SPK,zawsze możesz wziąć jakiegoś królika z ogłoszenia(one też potrzebują domu),bądź jakiegoś potrzebującego z zoologa ;)

Offline Xal

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Blog
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Perełka, Karmelka
  • Za TM: Pusia[*],Gapcio[*]
Odp: Pytanie
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 26, 2010, 18:36:24 pm »
Wiesz Kasiu, troszkę w tej chwili sobie zaprzeczę, ale wydaje mi się, że w Twojej sytuacji chyba lepszym rozwiązaniem będzie wzięcie króliczka z innego źródła. Ja wziąłem Mefista z Allegro i jest on przemiłym, czystym i nieuciążliwym królisiem. Nawet dzisiaj była akcja "odbijania" ucholi z Allegro. Zoologa nie polecam bo to napędza "interes". Powodzenia.
"That there’s some good in the world,(...), and it’s worth fighting for."
Zdjęcia moich uszu (22.06.2013)
http://forum.kroliki.net/index.php/topic,9262.msg454719.html#msg454719 oraz https://www.flickr.com/gp/xal66/Z772HU

Offline misia01

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2367
  • Płeć: Kobieta
    • Namaluję obrazy
  • Lokalizacja: Minsk Maz.
  • Pozostałe zwierzaki: koty,psy,konie
  • Za TM: Misia (13.03.2020 r) :(
Odp: Pytanie
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 26, 2010, 18:38:44 pm »
Interes może i będzie,ale jak królik będzie na prawdę potrzebujący to jak najbardziej trzeba mu pomóc :)

Kaśka K.

  • Gość
Odp: Pytanie
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 26, 2010, 18:39:29 pm »
Wiesz Kasiu, troszkę w tej chwili sobie zaprzeczę, ale wydaje mi się, że w Twojej sytuacji chyba lepszym rozwiązaniem będzie wzięcie króliczka z innego źródła. Ja wziąłem Mefista z Allegro i jest on przemiłym, czystym i nieuciążliwym królisiem. Nawet dzisiaj była akcja "odbijania" ucholi z Allegro. Zoologa nie polecam bo to napędza "interes". Powodzenia.

A jaka to jest 'moja sytuacja'?

Kaśka K.

  • Gość
Odp: Pytanie
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 26, 2010, 18:40:16 pm »
Zresztą nie wracajmy już do tego, czekam na odpowiedź kogoś z GA.

Offline Xal

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Blog
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Perełka, Karmelka
  • Za TM: Pusia[*],Gapcio[*]
Odp: Pytanie
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 26, 2010, 18:48:12 pm »
A jaka to jest 'moja sytuacja'?

Masz rację - nie wracajmy do tego bo było to wałkowane w innym miejscu. Jak masz ochotę poczekać, czekaj - dobrze to o Tobie świadczy, że chcesz jednak królisia z SPK.

PS> Nie pisz kilku postów jeden za drugim - jest to nieeleganckie na forach i łamie zasady. Przepraszam za lekko moralizatorską uwagę - lekkie zboczenie zawodowe.
"That there’s some good in the world,(...), and it’s worth fighting for."
Zdjęcia moich uszu (22.06.2013)
http://forum.kroliki.net/index.php/topic,9262.msg454719.html#msg454719 oraz https://www.flickr.com/gp/xal66/Z772HU

Kaśka K.

  • Gość
Odp: Pytanie
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 02, 2010, 13:49:18 pm »
Ponad 240 wyświetleń, pierwsze miejsce w dziale i naprawdę nikt z Grupy Adopcyjnej jeszcze tu nie zajrzał?

(uprzedzam pytanie - kontakt bezpośredni okazał się bezskuteczny)

Offline Amy

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2205
  • Płeć: Kobieta
Odp: Pytanie
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 02, 2010, 14:24:49 pm »
pierwsze miejsce w dziale

Pierwsze, bo najświeższy post w tym dziale był napisany w tym wątku :)


Pinuś ['] , Fluffy ['] , Pysio ['] & Flip [']

Kaśka K.

  • Gość
Odp: Pytanie
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 02, 2010, 17:36:18 pm »
pierwsze miejsce w dziale

Pierwsze, bo najświeższy post w tym dziale był napisany w tym wątku :)



...

Amy, ja naprawdę zdaję sobie sprawę z tego, jak funkcjonuje forum. Miałam jedynie na myśli fakt, iż trudno przeoczyć mój wątek, gdyż nie zaginął on wśród innych, ze świeższymi wpisami.

Offline Amy

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2205
  • Płeć: Kobieta
Odp: Pytanie
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 02, 2010, 17:58:09 pm »
Rozumiem rozumiem :) wiesz rozni ludzie są na forum i nie kazdy sie zna jak Ty, dlatego wytłumaczyłam co i jak ;)


Pinuś ['] , Fluffy ['] , Pysio ['] & Flip [']

Kaśka K.

  • Gość
Odp: Pytanie
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 02, 2010, 19:55:43 pm »
Rozumiem rozumiem :) wiesz rozni ludzie są na forum i nie kazdy sie zna jak Ty, dlatego wytłumaczyłam co i jak ;)



A, no chyba, że tak ;)

kidslovefruit

  • Gość
Odp: Pytanie
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 03, 2010, 11:27:32 am »
też mnie w sumie to nurtuje. Szczerze mówiąc założyłabym, że nie masz już szans - bo jeśli warunki są złe to są złe i nie zmieniają się z dnia na dzień. Ale z drugiej strony: ja wystąpiłam teraz o adopcję drugiego królika - pierwszego dostałam (więc uznano, że się nadaję) a teraz zaczęły się schody. No więc chyba przewidzieć się nie da.

Kaśka K.

  • Gość
Odp: Pytanie
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 03, 2010, 14:42:29 pm »
też mnie w sumie to nurtuje. Szczerze mówiąc założyłabym, że nie masz już szans - bo jeśli warunki są złe to są złe i nie zmieniają się z dnia na dzień. Ale z drugiej strony: ja wystąpiłam teraz o adopcję drugiego królika - pierwszego dostałam (więc uznano, że się nadaję) a teraz zaczęły się schody. No więc chyba przewidzieć się nie da.

Tylko że ja nawet nie wiem, o jakie 'złe' warunki chodzi. Przecież gdyby mnie ktoś wreszcie uświadomił, to pewnie starałabym się je zmienić, a po ich zmianie miała szansę na adopcję, czyż nie? Czytałam przed chwilą w wątku o systemie adopcyjnym, że to nie o głośniki i parkiet chodziło i głupcami są Ci, którzy tak uważają. Ale w takim razie ja nie wiem, o co chodziło w moim przypadku. I już naprawdę nie wiem, na czym polega ta ich 'edukacja' skoro nawet nie chcą powiedzieć, co w domu jest nie tak, żeby człowiek mógł to naprawić.

Offline Tynuta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2179
  • Płeć: Kobieta
    • Facebook
Odp: Pytanie
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 06, 2010, 12:11:22 pm »
Ja mam Czesia z ogłoszenia w internecie (alergia), bo jak tak czytam te wypowiedzi to zaczynam się zastanawiać czy te adopcje to pomagają czy utrudniają znalezienie domku..? Przecież to są zwierzątka, nie potrzebują wodnego łóżka, nie popadajmy w paranoje...

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Pytanie
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 23, 2011, 19:22:26 pm »
proszę o przeniesienie wątku do archiwum