Autor Wątek: Najlepsze granulaty na rynku  (Przeczytany 1078870 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline alesia89

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 211
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #700 dnia: Luty 27, 2009, 01:38:40 am »
ojej jak dobrze że mój Dżim zjada ładnie wszystko to co mu dam i tak nie wybrzydza ;)
Sianko jakie by nie było zje, ze świeżych warzyw, ziół i owoców jeszcze się nie zdarzyło żeby mu coś nie smakowało a jadł już prawie wszystko z oczywiście dozwolonych roślinek :)
Podaję mu granulat Versele-Laga Prestige Duo Cuni i zjada wszystko a dziś robiąc królicze zakupy wzięłam jeszcze Versele-Laga Cuni Complete dostał troszeczkę do spróbowania i chyba mu smakuje bo wszystko zjadł ładnie :)
Co wy sądzicie o tych granulatach?
kocham moje uszate szczęście!

Aneczka

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #701 dnia: Luty 27, 2009, 08:49:37 am »
To są najlepsze obecnie granulaty na polskim rynku, więc dobrze, że króliczkowi smakują:)

Offline Punisia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #702 dnia: Luty 28, 2009, 17:29:02 pm »
czy ja mam kupować granulat? bo jak narazie to ja daję Puni Chrumisia są tam ziarna i Puni smakuje :) nie wiem czy przyzwyczaje Punię do granulatu :( ona jest troszkę wybredna :( w jakiej cenie jest ten granulat? bo jak coś to ja w poniedziałek pójdę zobaczyć do sklepu zoo czy takie coś jest :)
Pamiętaj, nawet strachliwy królik ma w swej nazwie króla. :bunny:

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #703 dnia: Luty 28, 2009, 20:08:09 pm »
Punisia - a tobie hamburgery smakują? Pewnie tak, ale sa niezdrowe. Tak - musisz zmienić swojemu królikowi diete i to koniecznie. A Chrumis to juz w ogóle porazka.... Jedna z najgorszych karm. Poczytaj o tym, bo juz duzo było takich tematów.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Offline Punisia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #704 dnia: Luty 28, 2009, 20:43:40 pm »
aha no ok :) wiesz mam jueszcze taką inną karmę i tam jest troszkę granulatu Punia to uwielbia więć myślę że nie będzie problemu :)
Pamiętaj, nawet strachliwy królik ma w swej nazwie króla. :bunny:

Aneczka

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #705 dnia: Marzec 01, 2009, 19:00:41 pm »
Granulat (najlepszy na rynku jest jak pewnie już wielokrotnie czytałaś Cuni Complete) kosztuje od 9,00-13,00zł za 500g (mnie to starcza na ok 2,5 tygodnia)

Offline mika2680

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4433
  • Płeć: Kobieta
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #706 dnia: Marzec 07, 2009, 10:05:55 am »
Wczoraj wpadłam do sklepu po granulat ale nie było tego granulatu co zawsze biorę tylko inny. Wzięłam dwa opakowania, wsiadłam do samochodu i zadowolona pojechałam do domu.. W domu patrzę na skład a tam masakra........................włókna to tylko 6,1 ma  :oh:  :oh:  Kupiłam dwa opakowania więc młody musi to zjeść ale juz drugi raz tego syfu nie kupię  :oh:  :oh:  
A firma sie nazywa LOLO pets
http://www.lolopets.com/n/pl/index.php?menu=rabbit&wyb=y2&product=rabbitGranulate

Kasia z Edzią

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #707 dnia: Marzec 21, 2009, 23:51:06 pm »
Cytat: "Aneczka"
Granulat (najlepszy na rynku jest jak pewnie już wielokrotnie czytałaś Cuni Complete) kosztuje od 9,00-13,00zł za 500g (mnie to starcza na ok 2,5 tygodnia)
,tak-u nas stoi nie ruszony....w ogóle nie chce jeść,rozpuszczona jak dziadowski bicz,(chipsy bananowe już nie są extra)sianko melisowe Zuzali TYLKO no i  Cuni crispy i Krok crispy-Versele Laga.W desperacji ostatnio kupiłam za ciut ponad 5 pln Rabbitt firmy Tropifit,rzuciła się jak szalona,ledwo zdążyłam nasypać,ale teraz już też nie bardzo-suszone listki jeżyn wsuwa bez marudzenia.
Szkoda,że nie chce jeść tego,co powinna :oh:  może zostawię ją na sianku to zacznie jeść,ale nie mam sumienia jej glodzić.

Aneczka

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #708 dnia: Marzec 22, 2009, 10:01:01 am »
Powolutku i sie uda, ja Frotka ponad 2 tygodnie stopniowo przestawiałm na CC po mieszance,którą jadł w zoologu. Najpierw z mieszanką mieszałam vitakraft balance emotions, jak zaczął to jeść, to już nie dawałam mieszanki, tylko z balance mieszałam CC, wiele dni je wyrzucałam nietknięte, potem zaczął wyjadac jeden kolor granulek, potem dwa, dopiero po jakimś czasie cuni zaczęło znikać

Offline kasiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2981
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Pompon
  • Za TM: Ukryj i Bisia
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #709 dnia: Marzec 22, 2009, 14:01:32 pm »
Ja mojego bez problemu przestawiłam na CC, ale początkowo też mieszałam z mieszanką... teraz to wcina tylko mu się uszy trzęsą... a jak biega po domu i wieczorem chce go ściągnąć do klatki wystarczy otworzyć opakowanie i wsypać do miseczki... na ten charakterystyczny dźwięk przybiega baaaardzo szybko :D

Aneczka

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #710 dnia: Marzec 22, 2009, 14:19:07 pm »
no, mój też na każdy odgłos związany z jedzeniem reaguje bardzo emocjonalnie:)

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #711 dnia: Marzec 23, 2009, 21:41:31 pm »
Mój także , głodomorki i smakosze :) Mój nawet leci jak widzi świeże sianko.
SylwiaG

sonia

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #712 dnia: Marzec 24, 2009, 00:02:31 am »
kupilam CC ,CD i bardzo duzo gatunkow ziol(wszystkie ktore wyczytalam na Forum.)
Wsklepach nie znalazlam(jest tylko VITA KRAFT) wiec zamowilam w sklepie internetowym.

Ciekawa jestem czy beda moje mordki jadly ??  :DD

CTe ziola mozna dawac tak, czy tylko przy chorobach ??

Nuna

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #713 dnia: Marzec 24, 2009, 09:28:39 am »
Mozesz podawac codziennie, mieszac z sianem lub oddzielnie jak Ci wygodniej.

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #714 dnia: Marzec 24, 2009, 14:16:01 pm »
Codziennie, króliki uwielbiają suszki ziółka itp różne króliczki mają swoje ulubione twoje też na  :lol pewno polubią.
SylwiaG

rockeen

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #715 dnia: Marzec 24, 2009, 18:31:33 pm »
Ja mojemu podaję taki granulat http://www.jardineriepasero.com/components/com_virtuemart/shop_image/product/VirtueMart493f97d9bcb47.jpg  wziełam ten bo był jednyny w sklepie, a ciągle się stresuję że może mu zaszkodzić, że coś będzie nie tak...
Ale powiedzcie, może jeść taki?

Aurinko

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #716 dnia: Marzec 24, 2009, 18:37:06 pm »
Na prawo i lewno na forum trabi sie o CC a Ty sie pytasz czy jest dobry... :oh:

Marley

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #717 dnia: Marzec 24, 2009, 19:05:42 pm »
Ja kupiłam z Vitapolu. Wiem, nie jest najlepszy, ale u mnie nie ma nic innego, trzeba jechac aż do centrum...  ;( Ale wcześniej miałam mieszankę, więc lepszy Vitapol niż nic. No i moja Tosiunia już zjada ceko :jupi

Aneczka

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #718 dnia: Marzec 24, 2009, 19:08:47 pm »
Marley, lepiej zamówić przez internet - jest duuuużo taniej. Ja za 500g CC płace w sklepie 14,70zł (wiem, ze bywa taniej,a el akurat u mnie tyle kosztuje), a teraz w www.cuniland.pl zamówiłam sobie 2 pudła tego granulatu i 2,5kg kosztowało 37zł. To wychodzi dwa razy taniej i nie trzeba ciągle do sklepu latać:) A przy okazaji można tez zamówic suszki w korzystnych cenach:)

Marley

  • Gość
Odp: Najlepsze granulaty na rynku
« Odpowiedź #719 dnia: Marzec 24, 2009, 19:17:49 pm »
Będę zamawiac... Niedługo ;)
To znaczy kiedy będzie mi się kończył ten... Ale muszę powiedziec że Tosi granulat smakuje i jak nie patrzę to próbuje się dobrac. Przegryza pudełko:) Cwaniaczka.